michalek389 nejnovější aktivita

  • michalek389
    Kliče si musel utracet s rozmyslem ne brat jen ten posledni (ten jen většinově ne pořad) Musis hlidat kolik mas ruznych klicu a jak ti 1...
  • michalek389
    michalek389 reagoval(a) na příspěvek od d arvit ve vlákně Slavnostní diskuze k Výroční události 2024 s reakcí Poděkování Poděkování.
    za mě jeden z nejlépe zvládnutých eventů za poslední rok a nebojim se ho ohodnotit na 9/10. když pominu herní mechanismus který někdo...
  • michalek389
    Tak jsem tomuto slabšimu eventu nevěnoval plnou pozornost ani diamanty protože event za to nestal. Klilal jsem vyhradně cele pole...
  • michalek389
    michalek389 reagoval(a) na příspěvek od sabinabetty ve vlákně Slavnostní diskuze k Výroční události 2024 s reakcí Poděkování Poděkování.
    Jelikož hodně hráčů ještě nevyužilo své klíče a čeká na poslední den. Já už své klíče využila, takže mám už "všechny" své body. Ve zlaté...
  • michalek389
    michalek389 reagoval(a) na příspěvek od Stewe1976 ve vlákně plánovaná budoucnost Foe s reakcí Poděkování Poděkování.
    A stačilo by jediné, to co už bylo psáno na začátku vlákna. Rebalancovat Velkolepky aby ty kvanty FB vůbec bylo za co utrácet. Vždyť v...
  • michalek389
    michalek389 reagoval(a) na příspěvek od NoVa ve vlákně Diskuze ke Kvantovým invazím s reakcí Poděkování Poděkování.
    Až do konce mistrovství.
  • michalek389
    Jak dlouho jsou platne ty truhly normalní připade zakoupení stribrna a zlata.
  • michalek389
    michalek389 reagoval(a) na příspěvek od Kayro ve vlákně Propojení světů s reakcí Poděkování Poděkování.
    To uz by davno udelali kdyby chteli.Myslim ze vedi jak by se jim vylidnili servery bez farmařu.Proto to vyresili truhlama za penize.
  • michalek389
    michalek389 odpověděl/a na téma Propojení světů.
    Myšlenka je to sice zajimavá ale neproveditelná bylo by tam obrovské zneužívaní hlavně v době kdy vyjde nový svět jsou tu hráči co maji...
  • michalek389
    A není to nahodou tak že chcou zjistit jak moc jsou lidi odhodlaní to jezdit a podle toho vyhodnotí cenu expanzí aby to nahodou lidi...
  • michalek389
    Proč myslite že to na betě získalo tolik kritiky. Odměna je zajimavá hlavně pro malé a začinajcí hrače staří velcí a zkušení hráči ví že...
  • michalek389
    No tak asi budu první. Vzhledem ktomu jak náš předchozí eventy rozmazlovali tak konečně ubrali na tempu inflace co se učinosti budov...
  • michalek389
    Jakto že není už nejakou dobu je. Přece más střibrnou truhlu battlepasu všude a zlatou truhlu v battlepasu to je vpodstatě battlepas v...
  • michalek389
    Vzhledem ktomu že na betě ktomu byl velice negativní ohlas od lidi co to testovali takse divim že to takto vypustily na žive světy...
  • michalek389
    A město se maže 1 x za invazi nebo 1x za mitroství
Nahoru