Diskuze k Denním výzvám

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

DeletedUser14705

Host
Jsem taky v železe a dnes mám 10x8 hodin, a v expedici 3 bojem a 2 vyjednáváním.
 

DeletedUser12887

Host
cechům na úrovni 1 já osobně fandím

dneska úroveň 1 příště deset nebo 20

děkuji :)
 

Svatej

Legenda
Ano, něco jako zmenšenina černé věže :) třeba 3x3 s 2ma FB a 5ti kusy zboží. :)
Ale ty bonusy jsou celkem jedno, jsem PRO!!!
 

DeletedUser3903

Host
Aby lidé měli větší motivaci na plnění úkolů tak by v Truhle vyzyvatele mohla být nějaká jeho speciální budova kterou nelze získat nikde jinde podle mě. To by nebylo špatné.
Jasný souhlas. Já dokončil týdenní truhlu včera a musím říci, že renovačka za týden práce mi přijde jako rozpačitá odměna...
 

dudasek

Znalec
Aby lidé měli větší motivaci na plnění úkolů tak by v Truhle vyzyvatele mohla být nějaká jeho speciální budova....
podle mně by to mohli pojmou trochu lépe a rovnou dávat plánky na novou velkolepku-nějakou kryptu/modlitebnu...bonusy nechám jiným,plánky by nešly získávat přispíváním-pouze měnit za 200 dia...měla by to být nějaká bomba!
 

DeletedUser15221

Host
:D tak se mi na obou světech konečně podařilo dokončit celou bednu Denních výzev :D

A cože se tam nacházelo ? 2x uložení budovy a to na obou světech :D
 

DeletedUser5384

Host
Dokončil jsem hned po 7 dnech po zavedení,ale se stejným výsledkem:D 2x2 uložení :)
 

DeletedUser345

Host
Hra má být především zábavná, na točení výroby 90x po 5 minutách nic zábavného nevidím. Neustálá snaha programátorů nutit nás něco bourat a znovu stavět, kvůli získání určitého počtu obyvatel nebo zušlechtění se taky nejeví zrovna smysluplná. Obtížnost ůkolů je přeci daná výherními procenty a ne časem, který jsem nucen u hry strávit, abych splnil hloupoučké ale zdlouhavé podůkoly. Ostatně, samotný systém výher založený na procentech a náhodě považuji za nejhorší, s jakým jsem se v online hrách setkal. Tato hra měla obrovký potenciál, který se postupně kamsi vytratil a zbyl jen klikací a bourací maraton. Páni programátoři by měli svůj výtvor povinně hrát, aby věděli co vytvořili.
 

dudasek

Znalec
včera jsem vybral úkol:100% výhra:30fb
vyhrát 6 bitev,darovat 120 do cech,pokladny a aktivovat3*krčmu byla hračka-zároveň mi to otevřelo truhlu vyzyvatele:50fp(30%)
dnes "svatyňková" výzva:dokonči 3 jiné úkoly(opakovačka mince,zboží a výroba)+"vyber 30k zásob...výhra jen 10fp(70%)...asi se mění i samotné výzvy-pokud se nepletu munule to po mně chtělo vybojovat území,,,
 

DeletedUser12887

Host
podle mně by to mohli pojmou trochu lépe a rovnou dávat plánky na novou velkolepku-nějakou kryptu/modlitebnu...bonusy nechám jiným,plánky by nešly získávat přispíváním-pouze měnit za 200 dia...měla by to být nějaká bomba!
Co by to mělo být za bombu jako dárek jen tak z truhly jednou ročně ?
 

dudasek

Znalec
Co by to mělo být za bombu jako dárek jen tak z truhly jednou ročně ?
vzhledem k tomu,jak těžko by šly plánky sehnat(buď truhla samotná/dia) a že by nešly sehnat přispíváním-tudíž by nikoho nemotivovalo přispívat by to muselo být dost dobré,aby to motivovalo ty týdenní výzvy plnit....ještě to nemám promyšlené,ale napadá mě 5*6 rozměr(teráska)-5VB na 1 lvl,nějaké body prestiže pro cechovníky/hráče...navyšování třeba 0,2%/lvl....
 

Svatej

Legenda
Ano. Obtížnost, zadání ani množství by nemělo (a zřejmě ani není) jakkoli napojeno na obsah truhly.
Což znamená, že se těm úkolům stejně nevyhneš.
 

DeletedUser7728

Host
Tohle je strategicko-budovatelsko-bojová hra o_O Každý si může určit priority - denní výzvy, překážky, Vánoce, úkoly (příběh, bonus, nepovin..), eventy, mapa...o_O Úkoly příběhové jsou jediné povinné o_O
 
Nahoru