Diskuze k aktualizaci 1.37

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

trojan1673

Veterán
Mě to také dříve dost blblo, ale zlepšilo se to až na některé momenty při bojích.
A to se mi také moc nelíbí, notebook zamrzne jak střelím a já čekám a čekám než se probere:-(
A starý notebook nemám.
Koupila jsem extra kvůli hře ať se moc nezdržuji a je mi to platné:-(
Mám i7 - 3630QM, 2,4GHz , 8 GB.
Nic jiného puštěno taky nemám, dokonce do něj nic nestahuji.
Pravidelně čistím a mažu vše co tam být nemá.
Prostě máme smůlu, hraje moc lidí tak už nikoho dalšího nezvěte:)
 

DeletedUser2451

Host
za sebe říkám že o proti jiným dobám je současnost docela brzo vypuštěná do svět ale i když aktualizace přinesla pár dobrých vylepšení tak musím zkritizovat to že to asi bylo brzo výzkum se mě zdá hodně krátký oproti jiným dobám je ve výzkumu méně věcí a tím se trochu celý kazí i tak přeji fajn hru a hrr do ní.
 

DeletedUser3139

Host
I mně se zdálo, že je v této době výzkum nějak kratší. Tak jsem juknul do minulosti a je drobet kratší, ale i tohle už tu bylo (1, 22, 19, 21, 20, 21, 20, 19, 22, 18, 21, 18). Z uvedeného vyplývá, že po kratší době zatím vždy následuje doba delší a tím se to vyrovná! :cool:
Mně ale zaráží jiná věc a to, že se nějak vytratili rozšíření za medaile. Mám jich tu přes 100 000 a není je zač utratit. Tuším, že skoro v každé době byli nějaké (ze začátku jich bylo i hodně :p) a teď, když budovy jsou podstatně větší, se na ně nějak pozapomnělo. :cool:
 

DeletedUser10899

Host
Rozšíření za medaile, jsou v současnosti dvě. Takže se určitě nezapomnělo :).
 

DeletedUser3139

Host
Hm, hm, tak ti nevím. Za mince, za dia, to ano. Ale za medaile tak to fakt nevím! Ale co, třeba ještě dojdou! :cool:
Ale fakt je, že medailí je hodně a uplatnění žádné! :(
 

DeletedUser10374

Host
Jipi53, mas tech medaili malo, aby se ti rozsireni zobrazilo. PRIDEJ ;)
 

trojan1673

Veterán
Já v současnosti rozšířila za medaile dvakrát:)
I tak by jsi to tam měl mít, jestli si pamatuji dobře je to 40 000 a 50 000 medailí.
 

Thesseus

Znalec
Jipi: v každém věku jsou rozšíření za medaile dvakrát, stejně jako za diamanty. Nejspíš si rozšířil a nevšiml sis toho. A nebo jde o bug. A jestli jste si všimli, tak na velké množství medailí tvůrci přece jen reagují a to tím, že už nemáme úkoly, kde jsou odměnou medaile.

Jinak výzkumů je sice méňe ale myslím, že prvně tu jsou dohromady dvě velké budovy v jednom výzkumu - Rybí trh (zásoby) a Plovoucí trh (spokojenost). A taky když si spočteš počet FP potřebných k výzkumu, tak bude pravděpodobně nejdelší. Tudíž nemyslím, že je nějak ochuzený.
 

DeletedUser9061

Host
Musím nesouhlasit s tím, že odměnou v úkolech již nejsou medaile. Medaile z úkolu jsem získal asi 3x, v současnosti.
 

trojan1673

Veterán
Já také dostala medaile za úkoly ze současnosti.
Bylo to asi dvakrát, jen nějak opomenuli změnit počet.
Dokonce se mi zdá, že odměny klesly oproti době minulé.
 

DeletedUser9061

Host
V postmoderní době jsem s navýšením dostával 670 medailí. Teď 1045.
 

DeletedUser2298

Host
Jestli to taky nebude mít nějakou tu souvislost.. s (ne)vlastněním jisté VB ( Fronterac).. pak mohou být ty hodnoty odměn diamaterálně odlišné - překvapivě :))
 

trojan1673

Veterán
Tak to můj případ není mám už Frontenac dávno na 10 úrovni.
Já v postmoderní době dostávala 1000 medailí a teď jsem zase za jeden úkol dostala 1000:-(
A za jiný to bylo kolem 700 medailí, takže zvíšení jsem nijak nezaregistrovala.
 

DeletedUser9061

Host
Judasi: Frontenac mám stále na stejné úrovni :)
Thesseusi: Sis to asi musel přivolat ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru