Zrušení události

Jakou událost byste zrušili?

  • Forge Bowl

    Hlasy: 23 13,2%
  • Událost Dne sv. Patrika

    Hlasy: 29 16,7%
  • Výroční událost

    Hlasy: 11 6,3%
  • Divočina

    Hlasy: 14 8,0%
  • Letní událost

    Hlasy: 13 7,5%
  • Společenství

    Hlasy: 13 7,5%
  • Fotbalový pohár

    Hlasy: 31 17,8%
  • Podzimní pečení

    Hlasy: 16 9,2%
  • Halloween

    Hlasy: 16 9,2%
  • Zima

    Hlasy: 26 14,9%
  • žádnou

    Hlasy: 54 31,0%

  • Celkový počet hlasujících
    174
  • Anketa uzavřena .

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Pokud by jste měli tu možnost, kterou událost byste úplně zrušili? V této otázce můžete hlasovat i pro více možností.

Na další anketní otázku můžete přejít ZDE.
 
Naposledy upraveno:

Dobrodej

Komentátor
v době letního volna by bylo dobré si odpočinout, ale peníze pro INNO jsou nutné i v době prázdnin.
 

Allotria II

Nováček
Neberou mě sportovní události, ale z hlediska mechaniky hry je asi jedno, jaký mají události kabát. I s ohledem na to, jak byly některé letošní události vykuchané. Název události a jejích design už nemají často nic společného.
 

Renoduch

Nováček
vzhledem k tomu, že by mi stačily 4, tak z mého pohledu se zcela v klidu obejdu bez Patrika, Výroční, Divočiny, Letní, Společenství a Helouvínu.
 

Adamiran

Nováček
Žádnou, ale spíš by to chtělo dost předělat - jezdící minihra na Patrika je dost hrozná, ty fotbalové vesměs nudné, otevírání dárků s "oblíbeným" promíchat je vysloveně na facku a o kalendářích snad ani nemá smysl psát. Baví mě třeba divočina kvůli té minihře, ale ta by mi zas přiška zábavnější, kdyby nekončila po 25 tazích, ale jela pořád dál, až by hráč třeba po osmi hodinách získal další volné tahy. A taky ty úkoly jsou dost na jedno brdo - udělej 20 4hodinových výrob, získej spokojenost, kdy člověk jen do omrzení staví a bourá dekorace... to s tím fakt mám často chuť seknout. Ty úkoly bych asi zrušil úplně a postavil eventy čistě na nějakých kvalitních a zábavných minihrách, jako byla ta Halloweenská.
 
Nahoru