Diskuze k aktualizaci 1.61

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Henzisek

Znalec
Víme, že některé věci ve zprávách se nepovedly na poprvé, některé budou opraveny v nové aktualizaci. Ale i přesto je možné argumentovat věcně bez použití slov, která se nehodí. Prosím dbejte toho.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser7629

Host
Velice by mě zajímalo, co se v této reformě zlepšilo, tak prosím nějakého zastánce nového systému zpráv o KONKRÉTNÍ úspěch, nevidím vůbec žádné plus. Díky za uvedení konkrétní výhody.
 

DeletedUser2298

Host
Obávám se že argumentace věcná a bez hrubších slov je bohužel nemožná... Měli jsme ne úplně ideální systém zpráv ale byl funkční.. S novou úpravou jsme dostali nefunkční nedomyšlený zmetek.. A jelikož používání zpráv a komunikace obecně je ve hře potřeba celkem DOST, tak není divu že tu nikdo moc nejásá.. protože to je útok na naše nervy ;-)
 

DeletedUser7629

Host
Velice by mě zajímalo, co se v této reformě zlepšilo, tak prosím nějakého zastánce nového systému zpráv o KONKRÉTNÍ úspěch, nevidím vůbec žádné plus. Díky za uvedení konkrétní výhody. Čekám na vysvětlení, díky za reakci.
 

DeletedUser12529

Host
Pro ty, co tu nadávají na mobilní aplikaci - zprávy na mobilech opravdu FUNGUJÍ, a to ode dne, kdy byla vydána aktualizace - jen je potřeba aktualizovat hru (aktualizaci hry jsem prováděl hned po vydání této aktualizace a zprávy fungovaly od první chvíle). Jedinou vadou je, že nevidím, co píšu a abych se podíval, musím vyskočit z editoru.

Pro ty, co tu nadávají na mazání zpráv... Když máte důležité vlákno, tak si ho nemažte! Kolik takových vláken máte? Nemyslím si, že těch pár opravdu důležitých vláken Vám udělá ve zprávách bordel... Nehledě na to, že do konverzace by v budoucnu mělo jít člověka přidat, takže cechovní zprávy se nebudou muset pořád mazat a obnovovat (ani v případě, že někdo omylem vystoupí), ale přidá nebo odebere se hráč. Jen to chce, aby to dodělali a chce si to na nový systém jen zvyknout a naučit se ho používat.

Ale chtěl jsem se zeptat, jestli předmět zprávy zmizel na trvalo nebo jestli nám ho vrátěj? Docela mi chybí
 

traktorista

Odborník
Mohli by opravit (kromě jiného) že zprávy začnou blikat při přechodu na mapu cechovních válek, i když je všechno přečtené.
 

DeletedUser7629

Host
Traktorista: To bylo i v původním systému. Teď je to i v novém. Čili nahradili funkční systém nefunkčním a chyba zůstala.

DuckToy: nedokážu posoudit mobilní aplikaci, nepoužívám. Ale pokud to udělali z důvodu mobilních aplikací, pak to měli udělat jen tam. Na PC se to rozhodně zhoršilo. Čekám na konkrétní přínosy, podle mě nejsou.
 

DeletedUser12529

Host
8472: Já si myslím, že hlavní chybou je to, že to pustili nedodělaný...
 

DeletedUser2298

Host
DuckToy: Zkusím ti to lépe popsat. nejde o důležitá či nedůležitá vlákna.. jde o to, že pokud se jeden jediný člověk ve velkém cechu ( 60+ členů) rozhodne promazat svoje staré zprávy, které si třeba z libovolného důvodu ponechal uložené a má jich třeba jen na blbých třech stranách záznamů.. Tak následně celému cechu zaspamuje poštu oznámení o smazání.. Udělá li to více lidí... tak násobení umíme snad všichni... Tohle nastavení, kdy se každému příjemci zprávy ukazuje blikání ve zprávách + oznámení o odstoupení jednoho čtenáře z kroužku.. to je to největší aktuální zlo a chce to změnu. Pokud bych se třeba já na kterémkoli světě rozhodnul pročistit zprávy, tak mě bude většina cechu milovat... udělám jim totiž spam na minimálně 5 stran zápisů..
Mobilní aplikace a funkčnost zpráv pomíjím - tuto možnost nepoužívám a ani v budoucnu nebudu.
 

trojan1673

Veterán
U nás v cechu máme problém se zprávami bohužel také. Stává se, že pošta bliká, protože je tam nová zpráva, ale tu zprávu jsem třeba napsala já a mám jí jako nepřečtenou nebo se mi ta pošta vůbec neukáže až po delší době.
Podle mého byl starý systém zpráv lepší, přežila bych i to blikání, ale tohle se opravdu nedá.
Mohu jen doufat, že časem se to zlepší.
 

DeletedUser13022

Host
Tohle je za trest, Mám poslední tři strány popsané zprávami hráč XY opustil konverzaci. Proč proboha neudělají zprávy jako obyčejné forum plus osobní zprávy jednotlivým hráčům. Tole je ještě nepřehlednější než staré zprávy.
 

DeletedUser3817

Host
Víme, že některé věci ve zprávách se nepovedly na poprvé...

