Diskuze k vylepšení Kulturních osad

d arvit

Odborník
tak to je pořádný boost na staty u budov a emisarů, asi se budu muset vrhnout na kulturky a dodělat co mi chybí, ten murghalský chrám dávající 175 surek je mazec v kombinaci s galaxií..
 

Spejbl

Nováček
Jo boost je to obrovskej. Ale zároveň Mughalové jsou fakt nechutně protivný a Aztékové byly taky docela protivný. To byl podle mne jeden z důvodů proč se ty osady přestaly hrát. Top jsou na hraní jsou Japonci + Egypt.
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Když si napíšeš tiket na podporu chybějící budovy ti vrátí, není důvod být emotivní. Nikde se navíc oficiálně netvrdilo, že budovy nebudou upraveny. Stalo se to tak s některými už v minulosti a děje se to znovu.
 

Lord Org

Psavec
Když si napíšeš tiket na podporu chybějící budovy ti vrátí, není důvod být emotivní. Nikde se navíc oficiálně netvrdilo, že budovy nebudou upraveny. Stalo se to tak s některými už v minulosti a děje se to znovu.
Počkej, chceš říct, že mu vrátite budovu, kterou normálně prodal u starožitníka? Nebo budovu, kterou před půl rokem vyhodil? To jste se blbě pochopili, ne?
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Běžně se vrací takhle jinak už neobdržitelné budovy výměnou za jejich prodejní sumu.
 

Lord Org

Psavec
Hmm, ok. Věděl jsem, že se vrací třeba omylem smazané nebo prodané, ale bezprostředně, řekněme do jednotek dní. Že to jde i po měsících, to jsem netušil, takže díky, zkusím si to zapamatovat, třeba se to bude hodit jednou i mně :)
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Obvykle se dá vrátit s odstupem max týden, kdy jsou změny viditelné ještě v logu, ale u budov z osad se dá ověřit počet dokončených osad a tak určit jak vyvinutou budovu hráč v daný moment může mít.
 
Tak to je pekna blbost, at tem lidem otevrou tu osadu..a repete. Jestli nekomu vrati boudu co prodal pred rokem je za me opet blbost ala INNO.

Ti co to maj postavene,a jsou posmechem defakto, co to tam mas maj z toho vlastne..HOVINKO nakonec? To jsem to pak mohl taky vymazat.

Jestli tohle fakt projde tak...uz no comment tehle hre.
 

d arvit

Odborník
když vidim kolik budou dávat emisaři po novu vojáků tak budu asi jeden z prvních kdo bude bourat alíka..
 

Termi

Komentátor
Tak to je pekna blbost, at tem lidem otevrou tu osadu..a repete. Jestli nekomu vrati boudu co prodal pred rokem je za me opet blbost ala INNO.

Ti co to maj postavene,a jsou posmechem defakto, co to tam mas maj z toho vlastne..HOVINKO nakonec? To jsem to pak mohl taky vymazat.

Jestli tohle fakt projde tak...uz no comment tehle hre.

Ja osobne som za to, aby som mal možnosť získať ju znovu. Ja si ju znovu vyklikám. Ale s týmto systémom nesúhlasím, že si všetko musím nechať v invu len preto, lebo neviem, čo si nejaký ožratý programátor či manažér zmyslí o pár rokov
 

Termi

Komentátor
Už posledné zmeny v CB dali facku aktívnym hráčom, platiacim hráčom. Toto je ďalšia zmena s ďalšou fackou týmto hráčom. Ak teda sa to nevyrieši. Inno sa vydalo zaujímavou cestou. V takmer všetkých hrách ten, aktívny hráč, čo platí, má výhody. Len tu to zatiaľ vyzerá, že má skôr nevýhody.
 

d arvit

Odborník
Bacha vojaku neni nikdy dost.
Kdy se mužeme tešit na tuto aktualizaci.
ale je, stačí mít nějaký přísun z jiných zdrojů, měnit zraněné jednotky a nejet do maximálního možného oslabení každý den ale ubrat z toho 10-20% a vojáci se budou jen hrnout. co koukám tak jen z emisarů a budov to bude asi 80 vojáků + nová osada + pár desítek z města a jako odměny z bojů a jsem na 150-200/den a i když to bude dávat 1/5 tak to méně aktivnímu bojovníkovi pokryje denní úmrtnost. Samozřejmě aktivní bojovnící jedoucí každý den na krev by z toho nevyžili. Na druhou stranu 95 (70 alík+25 vojenská budova) volných polí ve městě už je znát..
 
Ja osobne som za to, aby som mal možnosť získať ju znovu. Ja si ju znovu vyklikám. Ale s týmto systémom nesúhlasím, že si všetko musím nechať v invu len preto, lebo neviem, čo si nejaký ožratý programátor či manažér zmyslí o pár rokov

Ja teda unikatni budovy, ktere vim, ze nejdou ziskat jinak a nejak jsem je ziskal si v invu necham. Neco jineho jsou event budovy, kde vyberovky lze ziskat jednodusse.

Prodal jsi.mel jsi vejvar asi:) Tak si zahraj znova. Kdyz si je nekdo vymazde nahodou, tak ok..to se vraci ale to je neco jineho.

Ale dle skopcakeho fora je asi stejne rozhodnuto, tyhle budovy lidem vrati.

Dalsi vec proc uz jim nedam ani kacku, a to jsem daval, at si zijou z farmaru, jsem zvedav co oni jim daji.:)
 

Termi

Komentátor
Ja teda unikatni budovy, ktere vim, ze nejdou ziskat jinak a nejak jsem je ziskal si v invu necham. Neco jineho jsou event budovy, kde vyberovky lze ziskat jednodusse.

Prodal jsi.mel jsi vejvar asi:) Tak si zahraj znova. Kdyz si je nekdo vymazde nahodou, tak ok..to se vraci ale to je neco jineho.

Ale dle skopcakeho fora je asi stejne rozhodnuto, tyhle budovy lidem vrati.

Dalsi vec proc uz jim nedam ani kacku, a to jsem daval, at si zijou z farmaru, jsem zvedav co oni jim daji.:)

Už ich mám naspäť ;)
 

Gorwor

Dopisovatel
Šmarjá takoej flame že někomu vrátěj barák, kterej měl a do jehož získání dal X set hodin herního času v osadách. Děláte, jak kdyby jim dávali baráky, který nikdy neměli... Tohle mi přijde mnohem víc fér, než cpát tunu přeboostlejch baráků lidem jenom za to, že si zaplatí nějaký bonusový řady v eventu za reál prachy a jinak neudělaj lautr nic navíc...

A abych nebyl offtopic - super změna! Vzbuzuje to ve mě naději, že se časem snad někdo podívá i na velkolepky ;)
 

Spejbl

Nováček
Tady jde spíš o to, že většina ty baráky smazala, že jsou na nic a ještě se těm co je maj smály, že jejich město je "sto let za opicema". Za mne bylo čistý řešení vyresetovat čítač osady a nechat je to získat znovu. Ale jinak jde skutečně o prd. Stejně bych tipnul, že u většiny se jedná tak max o igradsil a chrám šinto. Egypťani už byly tak napůl a ty zbylý dvě hráli jen skutečný nadšenci
 
Nahoru