Nedávný obsah od Catenata

  1. Nechtěná zakládání nových měst

    jsem pro
  2. Zlepšení přehlednosti inventáře

    Nenašla jsem příspěvek, který by popisoval rozdělení a funkce, které jsem navrhla a přišlo by mi nejpraktičtější. Zvláště to vyhledávání uvnitř výběrových a epických sad jsem nenašla.
  3. otravná Oznámení o odměně a možnost vrátit budovu do starší ery

    A musí to vyskakovat i u každého jednoho stromu? Chápu, že u větších budov je to asi pro nováčky fajn, ale aby to vyskakovalo u 10 stromků p osobě, to je otravné :-(
  4. UŽIVATELSKÉ FUNKCE opuštění budovy

    Však píše "bez možnosti kompenzace bv" ;-) Já takhle "musela" dohodit asi 300 bodů, jen abych uzavřela level ve VB hráčce, co už snad rok a půl prakticky nehrála a nekomunikovala, jen abych se její budovy zbavila ze svého seznamu příspěvků do budov. Nejde totiž o nějaké náhozy 1.9 a pod, ale o...
  5. Zlepšení přehlednosti inventáře

    Současný stav: V současnosti je inventář velmi nepřehledný (mám 33 stránek inventáře*8 položek = 264 položek), není v něm nijak zobrazena souvislost mezi položkami (např. základní budova a její vylepšení, nedá se vyhledat celá sada budov - třeba stodola, její vylepšení a všechny přináležející...
  6. Karetní diskuze o Halloweenu 2023

    Přesně, tohle byl jeden z eventů, který mě fakt bavil. Letos už zmrvili sv. Patrika, kdy ho hodili do nudných až depresivních barev a zaměnitelných portrétů. Z veselých tlapiček udělali opět depresivně stejnobarevné hrnky na kávu. Ale aspoň si ty dva eventy ponechaly pořád v základu to, že...
  7. Karetní diskuze o Halloweenu 2023

    Je tam dobrý zmatek v nedokončených půřekladech - někde jsou HP (health points?), někde BZ (nebo něco takového - asi body zdraví). To, co dělá která karta, je stále anglicky, stejně jako jejich názvy, ... Myslím, že hru hraje i dost lidí, co anglicky neumí a že i pro ty anglicky mluvící to bude...
  8. Nemožnost zrušit úkol v průběhu automatického pomáhání

    Jaký byl prosím ten úkol, který se mohl dokončit během motivací, i když neměl? Tohle úplně nechápu.
  9. Nemožnost zrušit úkol v průběhu automatického pomáhání

    V momentě, kdy dám v dolním okýnku hromadnou pomoc třeba pro všechny přátele (120 hráčů, takže to nějakou dobu trvá), tak nejde zrušit/odmítnout úkoly v úkolovém okně - tlačítko Zrušit přeblikává z červené do šedé barvy přesně v tempu "klikání" automatické pomoci a nejde na nět kliknout ani v tu...
  10. Navýšení obrany - útočící nebo obranné armády?

    Děkuji :-). Vlákno mám smazat nebo ho tu nechat pro případ, že by to někdo ještě hledal?
  11. Navýšení obrany - útočící nebo obranné armády?

    Dobrý večer, dnes mi v události svítí odměna "300% posílení obrany pro útočnou armádu", ale v popisku je "posílení obrany obranných jednotek" - co tedy předmět posiluje? Předem děkuji. V příloze zasílám screenshot.
  12. Prodloužení události

    problém je v tom, že jsem na posledních několik lístků vypoužívala maximum mincéí, co šlo použít, i když někdy to bylo trošku plýtvání - prostě aby mi nezbyly. Kdybych věděla, že budu mít ještě nejmíň 3 pokusy, tak si je šetřím na zásadní kroky, kde by mi přinesly značnou výhodu. A co se ligy...
  13. Prodloužení události

    Šlo by aspoň zařídit, aby lidi, co byli v nějaké lize ke konci oficiálního (původního) času eventu, dostali ty odměny, co dostat měli? Bez ohledu na to, kam se propadnou za ten den navíc?
  14. Prodloužení události

    No boží... :-( To jste mohli pozastavit event celý, než se ten púroblém vyřešilů. A ne že jsem (a jistě i spousta dalších hráčů, kteří neměli problém s úkoly) hodinu a půl před koncem "vyplácala" poslední divoké mince na poslední lístek s tím, že budu doufat, že se za tu hodinu nepropadnu o ligu...
  15. Prodloužení události

    Dobrý den, po "načtení nutných změn" ve hře se prodloužila doba eventu o celý den. Byl to záměr nebo je to chyba? A bude možné ještě někde sehnat další lístky do hry, než jen za čas? Protože teď jsem byla bezpečně v jedné lize a s prodloužením času a ochotou některých hráčů do toho nacpat...
Nahoru