To je nějaký nový druh humoru? Nebo prostá demagogie? Protože tady všichni víme, že "některé" věci se nepovedly ani na postopadesátéosmé (do případného výpočtu laskavě zahrňte i tolik oblíbené "miniaktualizace", které vždy načas rozhodí systém hry). Mluvím o "některých" (čti: drtivá většina) věcných připomínkách ke zprávám od hráčů, kteří je (PŘEKVAPIVĚ) používají a tudíž by měli poskytovat zpětnou vazbu tvůrcům, jež to ovšem nezajímá. Jednoznačně vypustili nedodělek hrubého zrna, jak je jejich zvykem a vytahují se možným budoucím opravením zbytečných chyb. Opravdu chtějí hráče, kterým jsou jejich sliby v lepším případě k smíchu (viz oblíbený termitus techni-kus "BRZY"), nasírat až do nepříčetnosti? Je tenhle paskvil další zkouškou naší odolnosti?
Pak tedy POZOR, mohlo by se jednat o zkoušku DESTRUKČNÍ.
BTW: Pro méně chápavé - tento post NENÍ útokem na FoEtýmcz, ale prostou kritikou ničím vyjímečné INNOvace.
 

DeletedUser4749

Host
Pro ty, co tu nadávají na mobilní aplikaci - zprávy na mobilech opravdu FUNGUJÍ, a to ode dne, kdy byla vydána aktualizace - jen je potřeba aktualizovat hru (aktualizaci hry jsem prováděl hned po vydání této aktualizace a zprávy fungovaly od první chvíle). Jedinou vadou je, že nevidím, co píšu a abych se podíval, musím vyskočit z editoru.

Pro ty, co tu nadávají na mazání zpráv... Když máte důležité vlákno, tak si ho nemažte! Kolik takových vláken máte? Nemyslím si, že těch pár opravdu důležitých vláken Vám udělá ve zprávách bordel... Nehledě na to, že do konverzace by v budoucnu mělo jít člověka přidat, takže cechovní zprávy se nebudou muset pořád mazat a obnovovat (ani v případě, že někdo omylem vystoupí), ale přidá nebo odebere se hráč. Jen to chce, aby to dodělali a chce si to na nový systém jen zvyknout a naučit se ho používat.

Ale chtěl jsem se zeptat, jestli předmět zprávy zmizel na trvalo nebo jestli nám ho vrátěj? Docela mi chybí

Předmět zprávy nikam nezmizel. Je tam pořád. Stejný, jako dřív. Jen se teď jmenuje "název skupiny", nebo tak nějak. Teď přesně nevím.
Co sakra máte pořád s těma vláknama??? Já vedu dva cechy na dvou světech a žádná stupidní vlákna nepoužíváme. Když někdo něco chce, tak to napíše. Vlákna jsem na jenom světě zkusil a honem rychle jsem je zase zrušil. Dva týdny existence vláken jsem je obden přepisoval. A tady je ten problém, když nějaký stupido opustí konverzaci ve dvaceti zprávách, zasviní tím všem ostatním poštu. Proč se info o opuštění konverzace vůbec zobrazuje?? Na co? Je to naprosto zbytečné. Stejně s tím nejde nic dělat a ještě minimálně rok ani nepůjde. (rozuměj dle INNO: brzy = nejdříve za rok, možná nikdy)
 

DeletedUser12529

Host
Předmět zprávy nikam nezmizel. Je tam pořád. Stejný, jako dřív. Jen se teď jmenuje "název skupiny", nebo tak nějak. Teď přesně nevím.

Ten "název skupiny", to jsem tam ze začátku opravdu měl, ale při těch posledních aktualizacích mi to zmizelo a nikde to tam nemám. Zkoušel jsem i jiný počítač, prostě to tam není. Když dám psát novou zprávu, tak je tam jen pole pro zadání adresáta, tlačítko pro přidání všech členů cechu, pole pro samotnou zprávu a tlačítko odeslat. Mám to na všech světech, na betě i na slovenském, ať se přihlásím z noťasu (Win 8.1 - Chrome) nebo z počítače (Win XP - Opera).
 

DeletedUser

Host
Po několika dnech zkušeností s korespondencí musím uznat, že se mi to líbí. Občas se objeví ještě nějaká chyba, ale když se celá hra flastruje místo skutečných oprav, tak se tomu nelze divit. Víc mi vadí neustále pomalé načítání procesů a proklikávání skrz okna. Když zavřu historii, otevře se mi nějaká budova pod ní, jestli chci zrušit výrobu.
Ve zprávách jsou příchozí i odeslané v jednom vláknu. Drobnou nevýhodou je, že nemůžu přidat více adresátů, když začnu psát jednomu hráči, jako to bylo u starých, ale musím založit hromadnou zprávu z centra. Ale to je opravdu drobnost. Bylo by dobré, kdyby zpráva zůstávala autorská k tomu kdo jí založil. Když do ní kdokoliv připíše, tváří se, jako by byl autorem zprávy poslední přispěvatel. Jde to vyřešit názvem skupiny, ale když se na to zapomene, tak se všechny zprávy jmenují "skupinová zpráva".
 

DeletedUser

Host
Myslím, že možnost opustit komunikaci je skvělá věc. Pokud se v jednom vlákně baví 60 lodí o hov...chlebu, tak tuhle možnost opravdu vítám. Ze založené hromadné zprávy pro 60 lidí nakonec může být jen konverzace sedmi lidí, kteří chtějí pokračovat. Ostatní, kteří opustili konverzaci zaberou 53 řádků, ale to se zobrazuje v 53 řádcích a pak už je jen diskuse těch sedmi.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru