Diskuze k vylepšení Kulturních osad

Gorwor

Dopisovatel
No a hlavně - myslím, že kdo ho měl na max levelu, ten si ho stejně spíš nechal v inventáři. Prodali to tedy nejspíš hráči, co měli, jak sám ostatně píšeš, několik málo levelů.
 
Presne jak pise Spejbl..o to mi slo. Ja je udelal vsechny a mam je ve meste. Rada hracu mi rikala, to smaz je to o nicem, na co ti to zabira misto atd.
Jo ja je mel a mam. Proto jsem psal ze mi vadi,ze jim je jen tak vrati...hlavne tem co je prodali jsem psal.

Ale tak konec..stejne je vraci a nic nezmenime.:)
 

d arvit

Odborník
Presne jak pise Spejbl..o to mi slo. Ja je udelal vsechny a mam je ve meste. Rada hracu mi rikala, to smaz je to o nicem, na co ti to zabira misto atd.
Jo ja je mel a mam. Proto jsem psal ze mi vadi,ze jim je jen tak vrati...hlavne tem co je prodali jsem psal.

Ale tak konec..stejne je vraci a nic nezmenime.:)
?? to je tvůj problém že je máš doted ve městě, prozradim ti tajemství: existuje věc zvaná uložení budovy umožnující dát budovu do inventáře. Takže jí nemusíš mazat a zároven jí budeš mít kdykoliv k dispozici bez toho aby ti zabírala místo ve městě.:eek:
 
?? to je tvůj problém že je máš doted ve městě, prozradim ti tajemství: existuje věc zvaná uložení budovy umožnující dát budovu do inventáře. Takže jí nemusíš mazat a zároven jí budeš mít kdykoliv k dispozici bez toho aby ti zabírala místo ve městě.:eek:
Fakt?:) Diky to jsem nevedel.:)

Snad se tu bavime o tom, ci o tech co je prodali..prodali jeste jednou. Ne co je ulozili ci nehrali.
 

Gorwor

Dopisovatel
No a ti, co je prodali, je mají možnost získat zpátky. Punktum. Pokud samozřejmě mají tolik těch veledůležitých vetešnických mincí, kolik za ty baráky dostali. Apropó - doufám, že na revizi vetešníka taky někdy v průběhu let dojde. Nabízený sortiment je totiž zcela k prdu už hodně dlouho a časy na obchody jsou tristní. To mě osobně trápí mnohokrát více, než nějaké vracení prodaných budov. :p
 

Nord of Skyrim

Komentátor
Vypadá to dobře a třeba se časem dočkáme i úprav VB. Sám jsem dojel Japonce a Vikingy, Aztéky tak polovinu.
Mám dotaz co ty budovy za stihnutí v termínu - runový kámen, nefritová socha, dódžo ty se upravovat nebudou?
 

Borat

Člen
Je čas zapojit se.... Jsem zmaten. Stačí, že mi ty budovy zůstaly v inventáři (na nějakém polovičním lvl.), nic dělat nemusím a budu je mít povýšené na novou verzi? Nemusím je stavět?

(Minule mi to očesalo Sochu cti z CB bez náhrady. Tak aby to nedopadlo shodně... A jen tak mimochodem, Socha i Slon jsou takové čajíčky. Překopávají se CB, co aby se konečně posílila tato základní odměna.)
 
Naposledy upraveno:
To moc nepomůže slona vydavali celkem nedavno ale s inflaci ho už pokořily (za rok až 2 i ta věž levl 2 za 1 mista v diamantu bude akorat budovou pro vetešníka) a tak je to se všim INNO se vydalo cestou velkeho rozmazlovaní hráčů a to vede k nekontrolovatelné inflaci. A tento krok už nelze vzít zpět protože slabší budovy nikdo stavět nebude tak dělaji stale silnější a to vede k stale větší inflaci.
Dodatek mimo tema.
Za posledních několik let velice chvalim to co předvedli na 3 novych VB tedy branach že vyžadují i zboží (konečně ma díky tomu i to zboží stale hodnotu a nestava se zněj jako vždy statisicový odpad).
Doufam že až budou přidavat další VB tak ještě přitvrdí a bude na stavbu vyžadovat special zboží (prometium, oligarchium.....).
 

