Informace pro motivaci / zkrášlení

graywolff

Nováček
Současný stav: Pokud jsem v okně souseda (přítele, člena cechu), vypisuje se při najetí kurzoru myši nad budovy jen informace, že jde budovu motivovat nebo zkrášlit.
Nápad: Zobrazovat v bublině informací o budově hodnotu motivace (mince / kladívka) nebo efekt zkrášlení (spokojenost) stejně jako je tomu na mapě mého vlastního města.
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru:
ano

Poznámka: Můžete namítnout, že používáte tlačítko pomoc pod ikonkou přítele (souseda, člena cechu) v liště dole, ale někdy si prostě chcete sami vybrat, jak tomu dotyčnému chcete konkrétně pomoct. Já tak třeba procházím všechny přátele a rovnou u nich navštívím krčmu. Bohužel si nepamatuji, které budovy mají při motivaci / zkrášlení lepší efekt, tak to občas plácnu naprosto pitomě a pak mě to mrzí.
 

Hrneček23

Komentátor
PRO..
Je fakt že tyto informace když se jedná o přítele tak by měli být alespoň trošku konkrétnější.. :)
 
Proti. Je to zbytečné. Když nebudeš vybírat sám, co namotivovat nebo zkrášlit, tak algoritmus vybere sám nejvhodnější budovu pro pomoc. Stačí jen kliknout někde v ikoně hráče na ikonu pomoci.
 
Nahoru