Diskuze k aktualizaci 1.61

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12151

Host
jo a pro frfnali,pokud se odhlasite z vlakna /opustit/ tak tim si ho smazete,takze zpravy mazat jdou jen to neumite :D
 

DeletedUser12659

Host
Já vám nevím, chtěli jste barevně ulevit hře ale čím (bílé pozadí se zobrazuje rychleji nebo co)? Celá hra je lazena do hněda (tmava) a zprávy jsou s bílým pozadím... tragédie na oči... žádám z5 tmavé pozadí....
 

DeletedUser5701

Host
Jikous naprostý souhlas. Z toho opravdu bolí oči. Celkově mi staré zprávy vyhovovaly. Ale s tím pozadím něco rychle udělejte nebo si vypálím díru do mozku.
 

Jean-cz

Turista
Koukám že Innoparta konečně vyřešila problém stále blikající pošty, ta už teď neblikne ani když má blikat :confused:....opět dobrá práce:mad:
 

DeletedUser11613

Host
fakt se vám to líbí? mně to přijde nepřehledné a děsné, prase aby se v těch zprávách teď vyznalo .. :p)
 

DeletedUser11297

Host
Potvrzuji problém s neblikáním pošty při přijetí zprávy. A vadí mi ještě jedna věc. V náhledu zprávy se při jakémkoli opuštění konverzace objevuje právě tato hláška. Podle mě trochu zbytečné, někdy jedu jen podle náhledu a takhle nevidím, co kdo napíše. Ono celkově je ta hláška zbytečná, pokud chce někdo konverzaci opustit, ať ji opustí, nemusí se kvůli tomu objevovat nový řádek. V případě velkých cechů to potom bude docela solidní bordel.

Barevné rozhraní mi na rozdíl od ostatních nevadí, je jasné, že hra se do něj přesouvá postupně. Začalo to úkoly, teď zprávy. Myslím, že obchod, inventář, vojsko atd. jsou v pořadí.
 

DeletedUser2298

Host
Prosím tedy o vysvětlení upřesnění a potvrzení f-ce... Opustím li konverzaci - odhlásím se z vlákna... tak pokud to chápu, při další zprávě do daného vlákna ji uvidím či neuvidím?? Pokud se u toho vlákno (pro mě smaže) ale já už neuvidím nové příspěvky.. tak to je pak mazání jak noha :)) Takže prosím o potvrzení - vysvětlení jak to funguje.. či návod jak smazat zprávu aby nezavazela v seznamu , ale při napsání dalšího příspěvku se mi objevila..
 

DeletedUser1909

Host
Tak toto se opravdu nepovedlo nevidím v tom žádný přínos proto jsem pro vrátit zprávy do původní podoby.
 

Arthoris

Odborník
Prosím tedy o vysvětlení upřesnění a potvrzení f-ce... Opustím li konverzaci - odhlásím se z vlákna... tak pokud to chápu, při další zprávě do daného vlákna ji uvidím či neuvidím?? Pokud se u toho vlákno (pro mě smaže) ale já už neuvidím nové příspěvky.. tak to je pak mazání jak noha :)) Takže prosím o potvrzení - vysvětlení jak to funguje.. či návod jak smazat zprávu aby nezavazela v seznamu , ale při napsání dalšího příspěvku se mi objevila..

Jak se odhlásíš z té konverzace, tak už ti nikdy chodit nebude.
 

DeletedUser7190

Host
Opravdu povedené vylepšení zpráv, všichni jsou úplně nadšení;)

Před chvílí mě ale dostala jiná věc. Někdy nechávám hru puštěnou, i když vím, že třeba hodinu nebudu hrát a nikdy žádný problém nebyl. Teď jsem přišel, monitor byl v režimu spánku a vyskočila na mě hláška ve smyslu: Nikdy nenechávejte hru puštěnou, když bude počítač ve stavu spánku nebo hibernace. A hra byla navíc zamrzlá. Stalo se to taky někomu?
 

DeletedUser5701

Host
Taky jste si všimli, že ve slově nové zprávy jim chybí p. Nejen, že to nefunguje a nebliká, taky tam jsou překlepy a občas mi přijde zpráva se zpožděním. S tím mazáním si taky nejsem jistá. Přijde mi to celé nepřehledné. Ach jo.
 

Svatej

Legenda
Nebudu tu dělat soupis již dřív nahlášených problémů ALE - Zásah do černého Innogames!! Lépe už to ani nešlo! :)
Zvlášť to světloučké pozadí bych nakopnul s rozběhem.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11297

Host
To s tou hibernací se mi stávalo už dříve, od té doby prohlížeč vždy vypínám, když jdu pryč. Takže HENZIS má pravdu.
 

DeletedUser12225

Host
Dle mého, na jinou barvu a obrácené řazení zpráv si zvykneme... ale ty cechovní zprávy... když někdo odejde z cechu, tak místo normálního smazat zprávu "opustí konverzaci", což není nic špatnýho, pokud to udělá víc lidí, a v tý cechovní zprávě se uplně ztratí původní zpráva... to je asi jediná větší chyba... :)
 

DeletedUser10263

Host
Super, a až to dotáhnou do konce, tak to bude přesně tak, jak jsem si představoval. Viz. Nápady.
 

Arthoris

Odborník
Ono je to i hodně o tom zvyku, prostě, když něco používáte delší dobu a poté přejdete na něco nového, tak se to ze začátku jeví, jako něco horšího, nedokonalého ale pak až se v tom zajedete, tak vám to ani nepříjde a zase tak hrozné to není a nějaké vážné chyby to taky nemá a také slibovali to dále vyvíjet, tak uvidíme.
 

DeletedUser12861

Host
Ahoj,jestli jsem dobre pochopiůa tak museji se objevit zpravy i na mobilu ale ja nic nemam,porad tam ze bude brzy,nebo ja jsem neco nepochopila a jedna se o jine zpravy?
 

DeletedUser2298

Host
Jak se odhlásíš z té konverzace, tak už ti nikdy chodit nebude.

No to je tedy nemilé a poněkud dem... ehm, hloupé vylepšení... Očividně tu někdo s úpravou kombinoval, až překombinoval.. Při tom stačilo jen zachovat původní koncept a fungování zpráv a upravit je jen drobněji podle hráčských ohlasů např. zde na foru.. Takže po dni používání dávám palec dolů - staré zprávy byly nic moc.. ale tohle je úplně na prd..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru