OSTATNÍ Kvantové invaze - doplňkové informace o budovách, jednotkách atd.

Dobrodej

Komentátor

Kvantové invaze jsou dlouho avizovanou součástí hry, bohužel jejich herní prostředí je podle mého ještě hodně nedotažené.​

- Především mi chybí doplňkové informace k budovám (název, velikost, náklady na stavbu) v okamžiku, kdy si je mám pro celou kampaň na počátku vybrat. Prosím přidat vyskakovací okna po najetí myší o jakou budovu jde a jaké má parametry (hlavně velikost, náklady na stavbu).
- Jako další bych uvítal, základní popis (opět nějaké pop-up okno) k jednotlivým typům uzlů na mapě - co se v daném uzlu od hráče čeká, jaké komodity bude spotřebovávat (akce, mince, zásoby, zboží, střípky).
- V rozhraní/prostředí KI chybí více informací "statistického" charakteru o průběžné pozici cechu ve vztahu k jiným cechům a jednotlivých hráčů v rámci cechu.
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
- Především mi chybí doplňkové informace k budovám (název, velikost, náklady na stavbu) v okamžiku, kdy si je mám pro celou kampaň na počátku vybrat. Prosím přidat vyskakovací okna po najetí myší o jakou budovu jde a jaké má parametry (hlavně velikost, náklady na stavbu).
Toto jsme již zaslali vývojářům ve feedbacku.
- Jako další bych uvítal, základní popis (opět nějaké pop-up okno) k jednotlivým typům uzlů na mapě - co se v daném uzlu od hráče čeká, jaké komodity bude spotřebovávat (akce, mince, zásoby, zboží, střípky).
To je přece dáno samotným vizuálem uzlu. Aby bylo dopředu vidět to jací konkrétní vojáci či jaké suroviny budou mít na daných uzlech bonus jsme také zaslali jako požadavek ve feedbacku. (také by to měl možná v budoucnu umět i foe helper)
V rozhraní/prostředí KI chybí více informací "statistického" charakteru o průběžné pozici cechu ve vztahu k jiným cechům a jednotlivých hráčů v rámci cechu.
Žebříček KI tam implementován je. I statistika jednotlivých hráčů kolik celkově nahráli bodů (tato statistika je bohužel zatím dostupná jen v průběhu invazí, po skončení ne, ale také byl zaslán požadavek ve feedbacku)
Taky chybí v radnici přehled bonusů pro KI
Taktéž posláno.
 

Dan 77

Veterán
To je přece dáno samotným vizuálem uzlu.
Jj ale lidi si to musí buď pamatovat nebo na to zvyknout.
Aby bylo dopředu vidět to jací konkrétní vojáci či jaké suroviny budou mít na daných uzlech bonus jsme také zaslali jako požadavek ve feedbacku. (také by to měl možná v budoucnu umět i foe helper)
Ještě mě k tomu napadá, že by bylo fajn dopředu kvůli volbě cesty vědět, jaký speciální uzel poskytuje jaký bonus na co (s pevností sebereme bossovi velký bonus, kotouč zase poskytuje bonus nám, ale ten je menší, na druhou stranu nefunguje jen na bosse, ale na všechny příští uzly). To aby bylo možné vůbec plánovat ten další postup, takhle je to pouze hádání.
Žebříček KI tam implementován je. I statistika jednotlivých hráčů kolik celkově nahráli bodů (tato statistika je bohužel zatím dostupná jen v průběhu invazí, po skončení ne, ale také byl zaslán požadavek ve feedbacku)
To je pravda a chybí právě to, co uvádíte v závorce.
A ten žebříček cechů QI by mohl být implementován do klasického žebříčku cechů - už tam jsou 2 pohledy, tak proč nepřidat 3. pohled?
 

Dan 77

Veterán
toto si myslím že není pravda... měl by platit taky jen na bosse
Tohle, že platí jen na bosse, psali třeba na Fandom Wikia v článku o QI (ten teda moc podorbný není, aspoň zatím) a zjistili jsme, že to pravda teda není...
Kolik % máš při boji v QI, to vidíš a každý se může dopočítat, kolik % má odkud (Zapomenutý chrám z CE5, Turnajový areál z CB, všechny hlavní budovy z kulturních osad a dekorace v kvantové osadě). V součtu to pak musí sedět s tím, co vidíš před bojem (musí se takhle, když nejsou bojová % v QI v radnici).
Takže pokud mám při boji víc %, než bych mít měl podle tohoto součtu, poznám to snadno. A to se mi v případě dobytého kotouče dělo i přesto, že jsme ještě na mapě nebyli u bosse.
Z toho mi vyplývá, že je to tak, jak jsem psal v minulé zprávě.
Teda jen jednu nepřesnost jsem napsal - ne na všechny příští uzly, ale na příští uzly stejné barvy jako ten dobytý kotouč! Modrý platí na modré uzly, kde se uplatňují modrá %, červený na červené.
A proti bossovi je dobré dobýt obě dvě barvy? Protože ať už má boss jakoukoli barvu, vždy to ukazuje, že (a zda) ho podporuje červená a zároveň i modrá pevnost... Tomu ještě moc nerozumím, proč má teda boss jednu konkrétní barvu...
Každopádně tím, že je zjištěno, že kotouč na rozdíl od pevnosti nefunguje pouze na bosse, najednou dává z hlediska vyvážení smysl, proč kotouč poskytuje u bosse menší bonus než pevnost. ;) To protože poskytuje ten bonus po delší dobu, ne jen u finálního uzlu.
 
Nahoru