Diskuze k aktualizaci 1.37

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

je to tady! Přichází nová aktualizace 1.37. A nebude toho málo. Kromě pár zajímavých vylepšení a oprav chyb na nás totiž čeká nová doba - Současnost! Ponořte se do hlubin internetu nebo proplavte vodními kanály až do nového století.. Bojujte, stavějte a objevujte úkoly, které si pro Vás nová doba připravila. Bude toho opravdu spoustu! Těšíte se?
 

DeletedUser

Host
Tak to co je na této aktualizaci nejlepší je "Přidána možnost vypnutí všech animací budov ve hře, včetně těch ve vlastním městě." Po letech čekání a volání po této možnosti KONEČNĚ.
 

DeletedUser9628

Host
Nejlepší je taková malá prkotina a to vidět krátkou historii chatu při příchodu do hry, už žádné "spadlo mi to, psal jsi něco?" Díky ;)
 

DeletedUser9061

Host
Ano, jsou to skvělé novinky. ;) Na co dále se těšíte? Jak se Vám líbí současná doba?
 

trojan1673

Veterán
Já se těším na výzkum a hlavně tu práci z přestavováním města:)
To je moje nejoblíbenější část hry - změna.
Konečně!
 

DeletedUser11457

Host
a jak budou vypadat ty nové VB? myslím co budou přidávat?
 

DeletedUser11822

Host
V popise novinek jsem se nedočetl, jestli bude zároveň s aktualizací otevřena nová mapa CvC ?
 

DeletedUser

Host
Blikaci zprava i kdyz nic neprislo a opraveni casu leceni jednotek se asi odklada opet na neurcito? Aspon ze konecne pujdou vypnout animace i v mem meste, treba to zvysi stabilitu.
 

DeletedUser11526

Host
Já zas doufám, že bude opraveno to, co minulá aktualizace rozhasila.
Např.: Při najetí nad VS popisek tvrdí, že je do další úrovně investováno 0 bodů, skutečný počet vložených bodů to ukáže až po rozkliknutí.
Klasicky nebylo už několik aktualizací opraveno chybné zobrazení (popisek) místa, kde jsou dvě vrstvy nad sebou - např. při najetí myší na nějaké okénko to ukazuje jen to, co je POD ním, nikoliv to, co je vidět.
Atd...
Při současném trendu, kdy každá aktualizace přináší další a další chyby se děsím aktualizace 1.55 - to už těch nových chyb bude tolik, že pro nic jiného nezbyde prostor :)
 

trojan1673

Veterán
Ono to bude tím, že hra je čím dál tím náročnější a složitější:-(
Musíme doufat, že někdy v budoucnu se náročnost sníží.
 

DeletedUser3139

Host
Po přečtení tohoto vlákna musím uznat, že tu je fakt dost optimistů. :cool: A protože já jsem realista, tak vám trošku zkazím radost. Tvůrčí tým INNO (kotelník, zahradník, údržbář a hlavní uklizečka) nám vzorově předvádí svoje kvality. Hoši (a možná i dívky) supporťácký posílají zjištěné chyby a zpětná odezva žádná. Jinak by mi nepsali, že chyby jsou nahlášeny a o tom, kdy budou odstraněny zatím neví. Asi mají v INNO hodně velký koš. :cool:
A co se týká té aktualizace 1.55, tak tam bude létat Enterprise, ale budou jí upadávat motory! Ale to je zatím tajné, tak ne abyste to všude roznesli! :p
 

DeletedUser7347

Host
Dopředu musím říci že jsem podobného ražení jako JiPi (co se týče INNO.) Na druhou stránku musím pochválit naší čtyřku že do každé z posledních dob se snaží dát něco nového :D já osobně se docela těším na ty kasárny pač jsem zvědaví co to udělá se sousedstvími,městy i hráči samotnými :cool:
 

Thesseus

Znalec
To nebude zas takový mazec. 4 % to je jako oheň ale oheň který potřebuje 25 polí a 2500 populace takže bych nečekal že to udělá z měst pevnosti a z farmářů Napoleony :)
 

DeletedUser2059

Host
Souhlasím s Thessem, tyto budovy mají nějakou velikost a potřebují na to obyvatelstvo, které zase potřebuje spokojenost a samotřejmě cesty...
Myslím, že se tomu všichni přizpůsobíme, stejně jako tomu bylo u rafinovaného zboží či dvouproudých silnic.
 

DeletedUser7347

Host
mno asi máte trochu pravdu ale beru to tak že kasárny bych stejně stavěl a když dávají ještě obranu a útok tak je to jedině plus.Každopádně jich postavím víc než předtím :D
 

DeletedUser

Host
Vic jich postavit nemuzu, uz ted je mesto narvane k prasknuti a nemam kam co postavit, rozsireni zas az tolik neni a za diamanty se mi kupovat nechce.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru