Borat nejnovější aktivita

  • Borat
    Borat odpověděl/a na téma Diskuze ke Dni sv. Patrika.
    Ten mám ve všech světech také. 51/100. V nejmladším městě mám medaili 26/50. Takže to není za letošního Patrika, ale za několik let...
  • Borat
    Borat reagoval(a) na příspěvek od Caratic ve vlákně Diskuze ke Dni sv. Patrika s reakcí Poděkování Poděkování.
    Ale jo, vlastně s tebou Borate souhlasím skoro ve všech bodech. Mě nakoply minihry, ty mě bavily. nicméně jsem ani jedny nedokončil...
  • Borat
    Borat odpověděl/a na téma Diskuze ke Dni sv. Patrika.
    Fakt jsem nepochopil, jak to hrát na lepší výsledek? Jaká je taktika? (Taktiky, co tady byly kdysi, s posilovači a mini výzvami padly...
  • Borat
    Borat reagoval(a) na příspěvek od michalek389 ve vlákně Diskuze ke Dni sv. Patrika s reakcí Poděkování Poděkování.
    To ie celku drahé plnění ukolu vzhledem ktomu že bonus se vzthuje jen na ty 2 hodinové a ty 4 hodinové znamenaji 2x 700 hrnců
  • Borat
    Borat odpověděl/a na téma Diskuze ke Dni sv. Patrika.
    Tak jsem se uklikl a uletěl mi ten klobouk zcela bez užitku. K vzteku. Nemá to žádnou ochranu proti ukliknutí. :cool: A nikde...
  • Borat
    Borat reagoval(a) na příspěvek od vasa.jedlicka ve vlákně Diskuze ke Dni sv. Patrika s reakcí Poděkování Poděkování.
    Sakra ještě jsem ani nerozdejchal předchozí event.. Pomalejiiiii
  • Borat
    Borat reagoval(a) na příspěvek od d arvit ve vlákně Diskuze k vylepšení Kulturních osad s reakcí Poděkování Poděkování.
    ber to pozitivně, víme že se něco chystá dopředu tak se na to můžem připravit, našetříme pár uložení, renovaček na případné použití...
  • Borat
    Borat odpověděl/a na téma Podlost není obtížnost.
    Další podlost. Příhody schované ve městě a žádný ukazatel příhod ve hře. K tomu mizerný nástroj na prohledávání a mizerná průhlednost...
  • Borat
    Borat odpověděl/a na téma Podlost není obtížnost.
    Pokud toto funguje, tak je to dobrá rada, dík. Ale vsadím se, že to neplatí. Protože mě FoE kdysi vychovalo, že přijde úkol na oblasti a...
  • Borat
    Borat odpověděl/a na téma Podlost není obtížnost.
    Je to zásadní problém. Je třeba vybrat krčmu 3x. Tedy u FoE sedět celý den nebo nahazovat neustále mobil. (Navíc takový úkol začínám...
  • Borat
    Borat odpověděl/a na téma Podlost není obtížnost.
    Prosím, číst přesně. Dvě zásadně rozdílné vlny. Pěšáci/dělostřelectvo. To je novinka v CE na pět úrovní. (Staré CE jsem hrával. Toto je...
  • Borat
    Pročítám si toho produktového manažera v oznámení. Kam se má FoE dostat v roce 2024. Čemu rozumím, se mi moc nezdá. S nespokojeností...
  • Borat
    Borat přidal/a vlákno na Podlost není obtížnost.
    Produktový manažer slibuje pro rok 2024 překopané CE. Prý zvedne obtížnost přechody mezi útokem a obranou... Doufám, že tím myslí, že 5...
  • Borat
    Borat reagoval(a) na příspěvek od Miloš Zeman pražský ve vlákně medaile s reakcí Poděkování Poděkování.
    Taky jdou vložit do cechovní pokladny. Myslím že tím šlo platit území v CvC bitvách.
  • Borat
    Borat reagoval(a) na příspěvek od michalek389 ve vlákně Diskuze k vylepšení Kulturních osad s reakcí Poděkování Poděkování.
    To moc nepomůže slona vydavali celkem nedavno ale s inflaci ho už pokořily (za rok až 2 i ta věž levl 2 za 1 mista v diamantu bude...
Nahoru