Funkce "Pomoc"

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6975
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser6975

Host
Mám načtenou verzi 1.40, ale funkce Pomoc nějak nefunguje. Někomu jo?

Tak na SK po upgradu taky nefungovalo a teď už jo(17:30).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thesseus

Znalec
Neschopnost...
Málokdy se tady nechám unést takovou emocí ale tohle je fakt něco. Nahlášené, byť i malé, chyby se opravují jedou za aktualizaci a ani tak se nepovede, co má. Pak můžu slibovat hráčům, že zítra už budeme moci klikat poloautomatikou. Akorát jsem za vola. Tak díky. Budu se muset poučit.
 

DeletedUser

Host
Nejvic nepochopitelne ale je, ze na nemecke a anglicke verzi to funguje uz tyden, jen u nas musi vzdy byt nekde zakopany pes.
 

DeletedUser7968

Host
Ale lidi neklesejme na mysli,holt to spustí později. Mě osobně vyhovuje motivace s vyberem co komu motivovat,pac pokud má hráč příliš mnoho blbostí k zušlechtěni,s nejvetší pravděpodobností to zušlechtí zrovna tu blbůstku.:)
 

DeletedUser7347

Host
Jaká to novina že si Čecháčkové opět počkají :p Hold německá nátura se nezapře
 

trojan1673

Veterán
Může se stát, že se to nahraje později, ale jak píše Kara-1 neklesejte na mysli.
Pomoc budou aktivovat v nejbližší době.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2059

Host
Aktualizace 1.40 proběhla dle plánu dnes ráno v 9:21. O problému, který je tu naskýtán, se ví. Vynasnažíme se Vám poskytnout veškeré informace k této problematice.
 

Henzisek

Znalec
Oznámení zde

Dodatek: O funkci pomoc je psáno v TOMTO oznámení -
Vážení hráči,
nová funkce "Pomoc" bude postupně aktivována po jednotlivých jazykových verzích v následujících dnech. Česká republika by měla přijít na řadu zítra, nebo pozítří.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10546

Host
Nooooo,to je docela opruz. Mám ve městě plno dekorací z každé doby (ve které nemám žádou budovu na kladívka nebo mince), aby i hráči, kteří jsou na začátku hry, mohli získávat nákresy. Bohužel tohle trapné tlačítko jen způsobí,že až konečně přijde někdo,kdo bude zušlechťovat ručně a bude chtít konkrétní dekaraci, už nenajde nic, co by mohl zušlechtit. Už mám zušlechtěné ve městě skoro všechny dekorace. Možná by mělo tlačítko raději Z/M od nejvyšší doby směrem k nejnižší. Jinak mi přijdou ty dekorace v mém městě naprosto k ničemu.

Jé a co je ještě horší, v historii už i těm poctivým,kteří navštívili vaše město, můžete jen "pomoci" pomocným tlačítkem "pomoc". Když už jim budete chtít oplatit, tak je budete muset pracně hledat mezi všemi vašimi sousedy, přáteli a hráči v cechu. Moc to tedy nevychytali. Jsem naprosto zklamaná. :-(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Arthoris

Odborník
No a jak myslíš,že to je??Upřednostněná je nejvyšší doba,takže to jde od nejvyšší doby směrem k nejnižší.No a pokud máš jen samé dekorace to je tvoje chyba.To tlačítko je úplně super,patří mezi nejlepší výtvory,které byly do hry přidány.
 

DeletedUser10546

Host
No promiň,mám také budovy na mince a kladívka. A dekorace mám kvůli tomu, aby také začínající hráči měli kde vzít nákresy na první velkolepky. Nejsem sobec, víš? Myslím i na ostatní. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Pro ho, Ale dali i k sousedům. Tam má být primárně útok. ten kdo to u sousedů zvoral by měl bejt pro neschopnost vyhozen. Tohle není žádná farma. To je strategie. Tak ať to fofrem opraví nazpátek. :((((((((((((((((((((
 

Arthoris

Odborník
V tom prvním příspěvku píšeš,že nemáš žádné budovy na kladívka ani mince,tak to podle té věty zní.Ale to je jedno no to si hodná,že nejsi sobec ale to je jen tvá volba za to to tlačítko nemůže.Nebylo tu dáno kvůli tomu,jak to máš ty.Prostě bylo vytvořeno za jinými účely.
 

DeletedUser10546

Host
Je to psáno tak, že z dob, ve kterých nemám budovy na mince a kladívka, tak mám dekorace. JINAK TI ASI ZA CHVÍLI Z CECHU BUDOU DĚKOVAT, POKUD V NĚJAKÉM JSI.
 

Thesseus

Znalec
My hlavně děkujeme za to tlačítko :) Je to skutečně nej počin za poslední dlouhou dobu. Takže mám taky opačný názor.
je to pěkné, takhle myslet na ostatní ale tohle tlačítko za to stojí a plánků je díky němu obecně více pro všechny, to by mělo tenhle problém vyrovnat. Kvantita vyrovná kvalitu.
 

trojan1673

Veterán
Podle mého je tlačítko na správném místě i sousedé chtějí motivaci:)
Za nějakou dobu si zvykneme a budeme za to rádi.
Za mě mají palec nahoru chlapci a děvčata z Německa.
 

DeletedUser10546

Host
Chlapci a děvčata z Německa už můžou pomalu rušit "Dekorace" a to i v soutěžních úkolech,protože je nikdo nebude stavět. Už teď jsou pro většinu hráčů přítěží. :)
 

Thesseus

Znalec
Jak už jsem napsal v krčmě na Tvou stejnou poznámku o dekoracích:

"Možná si máme vybrat, jestli chceme zahrádku plnou serepetiček nebo výkonné město. Nebo kompromis. Protože jsou tu hráči, co se nehoní jen po výkonu. A v jiných zemích může být takových hráčů většina"
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru