Nedávný obsah od Kama

  1. Kama

    Velikost okna

    tiez som to u nas odporucila ako pise mrtvej magor, ale robi to aj tym, ktori maju nastaveny google
  2. Kama

    Velikost okna

    u mna sa nic nezmenilo, vsetko funguje ako ma. /snad to nezakriknem/ :D
  3. Kama

    uroven globalneho chatu a bezmocnost serioznych hracov

    asi po tyzdni neskutocnych sprav na globalnom chate mi to uz nedalo, a musim to napisat. zacali sa tam takmer permanentne vyskytovat dvaja hraci. Koko FoE ty a frajeris. Koko je zjavne troll, ktory ani nehra, staci sa pozriet na jeho mesto. iba obtazuje a spamuje chat. druhy - frajeris -...
  4. Kama

    Diskuze k rušení cechovních fór

    centrum sprav je pre tento ucel nepouzitelne, pokial sa nic nezmeni. obmedzenie poctu znakov v sprave znamena vkladat prispevky z fora na pokracovanie.
  5. Kama

    Nefungujúci šept

    nefunguje nikomu v cechu, nemame sa v ignore :). dane, skus mi nieco poseptat :)
  6. Kama

    Nefungujúci šept

    Od posledného updatu 1.164 z 30.10.2019 nefunguje šept. skúšala som aj iny prehliadač, nepomohlo. v zozname chýb som túto nenasla
  7. Kama

    3. den

    8
  8. Kama

    1. den

    13
  9. Kama

    Zadání soutěže: Osmisměrka

  10. Kama

    3. týden - VYHLÁŠENO

    Doba kamenna
  11. Kama

    Nejde se přihlásit

    ziadny prehliadac mi FOE nespusti, najvacsi pokrok je na maxthone, kde mam krasne ekologicky zelene mesto bez budov. kruzim si mysou po zelenej luke a ked sa mi podari trafit, tak zberam :)
  12. Kama

    WinJet

    urcite pridem :) _________________________________ Uděleno 0,5 bodů: Zadavetel soutěže
  13. Kama

    rozpustenie jednotky

    rovnaká chyba aj na Arvahalle - vyskúšané za rovnakých podmienok ako na Cirgarde
  14. Kama

    rozpustenie jednotky

    cirgard /inde som neskúšala: chrome, najnovšia verzia: W7 64 bit Pri plnení úlohy - rozpustiť jednotky sa mi stalo, ze jedotku započítalo ako rozpustenú, ale nevrátilo ma späť do hry, blikal štít a pomohlo až znovunačítanie hry. to sa opakovalo pri každom ďalsom rozpustení jednotky. mala som...
  15. Kama

    WIKI Návrhy pro FoE wiki

    Privítala by som možnosť priameho odkazu - linku, v správach na hre. Teraz, keď pošlem niektorému hráčovi odkaz na riešenie jeho problému, alebo odpoveď na jeho otázku, označí mi odkaz za spam.
Nahoru