Borat

Člen
Pročítám si toho produktového manažera v oznámení. Kam se má FoE dostat v roce 2024. Čemu rozumím, se mi moc nezdá. S nespokojeností počítají... Mj. mají opět překopat CE a CB, tak by mohli sáhnout na Sochu a Slona. Mají překopat cechy... Jde z toho strach. Proč vlastně toto vyjádření? Vypadá to jak zemětřesení ve vedení FoE. Nové vedení, nové plány.
 

d arvit

Odborník
ber to pozitivně, víme že se něco chystá dopředu tak se na to můžem připravit, našetříme pár uložení, renovaček na případné použití starších eventovek, nějaký diamant se vždycky hodí.. ber to jako takový minirestart. máš šanci dostat ty staré hráče které ted maji město v topu a budou taky muset přebourávat a přizpůsobovat se, většina VB už ted nehraje roli - takže kdo se jak rychle přizpůsobí je na každém zvlášt..
 
Je čas zapojit se.... Jsem zmaten. Stačí, že mi ty budovy zůstaly v inventáři (na nějakém polovičním lvl.), nic dělat nemusím a budu je mít povýšené na novou verzi? Nemusím je stavět?

(Minule mi to očesalo Sochu cti z CB bez náhrady. Tak aby to nedopadlo shodně... A jen tak mimochodem, Socha i Slon jsou takové čajíčky. Překopávají se CB, co aby se konečně posílila tato základní odměna.

No tak to mit budes jen na tom levelu co jsi udelal a povysene na dane hodnoty. Zbytek si musis dodelat..tak makej. :)
 

Dan 77

Veterán
Jo boost je to obrovskej. Ale zároveň Mughalové jsou fakt nechutně protivný a Aztékové byly taky docela protivný. To byl podle mne jeden z důvodů proč se ty osady přestaly hrát. Top jsou na hraní jsou Japonci + Egypt.
Mughalská osada je snazší než Japonská osada, aspoň pokud jde o stíhání v časovém limitu. Rozdíl je akorát to řetězení dekorací.
 

Dan 77

Veterán
Tak to je pekna blbost, at tem lidem otevrou tu osadu..a repete. Jestli nekomu vrati boudu co prodal pred rokem je za me opet blbost ala INNO.

Ti co to maj postavene,a jsou posmechem defakto, co to tam mas maj z toho vlastne..HOVINKO nakonec? To jsem to pak mohl taky vymazat.

Jestli tohle fakt projde tak...uz no comment tehle hre.
Já spíš nechápu, proč se tomu někdo posmíval, že to měl někdo postaveno. Dřív to byly ty nej budovy, lepší než z eventů, i když se to teda muselo jet déle než event zas (dalo to docela práce). Poslední rok už sice zaostávají, ale kdo je vyhodil z města, se podle mě koukal pouze na bojová %, ale už ne na množství FP na plochu, na tu trochu zboží k tomu nebo na jednotky z Královských lázní. A pokud to někomu ve městě překáželo, tak asi musel za poslední rok nasbírat fakt hodně lepších budov (bez peněz asi nelze). Budov s bojovými % už je hodně, ale reálný efekt na počet bojů v CB už to pak moc nemá. Navíc si to dotyční mohli uložit do inventáře a tam už to tam nechat, přece to tam tolik nepřekáží... ;) Jinak ale souhlasím s @Termi, ty změny od vývojářů se nedají moc předvídat a jiné funkce nebo budovy jsou ve hře zastaralé a vývojářům to tam nevadí, jen u osad najednou jo. ;)
 
Naposledy upraveno:

Dan 77

Veterán
No a ti, co je prodali, je mají možnost získat zpátky. Punktum. Pokud samozřejmě mají tolik těch veledůležitých vetešnických mincí, kolik za ty baráky dostali. Apropó - doufám, že na revizi vetešníka taky někdy v průběhu let dojde. Nabízený sortiment je totiž zcela k prdu už hodně dlouho a časy na obchody jsou tristní. To mě osobně trápí mnohokrát více, než nějaké vracení prodaných budov. :p
Jj starožitník už je k ničemu... (rozdíl je jenom v tom, že nezabírá místo ve městě, ale že je vedle města a že je to teď funkce hry víceméně zbytečná nebo pro fajnšmekry ;) )
Vypadá to dobře a třeba se časem dočkáme i úprav VB. Sám jsem dojel Japonce a Vikingy, Aztéky tak polovinu.
Mám dotaz co ty budovy za stihnutí v termínu - runový kámen, nefritová socha, dódžo ty se upravovat nebudou?
No to by taky chtělo upravit. :)
 
Nahoru