Prodloužení události

Catenata

Turista
Dobrý den, po "načtení nutných změn" ve hře se prodloužila doba eventu o celý den. Byl to záměr nebo je to chyba? A bude možné ještě někde sehnat další lístky do hry, než jen za čas? Protože teď jsem byla bezpečně v jedné lize a s prodloužením času a ochotou některých hráčů do toho nacpat diamanty a peníze se obávám, že se propadnu do nižší ligy. Kdybych věděla, že bude event o den dělší, úplně jinak si rozplánuji např. útratu divokých mincí.

Prosím o objasnění takovéto náhlé změny. Děkuji.
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
S posledním dnem události se objevila chyba která zabránila hráčům přijímat další úkoly, z toho důvodu se po nápravě rozhodlo událost prodloužit o jeden, aby tak měli hráči dostatek času zbývající úkoly dokončit. Více v oznámení.
 

Catenata

Turista
No boží... :-( To jste mohli pozastavit event celý, než se ten púroblém vyřešilů. A ne že jsem (a jistě i spousta dalších hráčů, kteří neměli problém s úkoly) hodinu a půl před koncem "vyplácala" poslední divoké mince na poslední lístek s tím, že budu doufat, že se za tu hodinu nepropadnu o ligu níž a získám zlaté vylepšení rezervace za profesionální ligu. Kdybyste event pauzli hned, jak se problém objevil, tak by se to nestalo a mohla jsem mince využít na 3 další lístky za čas. Tohle se teda FAKT nepovedlo :-(.
 

Catenata

Turista
S posledním dnem události se objevila chyba která zabránila hráčům přijímat další úkoly, z toho důvodu se po nápravě rozhodlo událost prodloužit o jeden, aby tak měli hráči dostatek času zbývající úkoly dokončit. Více v oznámení.
Šlo by aspoň zařídit, aby lidi, co byli v nějaké lize ke konci oficiálního (původního) času eventu, dostali ty odměny, co dostat měli? Bez ohledu na to, kam se propadnou za ten den navíc?
 

Borat

Člen
Pár lístků mám během události z příhod. Podle mě, příhody FoE již zařízlo a neprodloužilo. Nepadají, nevidím ani měnu události ani lístky. (Ke konci události probíhá vždy zaříznutí příhod, aby se načetly již příhody bez události. To podle mě právě běží.)

Vypadnu tedy z profi ligy. FoE mě opět poškodilo a okradlo. Ráno jsem investoval všechny diamanty do ligy a nic z toho. Mohu pouze hrát za peníze. Prosím FoE o zaslání tak 1500 Kč na můj účet a chyba bude plně opravena. Díky za pochopení. :cool:

(Teď jsem již "po opravě" vybral dvě příhody s mincemi události. Příhody patrně jedou dál...)
 
Naposledy upraveno:

Pipinek

Nováček
Každý dělá chyby a bude to vždy o tom, přiznat si ji a omluvit se což se sice stalo ale jak se říká, za chyby se musí platit, tak bych jako k té omluvě očekával alespoň třeba každému hráči jeden lístek nebo něco , co by jim to udělalo? nic, nic, nic...
 

d arvit

Odborník
nevim v čem je problém, času na to máte stejně, lístků taky můžete získat stejně stejně jako mincí (příhody neřešim - takový borat získal z příhod mnohem víc než já) je jedno jestli vás z ligy vystrčí dnes nebo zítra, nikde neni psáno že by jste si tu pozici udrželi až do konce..
lidi co do toho investovali diamanty by je investovali bez ohledu na den sem den tam, lidi co do toho investovali na konci do toho max. přidaji pár dalších ale jinak nevim v čem je problém
 

Catenata

Turista
nevim v čem je problém, času na to máte stejně, lístků taky můžete získat stejně stejně jako mincí (příhody neřešim - takový borat získal z příhod mnohem víc než já) je jedno jestli vás z ligy vystrčí dnes nebo zítra, nikde neni psáno že by jste si tu pozici udrželi až do konce..
lidi co do toho investovali diamanty by je investovali bez ohledu na den sem den tam, lidi co do toho investovali na konci do toho max. přidaji pár dalších ale jinak nevim v čem je problém
problém je v tom, že jsem na posledních několik lístků vypoužívala maximum mincéí, co šlo použít, i když někdy to bylo trošku plýtvání - prostě aby mi nezbyly. Kdybych věděla, že budu mít ještě nejmíň 3 pokusy, tak si je šetřím na zásadní kroky, kde by mi přinesly značnou výhodu. A co se ligy týče - hodinu a půl před koncem jsem měla náskok 13 000 bodů před dolní hranicí profesionální ligy. To by mě za hodinu a půl nikdo neposlal o úroveň níž. Za den? To už je bohužel možné. Dia jsem naštěstí neinvestovala žádné, ale jde mi o to zlaté vylepšení rezervace.
 

Caratic

Komentátor
Ahoj tady souhlasím s Catenatou. Jako idiot jsem využil poslední mince téměř do nuly před odchodem do práce... No a co vidím?
Kdybych klesl o ligu během zbývajícího původního času, řeknu si: no co no smůla, byli lepší.
Teď jsem akorát nasranej.
Přesně jak bylo napsáno. O chybě jste věděli a já jako hráč přispůsobuji taktiku pravidlům.
Těžké tohle skousnout!
Děkuji za pěkný event.
 

qwertik

Komentátor
No vidíte, mě to zas umožnilo dotáhnou to na 280 bodů, jinak bych to nedal. Asi to nedělám tak dobře, abych mohl bez dia dokonce uvažovat o profi lize.
 
Pár lístků mám během události z příhod. Podle mě, příhody FoE již zařízlo a neprodloužilo. Nepadají, nevidím ani měnu události ani lístky. (Ke konci události probíhá vždy zaříznutí příhod, aby se načetly již příhody bez události. To podle mě právě běží.)
Buď rad za těch pár ja tento event ješte z přihod nedostal nic (ani listek ani mince) ale zas na 2 stranu minuly event jsem měl hodně (3 baliky po 500) takže beru že je to asi tak nějak vyrovnane.
 
Je to absolutní ostuda a naprosté poškození všech, kteří se poslední den o něco snažili a obětovali diamanty. Absolutní výsměch. Když už nic, tak měli uznat výsledky z původního data a dát možnost to dotáhnout dál, ale nechat to běžet jak to je, to je fakt síla... nic nedá lidem vědět, že se nemají snažit a utrácet diamanty tak, jako podraz a nedomyšlenost ze strany vývojářů... nejhorší možné řešení, které jste mohli představit... good job...
 
problém je v tom, že jsem na posledních několik lístků vypoužívala maximum mincéí, co šlo použít, i když někdy to bylo trošku plýtvání - prostě aby mi nezbyly. Kdybych věděla, že budu mít ještě nejmíň 3 pokusy, tak si je šetřím na zásadní kroky, kde by mi přinesly značnou výhodu. A co se ligy týče - hodinu a půl před koncem jsem měla náskok 13 000 bodů před dolní hranicí profesionální ligy. To by mě za hodinu a půl nikdo neposlal o úroveň níž. Za den? To už je bohužel možné. Dia jsem naštěstí neinvestovala žádné, ale jde mi o to zlaté vylepšení rezervace.

Nebudu ted polemizovat,jak to meli udelat..rozhodne udelali nekde chybu.

Ale...kdyby ta hra fungovala,jak mela posledni den...byla bysi tam tu hodinu pred,jak jsi byla? Kdyby ta spousta hracu to dohrala jak mela?
 

Caratic

Komentátor
Bez překvapení. ..
Už jsem nedokázal bez použití dia a mincí i přes úsilí zvrátit výsledek. Vědět dopředu o den o prodloužení měl bych mince..
Rozdíl jednoho lístku, cca 4000 bodů.
No přestanu brečet.

Každopádně to byl podraz!
 
Naposledy upraveno:
Nahoru