Nedávný obsah od Májenka

  1. Diskuze k Venuši

    Nenašla jsem oblíbený odkaz "ZDE" u Venuše, tak to píšu sem. Máte tam překlep. Píšete, že je celkem 6 rozšíření, ale hned za tím uvádíte, že jsou 3 prémiová, 2 v technologii, 1 v mapě a 1 za medaile. No teda ale 3+2+1+1 je podle mě 7.... tak někde to asi máte blbě, tak si to opravte. Přeji pěkný...
  2. Mrazivá diskuze o zimní události 2020

    Počítá. Když to budeš mít postavené v jedné řadě vedle sebe, tak z obou perníků po stranách dostaneš 1 bonus. Z té prostřední makronky pak taky - jen první bonus. Platí to jak u všech ostatních setů, tedy musí se dotýkat jedinečné budovy, aby jsi na bonus dosáhl.
  3. Mrazivá diskuze o zimní události 2020

    Tak záleží, z jakého úhlu pohledu se na to podíváš :). Mě se k tomu líbí právě i ty sarapetičky kolem, jako je 10% útok a 22 FB + to ostatní, já to mám ráda namíchané :). A jo, +- 10 tis. to asi stálo :).
  4. Mrazivá diskuze o zimní události 2020

    Tak on útočnej bonus pro útočnou armu se léta sháněl velmi dobře a proto někteří hráči mají i přes 1000% do útoku, ale s bonusem pro obranu útočné army se začalo něco dít teprve nedávno, tak tam je myslím pořád ještě žádoucí to u většiny hráčů zvedat :). A to i tu těch léta hrajících :).
  5. Mrazivá diskuze o zimní události 2020

    ... z Farem Kayro z farem :).... léta práce a odříkání :D...
  6. Mrazivá diskuze o zimní události 2020

    Kombinace 1x perník + 1x marcipán + 2x makronka dává pěkných 22 FB, 36% obrany pro útočnou armádu a 10% útoku pro útočnou armádu + ostatní na 60 polích (místo dvou teras například) :). Já jsem spokojená :).
  7. Mrazivá diskuze o zimní události 2020

    Přeji všem pěkné dopoledne. Dudasku IT zbourat je pěknej nesmysl. Na výstavbu je to ta nejlevnější VB ve hře (ano soudruzi z NDR tady někde udělali chybu). No a na 100 levelu dává pěkných 60 FB denně :). To, že ze 100 studánek dostanete průměrně 50 dia denně je pravda a to, že se tisíce dia dají...
Nahoru