Diskuze k aktualizaci 1.49

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Je tady! Přichází nová doba, která vás nenechá chladnými. Do vašich měst přichází Zítřek. Policejní hlídky jsou na každém rohu a neustále vás sledují! Kromě policajtů se budete muset také vypořádat s úkoly, které na vás čekají. Budete muset bojovat, abyste ovládli svět. Nasaďte svou armádu do útoku a ničte své nepřátele! Postavte si novou velkolepou budovu a plně využívejte bonus, který nabízí. Nechte se pohltit Zítřkem a proměňte svá města na skutečná bitevní pole!

Kromě nové doby přichází i aktualizace 1.49. Zaměřuje se na drobná vylepšení v tutoriálu a další opravy chyb.

Těšíte se na Zítřek? Jak se vám líbí nové vojenské jednotky a velkolepá budova? Podělte se s námi o vaše zážitky a názory!
 

Joule

Turista
Zboží bude vyráběné rafinací už jednou rafinovaného zboží? V supermoderním městě se všemi zajímavými budovami budou pořád trčet výrobny z koloniální doby, aby bylo možné je rafinovat na zboží z moderní doby a pak konečně produkovat to nové zboží? To se těch budov nikdy nezbavíme?

Jinak to vypadá pěkně, už dlouho jsem se divil, proč nejde bojovat v kulisách města.
 

trojan1673

Veterán
Já už se těším, že budeme opět zkoumat a přestavovat :), konečně zase nějaká změna.
Určitě bude zajímavé bojovat ve městě, ale líbí se mi i změny v profilu cechu.
Jen u těch bojů ve městě budeme asi chvilku tápat jak to vlastně funguje, hlavně jsem zvědavá na tanky.
Co se týká výroben surovin, tak souhlasím. Dá to celkem zabrat to navyrábět :-(
 

traktorista

Odborník
Zboží bude vyráběné rafinací už jednou rafinovaného zboží? V supermoderním městě se všemi zajímavými budovami budou pořád trčet výrobny z koloniální doby, aby bylo možné je rafinovat na zboží z moderní doby a pak konečně produkovat to nové zboží? To se těch budov nikdy nezbavíme?


Proč? Pokud máš ty správné VB na slušném levelu nemusí tě přece produkce surovin pro rafinaci trápit natož aby bylo potřeba stavět kvůli nim staré výrobny.
 

Kayro

Znalec
Ja myslim ze stare VB na suroviny muzem klidne smaznout Dinamicka vez to vsechno zvlada za ne.
 

Zelda

Člen
Především si tu Dynamickou věž vykládáte až příliš v růžových barvách. Má to fungovat tak, že vám umožní za den (podle své úrovně) získat několik kusů zboží při M/Z cechu/přátel/sousedů. Takže určitě ne neomezené množství (tipuju, že na úrovni 10 to bude ekvivalent produkce RAH a spíše méně). Jinak by to naprosto rozbouralo ekonomiku hry.
Co se rafinace již rafinovaného zboží týká, lze předpokládat, že naprostá většina hráčů v Postmoderní době a dále vlastní VB produkující zboží potřebné pro výrobu, tudíž nepotřebují další řetězec budov pro prvovýrobu.
 

Kayro

Znalec
Především si tu Dynamickou věž vykládáte až příliš v růžových barvách. Má to fungovat tak, že vám umožní za den (podle své úrovně) získat několik kusů zboží při M/Z cechu/přátel/sousedů. Takže určitě ne neomezené množství (tipuju, že na úrovni 10 to bude ekvivalent produkce RAH a spíše méně). Jinak by to naprosto rozbouralo ekonomiku hry.
Vykladam si to v barvach do kterych to nekdo preložil "Pokaždé, když pomůžete některé budově (motivace, zušlechtění), získáte 1 ks náhodného zboží z doby, ze které je daná budova. Počet takto získaného zboží je určen úrovní Dynamické věže. " Podle tohoto popisu by ta budova produkovala stovky surovin denne.Ale asi se neco ztratilo v prekladu,nejake omezení.
 

DeletedUser8903

Host
Já si myslím, že to bude fungovat podobně jako výběr například z majáku/Zásoby nebo Marka/Peníze - Například prvních 10+ budov, dá +1 surovinu*Úroveň budovy. Při motivaci prvních po aktivaci budovy, ne tedy +- 75 motivací sousedů, 50 cechu a 75 přátel (Tedy 200*Surovina* V.Budova úroveň) Ale pouze třeba prvních několik motivací (Třeba prvních 10+2 za úroveň budovy) A výnos bude třeba 1 surovina/2 level budovy ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7190

Host
Co jsem někde kdysi viděl, tak na 10. úrovni bude Dynamická věž dávat 35x1ks zboží podle doby, ze které byla motivovaná budova. Takže pokud to nezměnili a nenavýšili, tak to žádnej šlágr není, když si člověk spočítá kolik surovin bude stát výstavba + těch FB. Pokud to bude takto, tak rozhodně tuhle VB stavět nebudu. A co druhá VB, ta nebude nebo na ní budem čekat do Vánoc?
 

DeletedUser

Host
Druha velkolepka ma byt vydana o neco pozdeji, treba to bude driv, nez na vanoce ;)
 

DeletedUser12520

Host
rozhodne me bue zajimat ta dynamic tower na tu se tesim pokud se mi ji povede postavit
co diamont ring hotel? planuje se nebo bude tento vek pouze s jednou velkolepou budovou? zajimal by me hlavne navrhovany efekt..
jinak nove moto asi bude budte v zitrku uz dnes ;-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7629

Host
Muzete sem nekdo dat link na seznam pozadovanych surovin pro vyzkum Zitrka? Diky moc, mate nekdo link na seznam surovin?
 

DeletedUser

Host
Teď jsem trochu zmaten, jak lesní včelka okouzlená miliony voňavých květinek :)
Hodnota u Dynamic Tower zvyšující se s každým jejím stupněm (nemyslím zásoby) označuje kolik MaZ denně bude odměněno 1 ks suroviny z doby MaZnuté budovy?

Chápu to správně?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Henzisek

Znalec
Ano, jedna motivace = jedna surovina, podle motivované budovy.

Počet motivací se surovinou se pak určuje na základě levelu budovy.
 

DeletedUser7629

Host
Muzete sem nekdo dat link na seznam pozadovanych surovin pro vyzkum Zitrka? Diky moc, mate nekdo link na seznam surovin?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru