Diskuze k výzvě rivala (březen 2024)

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Jste připraveni na další výzvu rivala Alarica? Zvládnete se vypořádat s jeho náročnými úkoly a získat lukrativní odměny? Přečtěte si více v oznámení a tady můžete o výzvě diskutovat. :)
 

vasa.jedlicka

Komentátor
Odměny zajímavé, jsem zvědav co to bude za úkoly.. a jestli z toho dokážou zase těžit jen pokročilí hráči a noví, pro které by se to nejvíc hodilo, to nezvládnou. uvidíme! Odměny vypadají dobře i pro mne :)
 
Tak jak tomu bylo v Rivalské výzvě během Eventu, tak i tato by měla být stejným systémem. To znamená 4 souběžné řady po 8-mi úkolech. Dvě z nich se budou opět týkat Expedice. Jedna řada se bude týkat výroby kladívek + vojáků ( rozpustit / naverbovat ). A poslední řada se bude týkat FP + surovin + výměny u starožitníka.
 

d arvit

Odborník
zrovna těhle budov mám plný inventář a už je ani nestavim, škoda - minivýzvu určitě udělám - expe za 2 dni je bez problémů a na úkoly typu dokonči výrobu mi v inv. hnijí dokončení výroby..
 
na bete byla hlavni vyhra na pozici 32 ukolu...ta Santova bouda z kalendare zimniho

coz me nakrkhlo,ze ji takhle dali moznost ziskat..mozna zmenili nazor zde na normalnich serverech..uvidime
 

vasa.jedlicka

Komentátor
Tak jak tomu bylo v Rivalské výzvě během Eventu, tak i tato by měla být stejným systémem. To znamená 4 souběžné řady po 8-mi úkolech. Dvě z nich se budou opět týkat Expedice. Jedna řada se bude týkat výroby kladívek + vojáků ( rozpustit / naverbovat ). A poslední řada se bude týkat FP + surovin + výměny u starožitníka.
no akorát že vůbec :D
 
no akorát že vůbec :D
neni to tak, ostrouhali to ale bylo to tak na bete jak parno pise, myslim ze to byl snad jediny rival ktery si hraci docela chvalili, no tak to inno struhlo :D puvodne tam byla jeste zlata vinice z podzimniho eventu a pak santovo velkolepe predstaveni ktere bylo jinak mozne ziskat za cely kalendar v zimnim eventu, misto toho tam prdli dyni no :D skoda
 

vasa.jedlicka

Komentátor
dýní mám milion... za santovo představení bych se nezlobil to je moc fajn :D .. dělám to nakonec jen abych zabil čas.. nic mě tam netáhne :D
 

qwertik

Komentátor
To je paráda... jak mám v železe směnit 2 předměty u starožitníka, který se otevírá ve středověku????
 

Borat

Člen
Potřeboval jsem se kouknout, jak jdou ty odměny za sebou, abych věděl, co stojí za námahu. Přehled jsem nikde nenašel. Ani na fandom wiki. Pokud byste někdo věděl, dejte sem prosím odkaz. Patrně tady otravné mini výzvy budou prudit pravidelně, bez přehledu ztrácí smysl.
 

Borat

Člen
Tak znovu, pro tu srážku... je někde detailní přehled úkolů a odměn jednotlivých mini výzev? U eventů jsou mini výzvy detailně popsány na fandom wiki. Potřeboval bych stejný popis i u průběžných mini výzev a nenalézám.

Když už koukám na popisy. V Plameňácích byly tři shodné mini výzvy. V Patrikovi byly dvě. Úkoly se dělily na 4 řady, 4x8 úkolů. (To proč? Prostě 32 úkolů.) Ale Patrik prohazoval odměny. Měl dvě shodné úkolové řady, ale každá měla jiné hlavní odměny.

Podobně váhám, fandom wiki má popis jedné loňské mini výzvy. Ale úkoly i odměny byly nyní zcela jiné. Jeden univerzální popis to tedy neřeší.
 
Naposledy upraveno:

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Dotaz dva. Stál jsem o dýně. Tak jsem splnil jen první úkol. Bylo jich tam průběžně víc a kolik asi tak? (Bez toho popisu je to fakt hloupé, hrát to naslepo a vidět jen odměny, o které nestojím.)
Z celého Rivala se dalo poskládat vždy jednu kompletní budovu.. tzn jednu dýni, jednu laboratoř atd
 
Borate tenhle rival je/byl o nicem. Ty odmeny za to nestoji. Na bete to bylo uplne jinak.
Hrac co to hraje uz dele,tyhle odmeny vubec nepotrebuje, aten co to hraje chvili je neda. Takze asi tak.:) Proste INNO.
 
Nahoru