Diskuze k aktualizaci 1.61

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3139

Host
Ahoj,jestli jsem dobre pochopiůa tak museji se objevit zpravy i na mobilu ale ja nic nemam,porad tam ze bude brzy,nebo ja jsem neco nepochopila a jedna se o jine zpravy?

Tys to pochopila dobře, ale tohle je zaběhnutý systém od INNO, zase to maj někde rozbitý, jako konečně v každý aktualizaci! Bohužel! :cool:
Nezbývá než doufat, že se jim to podaří někdy (v INNO znamená někdy = brzy) opravit. :cool:
 

DeletedUser

Host
vyvojari by za tohle zaslouzili povesit za koule do pruvanu, opet nezklamali a vylepsili to po svem ....
 

Kayro

Znalec
Ja chci zpatky nahledy,kdy stacil jediny pohled a bylo zrejme jestli se v neprectenem vlakne neco zmenilo,misto toho mam naprosto zbytecnou informaci ze se nekdo odhlasil.
 

DeletedUser

Host
btw, pri posilani zpravy se preklad moc nevyvedl, zadej jmeno skupiny je nejspis Nadpis ....
 

DeletedUser7592

Host
Moc casto na forum nepisu, i kdyz ho ctu casto. Ale dnes mi to proste neda, protoze co je moc, to je moc. Asi nejlepe me pocity vyjadri vykrik bezmoci:

PROBOHA ZA CO? CO JSME KOMU UDELALI?

(sorry za caps)
 

DeletedUser12252

Host
Dobrý den, rád bych uvítal, plnou podporu FoE na Androidu, tak jak to je na PC. Nelze psát Zprávy(již brzy) , Napsat zprávu(již brzy), Profil(již brzy) , otazníky u velkolepých budov a vzhled a funkce zpráv z poslední aktualizace na PC ( to se vám povedlo (Y) ). Díky Mirek
 

DeletedUser4810

Host
Zdar všem,
poslední dobou jsem byl celkem spokojen s vývojem/vylepšováním hry, ale za mě se mi nový Multiplatformový systém zpráv vůbec nelíbí = mnohem hůře se mi zprávy čtou - písmo splývá s pozadím !! - a to jsem pár dní po kontrole na očním = vše OK(zrak mě živí)
=na notebooku jsem bez systémové lupy v háji - za mě by okno se zprávami mohlo/mělo být větší a nebo by měla být možnost si okno zpráv přizpůsobit - možnost nastavit velikost okna, barvu pozadí, barvu písma a podobně nastavit podle svého = každý vidí jinak a vyhovuje mu jiná barva pozadí a písma !!! - Jedounu nastavený formát vyhovuje, ale ostatní jsou v háji = písmo nepřečtou !!!

chápu, že inovace jsou nutností, ale tento formát zpráv je pro mě trest - možnost úpravy/přizpůsoení k svému oku by bylo výhodou !!!

a nepřišel jsem na to, jak vlákno smazat ?!!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Vlákna nelze smazat, je možné se z nich jen odhlásit (což jistě potěší ostatní adresáty protože o tom budou neprodleně informováni novou zprávou ve vlákně). Odhlášení se provádí kliknutím na tři vodorovné čárky v levém horním rohu okna daného vlákna zpráv, objeví se podmenu kde je první možnost opuštění vlákna. Ovšem pozor, po této akci se již nikdy nezobrazí žádné "nové" zprávy z daného v vlákna.
 

Arthoris

Odborník
Z konverzace se lze odhlásit i kliknutím na svého avatara, kde zvolíš opustit. Jinak, právě že vlákna jdou mazat, a to tím opuštěním konverzace, čímž se ta zpráva automaticky smaže. Mazat vlákna nešly ve starém systému. Jinak co se týče těch písmen a toho pozadí, mě to funguje normálně, takže chyba bude někde jinde.
 

DeletedUser13080

Host
Možnost opustit vlákno je určitě dobrý nápad. Musí ale to, že někdo opustil vlákno vědět všichni ostatní. Navíc přes ty zprávy o opuštění vlákna ani není vidět původní vlákno. To je hrůza.
 

DeletedUser4810

Host
nejde mi ani tak o odstoupení z vlákna, ale o to, že si nemohu vlákna pročistit - promazat !!!,
ale hlavně mi jde o to, že v tomto/novém barevném provedení jsou pro mě zprávy skoro nečitelné !!! = jak už jsem psal v předchozím příspěvku, každé oko vidí jinak a možnost nastavení barvy pozadí/písma a velikost písma textu by byla na místě = viz toto fórum - bílý text na tmavém pozadí je mnohem lépe čitelný, než slabý černý text na světlém pozadí !
 

DeletedUser2059

Host
Jestli chcete nějak hru inovovat máte tekovou možnost v sekci nápady. Stačí něco vymyslet, například v nastavení volitelná pozadí úkolů a zpráv - světlé/tmavé a tím se to všechno vyřeší.
 

DeletedUser

Host
No nevím ale nápad návrat do původního stavu u zpráv by neprošel, vzhledem ke kampani jak toto vylepšení bude výborné a pro většinu hráčů vítané, tak proč plýtvat časem a energií na jeho návrh?

Prostě jediná možnost, jako se všemi výbornými vylepšeními této hry, je buď si zvyknout, nebo doufat ve vylepšení do méně problematické podoby (určitě to bude "brzy"), nebo prostě přestat hrát.
 

DeletedUser12529

Host
Nevím, jestli to tu už padlo, ale když je funkce opustit vlákno, je i někde funkce přidání nového člena do vlákna? Pokud ne, měla by se doplnit, třeba zakladatel vlákna by měl mít právo kohokoliv sám do konverzace přidat nebo odebrat a třeba i tato práva předat dalším členům konverzace. V cechu se nám teď stalo, že hráč odešel z důležitého vlákna a tím pádem nejspíš budou muset odejít všichni a někdo bude muset založit nové vlákno. Takhle sama o sobě ta funkce opustit vlákno je k ničemu...
 

Arthoris

Odborník
Ano, tahle funkce pro zakladatele, která umožní přidat nebo odebrat hráče z/do konverzace je v plánu ale až v dalších aktualizacích. A mimochodem psali to i v oznámení 1.61 ;)
 

DeletedUser3817

Host
Ahoj.
Nebudu vypisovat znovu všechny zápory, vylíčené v předchozích postech, ovšem plně s nimi souhlasím. Obzvláště mizerná čitelnost textu, neexistence jakéhokoli nastavení a nemožnost skrytí vlákna mi vadí. Odkud to okopírovali? Z osmdesátých let minulého století?
Takže pro takto kvalitně odvedené novinky mám nyní termín INNOvace.
 

DeletedUser3139

Host
Jestli chcete nějak hru inovovat máte tekovou možnost v sekci nápady. Stačí něco vymyslet, například v nastavení volitelná pozadí úkolů a zpráv - světlé/tmavé a tím se to všechno vyřeší.

Kdyby tohle napsal někdo, kdo tu bude za 14 dní týden, tak se pouze ušklíbnu a ani se nebudu snažit odepsat. Ale tohle se ti Thomasi fakt nepovedlo! Sám dobře víš, že poměr zadané/realizované nápady je tak cca 5000/0,5. :cool:
Takže bohužel, vazba supporti + moderátoři CZ do INNO sice funguje, ale v INNO mají koš ve velikosti kontejneru a tam skoro vše končí. Takže do nápadů se sice může napsat plno super nápadů, ale zpět do hry nedorazí skoro nic (mohu to říci i přesně a to na 99,999999999999999999999999%). :cool::cool:
Sám dobře víš, že tu bylo plno fakt dobrých nápadů a...... nic.
 

DeletedUser4749

Host
Nové zprávy jsou naprosto otřesné. Dnes mi přišlo asi 30 zpráv, že někdo opustil komunikaci. To je nesmírně důležitá informace a nechápu, jak jsem bez toho dokázal žít. Kam kdo sakra zakrámoval odeslanou poštu??? Proč to, od koho zpráva je, musím zkoumat lupou? Kde jsou avatary? Proč je to celé naruby? Těch problémů a nejapností je tam tolik, že nemám čas ani chuť to tady rozebírat. Něco tak špatného už tady dlouho nebylo. Aneb podle hesla INNO, když něco funguje, tak to zničíme.
 

DeletedUser6375

Host
Nový vzhled zpráv mě sice mlátí do očí, ale asi se na to dá zvyknout, i když starší tmavé zprávy mi vyhovovaly více. Že je opačné řazení zpráv, tedy ty nejnovější dole a starší nahoře, to je taky asi otázka zvyku. Ale za nevydařené považuji oznamování toho, že někdo opustil konverzaci, protože to dělá ve zprávách neskutečný guláš. V návaznosti na toto i nemožnost zprávu vymazat zcela. Dále mi přijde škoda, že v náhledu zprávy nevidím, s kým jsem tu zprávu vedl, všechno má stejnej obrázek, ale to je možná teprve ve vývoji a bude to později upraveno. Stejně tak bych uvítal, kdyby v náhledu nebyla vidět i moje reakce, ale vždy poslední reakce druhého, kolikrát už jen podle vyjadřování poznám, kdo mi to psal, takhle vidím sebe a musím rozklikávat... A co mi vadí úplně nejvíc, ale to je asi bug, že mi nové zprávy vůbec neblikají a já tak nevím, zda někdo něco psal, dokud si ty zprávy neotevřu:( Takže za sebe říkám, že snaha jistě hezká, ale asi mi z toho brzo škubne :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru