Diskuze k osadě Egypta

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Třetí z historických kulturních osad je pro vás připravena. Přináší nový systém získávání poteřbných zdrojů - abyste mohli vyrábět zboží, musíte nejprvevybojovat kořist. Těšíte se na pouštní prostředí starověkého Egypta a královnu Nefertiti?
 

Dan 77

Veterán
Vše super a moc pěkné, konečně taky bitvy v rámci osad. Jen tam není zmínka o dlouhém trvání každé osady a nutně pomalejším tempu k dokončení, ale za to jich stačí dokončit jen 10 pro hlavní cenu na maximu.

Jednotky i obranný bonus v útoku se hodí.

Japonci mohli vyjít už v době, když vyšla Virtuálka (místo Vikingů), Egypt už v době, když vyšel Mars (místo Japonců), tematicky by se to k sobě hodilo nejvíc, ale tak aspoň to mají hráči na konci výzkumu rozmanitější...
 

Thesseus

Znalec
Pokud se čas pro dokončení osady z bety nezkrátil pak je faktem, že dokončit osadu trvá skoro rok. A to za jednu budovu 3x4 (+ několik podružých odměn jejichž ekvivalenty lze ale získat snadněji jinak).
Jinak všechno super ale vyplatí se to někomu, trápit se s tím rok? Tohle podle mě tvůrci hodně přehnali. Přidat jedním tahem klikačku na rok ať jsme zabavení, tak mi to přijde a to tedy není moc hezký přístup...a ještě používat dia?
 

Dan 77

Veterán
Jo první limity dají dohromady přes 7 měsíců, ale kdo to nestihne všechno na první limity, bude těch 10 osad dělat ještě déle.
Holt vývojáři chtějí někoho jen zabavit a ostatním nezbývá nic jiného, než si pečlivě vybírat, do čeho vůbec jít, a na leccos se úplně vykašlat.

Mimochodem krumpáče, získané v rámci úkolové řady osady a sloužící k odstranění překážky na stavební ploše, se nekumulují a lze je uplatnit pouze v té osadě, ve které jste je získali jako odměnu.
 
Naposledy upraveno:

d arvit

Odborník
no proto, já že tu vzniká panika jak to bude trvat rok..
první kolo testovací na pochopení co a jak, zbytek už půjde dobře
7 měsíců s prstem v nose bez investice na pohodu
s nějakym tim diamantem to padne pod 5 měsíců, což už je srovnatelný s vikingama...
 
No ja osobně od poloviny vikingy a cele japonce jel skrz diamanty ale cca 500 max 1000 diamantu na 1 cast osady abych mel na 100%jistou zlatou truhlu tady taky budu ochotny dat do kazde max 1000 diamantu ale jen za predpokladu ze mi vyjde zlata truhla na 100% takze na celou osadu pocitam rozpoctove na 10 000 diamantu zalezi na 1 osadě jak bude vychazet podle te se rozhodnu zda investovat nebo ne.
 

Svatej

Legenda
Tak aktualizace už proběhla a egypťani nikde.... :rolleyes:
Snad se neobjeví oznámení ve stylu "Něco se podělalo, egypťani budou BRZY" :confused:
 

Dědeq

Znalec
V kolik hodin to začne? Jako vážně? Bude to trvat 5 měsíců a 2 hodiny, nebo 5 měsíců a 4 hodiny? :) Nebo snad 7 měsíců a 4 hodiny?

Nevím, jestli to je obecnou situací, kdy vážně nepatřím mezi ty, co mají nucenou dovolenou, ale naopak se moje pracovní vytížení zvýšilo z 10 hodin denně na 13 hodin denně, ale nemám chuť postupně zjišťovat, co že to za obrázek je to, co potřebuji na produkci obilí, nevím, co je ječmen a nechce se mi učit zcela nové jednotky v ručních bojích. Vlastně vůbec nemám čas ani náladu trávit několik hodin učením se nové funkci, kterou bych měl používat několik minut nebo desítek minut denně po příštího více než půl roku. Vlastně se mi vůbec nechce zvyšovat denní množství minut zápřahu ve hře, kterou jsem si původně našel jako večerní klikačku před usnutím, a která se zvrhla v další sociální síť. A která se, bohužel, ze sociální sítě zvrhla v zápřah v CvC (při přepočtových bojích ještě relativně pohoda), expedici (pohoda), vetešníka (pohoda), krčmu a motivace (pohoda), vikingy (opruz), japonce (pohoda), CB (postupně kilomegagigateraopruz), a to ve volných chvílích mezi stále "propracovanějšími" eventy.
Vlastně se ta nálož "pohod" změnila ve "stokrát nic", které zahubilo osla. Takže: nevím, jestli je to obecnou situací, ale navzdory opravdu pěkným odměnám, které mě mrzí, se nehodlám svou hrabivostí nechat strhnout do dalšího víru bláznivého honění dnů a minut a bodů a surek a mincí a kýho čerta. Jinými slovy, strčte si Egypt do bot, já už jsem s touhle hrou rád, že jsem rád.
 

Svatej

Legenda
fmash-: Jedna otázka - z jakého důvodu tvů účet ovládl MikaRybanenn a kam tě strčil svázaného? :D
Já mám kvůli korunaviru nucenou dovolenou, zaměstnavatel do odvolání zavřel. Tak sedim doma a dělám mraky. Ale i tak máš pravdu že tolik věcí v jedné hře je příliš. ;) Naprosto s tebou Miko souhlasím, byť nerad.
 

dudasek

Znalec
když jsem si v oznámení přečetl že zavedou krumpáče, čekal jsem nějakou levárnu, ale že zruší malé překážky, nechaji pouze velké a ještě dají jednu velkou do každého jednotlivého území jsem teda nečekal, docela podraz..
jeden krumpáč mi zbořil překážku tvořenou na dvou polích...paráda!
 

d arvit

Odborník
v první chvíli jsem to pochopil tak že ti jeden krumpáč zbořil 2 překážky, 1 velká překážka = 2 pole, tak na tom neni nic divného..
 
Nahoru