Nedávný obsah od Dobrodej

  1. Zlepšení přehlednosti inventáře

    určitě ano, když to umí nástroje třetích stran, tak proč to není interní vlastností inventáře ve hře samotné.
  2. OSTATNÍ Kvantové invaze - doplňkové informace o budovách, jednotkách atd.

    Kvantové invaze jsou dlouho avizovanou součástí hry, bohužel jejich herní prostředí je podle mého ještě hodně nedotažené. - Především mi chybí doplňkové informace k budovám (název, velikost, náklady na stavbu) v okamžiku, kdy si je mám pro celou kampaň na počátku vybrat. Prosím přidat...
  3. OSTATNÍ Skupina "Kvantové invaze"

    Kvantové invaze - nová kategorie v nápadech a jinde na fóru. Kvantové invaze jsou dlouho avizovanou součástí hry, bohužel tady v nápadech a jinde na fóru zatím nemají odpovídající začlenění do struktury. Je třeba založit takovou skupinu/kategorii (a CVC výhledové dát k ledu).
  4. Cechovní války

    jsem bez oprávnění a ani ho nechci, tak jsem přispívajícím členem
  5. Nejjednodušší minihra v události

    Odkrývačka - ale také nejnudnější
  6. Investování vs hra

    všechny kalendáře tedy jejich odměna za naplnění jsou bez DIA (placení) zbytečná oblbovačka... Ale některé dílčí odměny jsou celkem dobré,
  7. Nejvíce utracených diamantů

    do zimní bych musel investovat nechutně mnoho, tak tedy žádné...
  8. Utrácení diamantů v událostech

    ale žádné jsem nekupovat, všechny které jsem "musel" použít byly ze hry
  9. Vylepšení stávající funkce

    krčmě by po létech, kdy má stále stejnou logiku a možnosti slušelo přidat nové možnosti a to hlavně do obchodu a podobně jako pro sousedskou pomoc zavést možnost návštěvu krčmy přátel řešit na jedno tlačítko. druhá relikvie je vetešník, asi by chtělo zhodnotit ceník prodávaného zboží, když za...
  10. Dokončení 5. úrovně CE

    Celou CE-5 musím vyjednávat... Ještě že suroviny zatím stíhám vyrábět nebo jinak získávat.
  11. Nejhorší nová funkce

    jen nevím, co ještě složitějšího se chystá v CE-6, už CE-5 je pro mnoho hráčů nehratelná
  12. Nejlepší nová funkce

    mistrovství je OK, bohužel samotné CB jsou už jen klikací onanie a nové změny jen zvětšili rozdíly mezi cechy, TOP cechy jsou víc TOP a ostatní na ně nemají šanci v CB se nějak dotáhnout a tak získat výhodné budovy. Je možné, že proto řada hráčů a cechů prostě skončí se hrou, pokud INNO s tímhle...
  13. Zrušení události

    v době letního volna by bylo dobré si odpočinout, ale peníze pro INNO jsou nutné i v době prázdnin.
  14. Počet událostí

    s časem se četnost zvyšuje a to je na škodu, osobně bych považoval 4(5) jako vyhovující, ale to by INNO nemělo peníze jak hru udržet v chodu.
  15. Nejhorší hlavní budova z události

    pergola byla (je) poslední budova před změnou CB a tím také držela ještě logiku odměn/výkonu z předchozího období, které ještě nebylo jednoznačně PAY&WIN a hra byla hra, ne byznys.
Nahoru