Japonská osada (již brzy...)

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12887

Host
Tak když to bude egyptsky tak klidně a když je teď čínská nebo japonská osada pokusím se naučit něco čínsky nebo japonsky.
Což je stejně v český jazykový mutaci zakázáno, takže si budu muset vystačit s polocestinou.

Jinak já žiju v Praze stačí mít sousedy ze všech možných koutů světa, respektuji je, ale nutně nepotřebuji mít japonskou nebo čínskou vesnici i ve hře.
Klidně bych tady měl evropskou vesnici s lidma, kteří se chovají taky tak nebo dost podobně.
Často se totiž zapomina a poměrně rychle na kořeny.

Nicméně potkal jsem i japonku, hledala muzeum umění, takže za sebe proti tě kultuře nemám vůbec nic.
Pěkná byla i expozice fotografií po jednom náletu, strhující dokument, což tady bude vidět dost těžko.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Tak když to bude egyptsky tak klidně a když je teď čínská nebo japonská osada pokusím se naučit něco čínsky nebo japonsky.
Což je stejně v český jazykový mutaci zakázáno, takže si budu muset vystačit s polocestinou.

Jinak já žiju v Praze stačí mít sousedy ze všech možných koutů světa, respektuji je, ale nutně nepotřebuji mít japonskou nebo čínskou vesnici i ve hře.
Klidně bych tady měl evropskou vesnici s lidma, kteří se chovají taky tak nebo dost podobně.
Často se totiž zapomina a poměrně rychle na kořeny.

Nicméně potkal jsem i japonku, hledala muzeum umění, takže za sebe proti tě kultuře nemám vůbec nic.
Pěkná byla i expozice fotografií po jednom náletu, strhující dokument, což tady bude vidět dost těžko.

taky bych rá duvítal nějakou českou osadu z dob pravěku :D
 

Dan 77

Veterán
Ve hře jsme ještě neměli ani kousilínek z Čech, myslím. :-/ Po japonské osadě bude dřív egyptská a pak asi spousta dalších, světově proslulejších civilizací, což mi vlastně nijak nevadí, aspoň to není monotónní hra. Spíš by mohli občas ubrat na četnosti eventů.
 

jaromires

Dopisovatel
Tak dnes se mi podařilo otevřít prvního emisara ale ty sloty v radnici mám jen 4.:(Tak nevím jestli to je tím že sem zatím v Ranném Středověku a postupem času se s dobou i počet slotu zvyšuje anebo ten počet slotů které v radnici je možné mít Innogames snížilo.:(
 

Mrtvejmagor

Veterán
Tak dnes se mi podařilo otevřít prvního emisara ale ty sloty v radnici mám jen 4.:(Tak nevím jestli to je tím že sem zatím v Ranném Středověku a postupem času se s dobou i počet slotu zvyšuje anebo ten počet slotů které v radnici je možné mít Innogames snížilo.:(
Nesnížilo nic, ani to že si teprve v raném středověku neznamená nic. Když dokončíš všech 15 osad vikingu můžeš dostat max 3 sloty a 6 Emisařů, stejně je to i u Japonců tak ale po splnění 15 osad můžeš dostat max 2 sloty a 4 emisary...
Ty emisary si musíš rozhodnou sám kterému dáš přednost, který ti bude něco vyrábět, a kteří tam bude jen v radnici čekat ;)
 

jaromires

Dopisovatel
Ale i tak by to znamenalo mít tak celkem 5 slotů když Vikingové otevírají 3 sloty a Japonci 2 sloty aspon podle wiki anebo 6 slotů podle toho co tu psal dudasek.o_O
 

dudasek

Znalec
mám po vikinzích aktivované 3-jestli japonci dají 2,tak 6 je ok-1*můžeš nakoupit za diamanty....ale třeba 6 není konec...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru