Diskuze k aktualizaci 1.49

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9613

Host
Takže na úrovni 10 to dá za den stejně surovin jako jedna výrobna (po osmihodinovkách) a ještě to podmiňuje M/Z? A k tomu legračních 45200 kladiv. Tak to je teda fakt k ničemu. Očekával jsem právě to "rozbourání ekonomiky hry"...
 

DeletedUser

Host
aktualizace probehla, tak schvalne, co znamena maly casovy odstup :D
 

DeletedUser7638

Host
Takže na úrovni 10 to dá za den stejně surovin jako jedna výrobna (po osmihodinovkách) a ještě to podmiňuje M/Z? A k tomu legračních 45200 kladiv. Tak to je teda fakt k ničemu. Očekával jsem právě to "rozbourání ekonomiky hry"...

Na levelu 15 to dava 44 surovin za 44 motivaci
 

DeletedUser

Host
Netuším, jak tomu bylo na betě, ale v Současnosti nebyly na začátku přístupné všechny vyloďovací sektory.
 

DeletedUser11297

Host
Na betě se dalo vylodit i na druhé straně, sám jsem to zkoušel. Jak to bylo v Současnosti, si ale už nepamatuji.
 

trojan1673

Veterán
Právě, že já si to pamatuji taky.
Hned jak tam přišla nová doba, šla jsem plánovat vylodění a pěkně mi tím, jak to otevřeli tady zamotali hlavu.
 
Bohuzel, zase nejake chyby. Kdyz chci zmenit prijmani do cechu hra mi spadne. Navic zpusoby prijmani do cechu se uplne jinak jmenuji v navodu a jinak ve hre, kdo se v tom pak ma vyznat.

A aby toho nebylo malo, tak se nam prijmani do cechu zmenilo na neco co jsme nechteli a nejde zmenit ani vratit. Mozna by nekdo mel kotelnikovi s uklizeckou rici co je testovani.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12520

Host
je prava ze hra mi zacala delat podivnou vec kdyz navstevuju velkolepe budovy prez to v kterych prispivam, nekdy dojde k tomu ze pri odchodu d daneho hrace se mi nacte nejaka velkolepka a ztroskota nacitani a je nutny refresh
 

Dan 77

Veterán
Mám stejný problém jako ty (pokud jdu přes přehled velkolepých budov, s jejichž výstavbou pomáhám). Chtělo by to dát do nahlášení chyb. Dám to tam a budu tě citovat. :)
 

Arthoris

Odborník
Já tu má zase jiný problém(pravděpodobně jde o bug hry asi to přišlo z novou aktualizací ). Když jdu k sousedům a sjedu úplně na konec tzn.k poslednímu sousedovi a odkliknu boje a chci se posunout dopředu, tak místo toho aby se to posunulo o 5 sousedů, tak to sjede úplně na začátek, tedy zase se musím vrátit zpátky. Aby to bylo jasné, první šipka posouvá po 1 hráči, druhá po těch 5 a třetí to přelistuje od začátku ke konci nebo naopak a právě ta druhá šipka při těch bojích(možná i při motivacích, to nemám odzkoušené) funguje, jako ta třetí. Takže např. máte nalistováno sousedy na příčkách 70-75 a chcete si to posunout na sousedy 65-69, tak kliknete na tu šipku,která to přepíná po těch 5 je to ta prostřední ale prostě hodí vás to na začátek, takže se musíte zase vrátit a je to pořád dokola. Takže ta šipka je buglá.
 
Naposledy upraveno:

traktorista

Odborník
Kontrolní otázka - může mobilní mikrovlna jakožto dělostřelectvo zasáhnout vrtulník/drona? Nechce se mi to testovat s nepřiloženýma - ale vzhledem k tomu, že drone má obranu 10 proti artilerii, tak si myslím že jo, jen bych se rád utvrdil.
 

DeletedUser11297

Host
Ten dron to má myslím v popisu, že nemůže být zasažen dělostřelectvem (stejně tak, jako to měl vrtulník).
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru