Nedávný obsah od Bludička Mejvis

  1. velkolepé budovy

    Touhle změnou jsme nic nezískali, ale ztratili. Tvůj komentář zde pouze slepě obhajuje chybu vývojářů !!! Poznám, když je ta změna k horšímu. Už jen tím, že jsi tuto změnu nedokázal důstojně obhájit !!! Také nevím kde bereš tu věc, že to celé odsuzuji. Píši tu totiž celou dobu o tom, že...
  2. velkolepé budovy

    Nikdo se tu nebaví o tom, že si nechávám vyset body na liště. Nevím kde si vzal tohle téma? A nevídím sebemenší důvod pro bych měl před dáváním bodů ze zásob nejdříve utratit body z lišty. O tom, odkud budu body utrácet jsem si vždy rozhodoval nezávisle JÁ a tak chci, aby to zůstalo. Tohle je...
  3. velkolepé budovy

    Vůbec se nepovedlo to vaše vylepšení. Vůbec si nemohu určit, zda body které přispívám na VB jdou z lišty či ze zásob a aníž by jsem chtěl tak se nejprve použijí body z lišty. To je dvacet kroků zpět !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ať už nikdo takové upgready radši nedělá nebo to celé pokakáte pokakánci...
  4. Diskuze k Benátskému karnevalu

    Poprvé za dlouhou dobu pořádné zklamání. Nakrmili nás graficky přepracovaným fotbalovým pohárem, a bijí se do prsou, že mají pro nás novou událost. Měli by je vyměnit, těmhle zcela zjevně došli nápady. BorekL
  5. Špatně zobrazená odměna za příspěvky do VB

    Svět: Arvahall Prohlížeč a verze: Explorer 11 Popis chyby: Ukáže mi špatně odměnu za příspěvky do VB u Oranžérie a ani se mi to správně nepřičte či nezobrazí v nákresech. Teď naposledy mi to ukázalo 2 místo základních pěti...
  6. Funkce "Pomoc"

    Pro ho, Ale dali i k sousedům. Tam má být primárně útok. ten kdo to u sousedů zvoral by měl bejt pro neschopnost vyhozen. Tohle není žádná farma. To je strategie. Tak ať to fofrem opraví nazpátek. :((((((((((((((((((((
  7. Boje PvP po zavedení Cechovních válek

    Jak je možné, že se obráncům v PvP bojích načítá nejen obraný bonus z obraných staveb, ale i útočný bonus ze staveb Castel del Monte, Diova socha a Cášská katedrála a mě se jako útočníkovi počítá jen bonus z těch tří posledních jmenovaných? To jsem rázem v prudké nevýhodě. Taky by semi měl v tom...
Nahoru