Diskuze k Denním výzvám

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

rycco27

Dopisovatel
Jestli se to tady už řešilo tak se omlouvám. Dnes mám úkol vyhraj 10 bitev. Proč když v boji na mapě kde je třeba porazit dvě armády se to započítá jako jedna bitva? Jsou to přece dvě bitvy. I v okně je napsáno zahájit další bitvu.
 

DeletedUser15237

Host
Ahoj, děkuji za zajímavé zpestření hry a určitě šanci dosáhnout na hezké odměny. Nicméně není všechno zlato, co se třpytí a testování evidentně neproběhlo asi tak, jak mělo...

"Nicméně během testování jsme se ujistili, že mezi úkoly nebudou zahrnuty žádné nesplnitelné (jako třeba průzkum provincie, který může trvat i dva dny), navíc po vás nikdy nebudeme vyžadovat postup ve výzkumu."

Dneska je pondělí, tedy den, kdy nelze bojovat v expedici. Na mapě mam všechno vybojováno a prozkoumání nové provincie je za 1d 19h. A přesto mi přišel úkol, abych vybojoval dvě bitvy v řadě.. Takže kde se stala chyba, jak prosím tuhle "otestovanou" situaci vyřešit? :)



Děkuji :)
 

DeletedUser15237

Host
Jsem hodný mobilní soused, co poctivě dává Pomoc.. Ale pravda, na tohle jsem nepomyslel, než jsem tu pomoc naklikal... Díky za tip :)

Edit: Jasné, omlouvám se, pokud je možnost CVC nebo jsou v době výběru truhly možné bitvy se sousedy, tak pak není co ošetřovat :) Maximálně hlavu pisatele příspěvku :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

rycco27

Dopisovatel
ale tam se nepíše zahájit další kolo nebo část ale další bitvu. Prostě si tím FoE protiřečí.
 

Svatej

Legenda
Neprotiřečí. Nejde totiž vůbec o zahájení další bitvy, ale o zahájení druhé vlny stejné bitvy.
Ber to tak že po prvotním útoku se obě bojující stran stáhly aby se přeskupily a dozbrojili, nicméně bitva neskončila, jen na chvíli přerušila.

BTW: Kde se tam píše o "zahájení" ? Já na tom screenu vidím jasně slovo "vyhraj".
 

rycco27

Dopisovatel
Když vyhraju první kolo tak se tam píše výsledek bitvy a je tam tlačítko zahájit další bitvu. Nic o první části nebo první vlně tam není.
 

DeletedUser14298

Host
Bože můj, myslím si, že tady ale řešíš fakt naprostý kraviny - zbytečně si hraješ se slovíčkem ..

Zajímavé, že každý to naprosto chápe, snažil se to vysvětlit i tobě ale ty tady furt pojedeš tu svou a budeš prostě dupat, dokud si z toho všichni nesednou na zadek ..
 

DeletedUser12887

Host
Je to jedna bitva s dvouvlnovou armádou. Počítá se jako jedna bitva. Někde by se možná našla i diskuse, počítání těch bitev s dvouvlnovou armádou, kde to bylo vysvětlováno, tuším, že o tom psal Dan 77, ale ať je to slovíčkaření nebo ne, počítá se to jako jedna splněná bitva a tím je to dané.
Radši neodkazuj na support nebo brzy už nezbyde nikdo, kdo to bude dělat, pokud tam mají řešit takové věci :-D

Jinak takhle co se těch odměn tyče pro hrace na konci vyzkumu po několika letech aktivní hry prakticky už nic zavratneho v té truhle nenajde.
To neznamená, že to ale úplně skrecuju, když jsou ty úkoly normální, tak si je splnim, když ne, nehraju a neřeším -1 ani + 1.
Být tohle v době kdy jsem začínal určitě bych byl rád, že něco takového je.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5384

Host
Na jiným místě na fóru jsem psal,že tlačit úkolem hráče do alternativ k boji (vyjednávání) je pitomost. Tahle hra mi baví kvůli bojům,vyjednávání beru jako nutný zlo,který si prolobovali pacifisti :D No, tak na obou světech,které hraju jsem dnes dostal dárek v podobě Projednej 10 (3) bitvy v CE. Jedu všechny boje na ruku,bez automatu,a teď tohle. Výběr byl danej: buď dnes skončím (2x) 5/7 -1, nebo se podvolím. Vyměkl jsem,prvních deset (tři) bojů v CE vyjednávačka. Nejde mi o suroviny, v podstatě jsem přišel jen o pár kousků,ale přijde mi to jako neuvěřitelnej vopruz.
Chápu,že z toho kvanta možných úkolů se těžko najde byť jeden,který by vyhovoval úplně všem,ale tohle je jen spekulace s důvěrou hráčů,s mezí,kam až lze zajít. Snad to někomu v INNO dojde.
 

DeletedUser12887

Host
To co píše bobbyc, naprosto souhlas, tohle měli udělat zvládni jedním nebo druhým způsobem, ale aby hráč, kterej výhradně bojuje musel plnit úkol vyjednávej i když teda první tři střety i při vyjednávání zvládne děcko z mateřské školky, no nevím.
Jeden z dalších úkolů, kde to trochu postrádá smysl v době oceánská budoucnost jsou ty úkoly přispěj zboží do pokladny cechu, k čemu ? To nedává vůbec logiku, když ty suroviny už padají dávno z cechovních VB a v pokladně jsou na nic, respektive nejsou úplně na nic, hodí se pro otevírání expedic, ale to už každý funkční cech dělá stejně.
Proč tam teda aspoň ti hráči na konci výzkumu nemají možnost přispět suroviny plácnu z budoucnosti, ale pořád by to aspoň mělo pro cechovní pokladnu nějaký význam.

Nehledě na to, že spousta hráčů ani neví, že existuje nějaká cechovní pokladna, někdo nemá třeba cech, pro ně je to taky tím pádem nesplnitelný úkol.


Nicméně pokud to má třeba podpořit cechovní hru, což bych asi pochopil, tím, že tam budou hráči vkládat zbytečné suroviny cechu moc nepomůžou. Dál už radši psát nebudu, protože mě někdo ukamenuje, ale pokud by to byla vážně výzva, spíš by teda to měly být suroviny z takové doby, kterou už každý nevyrábí a nemá a podpořil by se tím třeba zároveň obchod.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru