Japonská osada (již brzy...)

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12887

Host
Bude tam i gejsa?
A admirál hirohito?

Geisha jako emisarka a admirál jako vojevůdce

Jinak teda pojede tohle dřív než egypt?
Prý měl být prvně Egypt

Tam asi ale nějaký časový posloupnosti stejně se neřeší, takže to vypadá takhle z hlediska grafického znázorneni asi tak ve stylu japonské kultury, tim pádem je to nejspíš v pořádku
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Mrtvejmagor

Veterán
nn tohle už je na betě takže tohle bude dřív jak Egypt ;)
a questy bude dávat tenhle chlápek
180
Akechi Mitsuhide
 

DeletedUser12887

Host
To je předek z dynastie nějaké nejspíš

Jak bude probíhat náběh téhle osady nevíš náhodou?
Vikingove loď Japonec taky loď?

Takže je i japonský server, jsem nějak nezaregistroval nebo začne teda běžet nejspíš již brzy.

Nevidím jinak v tom výběru zatím Japonskou vlajku, takže zatím nebyl a nejspíš bude.

Ale jinak to vypadá jako japonská osada.

Já osobně mám co dělat s osadou na Marsu, takže tohle asi půjde mimo mě.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
Takhle hráči co mají marsovskou éru mají podobnou vesnici, ale na Marsu akorát z ní není tolik výhod.

My tam máme raketu, která letí na Mars.

Nad raketou vpravo je momentálně loď která obsluhuje vikingskou osadu, pod raketou směrem doleva dolů máme ponorku, která těží orichalkum a ještě víc vlevo je loď která těží promethium, takže na ty osady zase tolik času není

Takže jsem tím chtěl říct, že to nevypadá špatně, ale nebudu mít čas obsluhovat tolik vesnic najednou a děkuji, že ji aspoň vidím takhle.
 

Monkeyskunk01

Dopisovatel
Ale jo pohoda, ale po úpravě mi jdou Vikingové zatraceně pomalu, tak jestli to tady bude stejné, to potěš... :-D Budova výkonná, ale vzhledově mám raději Yggdrassil. Něco jako runový kámen bude nebo se pojede čistě na hlavní odměnu? No, aspoň bych nebyl tak nervózní, že nestíhám zlatky :) Emisaři klasika, už se budu muset víc rozmýšlet, které použít - asi eliminuju ty producenty zboží a pojedu FP + jednotky :)
 

DeletedUser12887

Host
Tak ty náklady v době Marsu jsou enormní a je potřeba se tomu věnovat hlavně tam, někteří možná ještě ani netuší co je čeká, takže ta osada je určitě fajn, jenže je dost práce se probojovat i tou novou erou.
Což jsem nemyslel určitě nijak zle, ale je to tam trochu jinak, je potřeba zdolat mapu, výzkum a aktuální potřeby.

Což ale neubírá nic na tom, že i tahle možnost pokud je na ní čas se dá hrát a špatně nevypadá.
 

Monkeyskunk01

Dopisovatel
to vím že tam je ta raketa jen si to tak divně zformuloval ;) Nová éra MARS jsem se taky dával takže to znám ;)
a to že nemáš čas kuli marsu mi nedošlo
To sis ještě nezvykl, že porozumět jeho příspěvkům je mnohdy horší, než luštit hieroglyfy? :-D

Jinak nevím co na těch osadách všichni mají, nepříjde mi, že bych tam trávil nějak víc času - vždy je to o 5-6 kliknutích. Větší problém mi dělá motivovat přátele, spolucechovníky a případně i sousedy :-D
 

DeletedUser12887

Host
Což zase ty motivace by mi přišly mnohem lepší, než osada, ale tak dneska je to trochu jinak postavené ta hra, takže taky se to projevuje v tom, že nikdo prakticky už motivace nevrací.

Jinak si ani nemyslím, že by to bylo nesrozumitelné, akorát každý chápe hru jinak.
Někdo byl zvyklý na tohle jako základ a někdo prostě takové věci neřeší, hlavně když si nakonec všichni rozumí.

Mimochodem jsem byl taky jednim z hráčů, kteri měli návrh něco podobného udělat, aby měli možnost i hráči v nižších erach poznat, co poběží později třeba v ledové budoucnosti, takže akorát jsou potřeby v erach vyšších poněkud jiné, než byly dříve.

Ve výsledku jsou ty osady dokonalejší než třeba těžba promethia a orichalka, takže přeji všem maximální úrovně.

Rozdíl v těch osadách je v tom, že se dá něco vyhrát a uhrát, což je dobře a pro všechny stejné.
Rozdíl v tom být na konci výzkumu už několik let je v tom, že se z něj vesměs stává producent pro nižší éry, neboť nemají ti hráči možnost produkovat suroviny na rozmanité VB z vlastních zdrojů.

Jinak občas nějaký hieroglyf se najde o tom se nijak nepřu.
Kazdy občas nějaký vytvoří :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
A ještě jinak bych byl teda i za českou nebo moravskou osadu, tak snad se někomu ji podaří prosadit nebo vytvořit.

Zatím je tam japonská která ve finále ani nemá svůj server.
 

dudasek

Znalec
cenu to má-odměna je supr-tolik zboží dostaneš málokde...bude to náročnější-max rozšíření je spíš trojúhelník,ale zase dali dvojici budov (1*3-3*1)...těším se,ale poslední vikingy jsem nasmažil o 100 zboží víc protože jsem si nevšiml,že už výzkum mám jel furt na total,,,2 osady mi chybí,tak snad to naváže a nebudu čekat!
 

jaromires

Dopisovatel
Tak pokud to nezměnili tak Vikingy pojedeš pokaždé stejně od nuly ne?? :)já se ted pokouším dodělat druhou osadu ale moc rychle to nejde, trvá mi asi měsíc dokončení celé osady protože v práci na mobilu být nemohu a doma moc času nestrávím.:( Hlavně nevím jestli je nějak omezen počet Emisarů ktéré můžeš ve své radnici mít a nebo jestli tam můžeš mít všechny které otevřeš.:)
 

dudasek

Znalec
já vidím v radnici 5! slotů-možná to ještě navýší....půjde těch pět obsadit dle svého výběru...slot darují vikingští a japonští.....emisaři,nebo si dokoupíš za diamanty
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru