Nedávný obsah od graywolff

  1. graywolff

    Seriály

    S prvními dvěma souhlasím, ovečku neznám, takže místo ní řadím Hru o trůny. Zombíky taky nemusím ;)
  2. graywolff

    Centrum zpráv

    Jsem PRO, nové centrum zpráv si zaslouží lepší správu.
  3. graywolff

    Informace pro motivaci / zkrášlení

    Současný stav: Pokud jsem v okně souseda (přítele, člena cechu), vypisuje se při najetí kurzoru myši nad budovy jen informace, že jde budovu motivovat nebo zkrášlit. Nápad: Zobrazovat v bublině informací o budově hodnotu motivace (mince / kladívka) nebo efekt zkrášlení (spokojenost) stejně jako...
  4. graywolff

    Událost válečné tažení.

    Pěkně popsané. Ale než na událost by to byl spíš základ pro celou novou hru ;) Takže ač nerad jsem proti.
  5. graywolff

    Přijmutí jen části nabídky

    Spousta programování navíc, tohle nemá šanci projít. Navíc někdy použije člověk navíc koupené surky pro jiný úkol nebo pro další obchod. Pokud prodávám zboží, které vyrábím, není problém počkat, až ho budu mít dost, nebo si zadat vlastní nabídku, proti
  6. graywolff

    Kupování BV za mince

    Pro
  7. graywolff

    Dělení zpráv

    Pro
  8. graywolff

    Zoznamy prijímateľov správ.

    Pro
  9. graywolff

    Záložky oblíbených armád

    Pro
  10. graywolff

    Sloučení nabídek na trhu

    Pro
  11. graywolff

    Shlédnutí reklamy za odměny

    Přesně toto si myslím i já ;) EDIT: Takže PROTI.
  12. graywolff

    Diskuze k podzimu 2020

    Beru tuto událost jako obvykle, tedy s rezervou. Ale líbí se mi, je pěkné sledovat všechny ty recepty a možnosti.
  13. graywolff

    Posezení u Jonika (pokec o všem)

    Zkuste mrknout sem: https://forum.cz.forgeofempires.com/index.php?account/preferences Letní čas kupodivu funguje i pro UTC+1 (což je naše časové pásmo).
  14. graywolff

    Mrtvoly jednotek

    Jsem proti. Proč? Protože se mi to prostě nelíbí, aby všude ležely mrtvoly ;)
  15. graywolff

    Diskuze o novém centru zpráv

    Jsem možná starý dědek, co pořád rýpe, ale nějak nemůžu najít možnost poslat v sekci sociální sítě zprávu všem sousedům nebo všem přátelům. Jinak se mi nové centrum zpráv docela líbí, je to určitě krok správným směrem ;)
Nahoru