Diskuze k Fotbalovému poháru FoE 2016

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Svatej

Legenda
...Při největší snaze se mi za x dní podařilo našetřit 2500 pohárů. Na nějakou lákavější cenu jich je třeba přes 6000. Vidím to tak na jednu cenu za celý měsíc eventu. Při troše štěstí.
Teď jsem spočítal, že kdyby jsi využil všech 24 kopů/den každý den eventu a střílel jen na 100% šanci, měl by jsi poslední den eventu 12000 pohárů.
 

DeletedUser13041

Host
Lordfrundor, tak to asi dělají všichni. U sousedů se kopy uklidnily a pokud vzrostou nad základní sázku, tak mají našetřeno tolik kopů, aby třeba i se ztrátou těch pár poháru zase vybrali. V zásobníku si držím osm střel a průběžně sleduju, ale vážně není na co střílet. Aspoň v našem sousedství se event přesunul do velmi statické faze. Jinak taky číhám na strážní ohně, pokud se nepodaří dřív svatyně znalostní. Se strážníma ohněma jsem počítal už ve velikonočním eventu, kde byl levně za vajíčka předchozí sezóny a kde mi to překazili letošní změnou.
 

Svatej

Legenda
Plus kopy z balíčků. Nebo jsi vzal počet balíčků z bety?
S balíčkama jsem nepočítal. Čistě jen kopy které se přidávají po hodině.
Lorde, ještě můžeš vyhrát kopy v SGCH :)
Nemůžu, bo si nějakej modrej usmyslel, že prodlouží dynastii, kde už mám 4 vítězství :D :D Takže mám smolíka... ;)
A dobře mi tak... jsem si to vvyplincal moc brzo...:cool:

Teď jsem spočítal, že kdyby jsi využil všech 24 kopů/den každý den eventu a střílel jen na 100% šanci, měl by jsi poslední den eventu 12000 pohárů.
+ BALÍČKY KOPŮ
Pokud splníš všechny úkoly, dostaneš 160 kopů ve formě balíčků,
(nepočítám s bonusovýma úkolama, ty slouží jako brzda pro rychle postupující hráče = jejich počet se u každého liší)
tak ti to zajistí dalších 1600 pohárů při střelách na 100%
 

DeletedUser13041

Host
Ty počty nějak nesedí. Event je na měsíc, jestli se nepletu. Lze počítat jeden kop za hodinu, kdy jeden kop je deset bodů, to je 240 bodů za den, to je 2400 bodů za deset dní, to je 7200 za celý měsíc. Nevím, jak jsi to počítal ty. S balickama teda 8800 pohárů - To je jedna lepší cena a jedna horší k tomu...
 

DeletedUser11964

Host
myslím, že musíte používat nějaký "strop" pro výhry. Když pominu vše ostatní co je mi na té soutěži divné, stejně jsem došel k závěru že nejde o čistou variantu těch uváděných procent a jsou tam další faktory.
% chápu...:)
konkrétně : vystřílím 35 střel s 10% pravděpodobností a nic?... a když celý den nic nevyhraju, tak to tam ráno lítá po 2 střelách...
 

DeletedUser5384

Host
proč by nešlo? Ty nesázíš jednu sázku,ale 35 sázek postupně,každá má 10%. Šance,že nepadne ani jednou výhra je docela možná,i když naštve :)
Na stejným principu jsou založeny všechny číselný loterie. Netvrdím,že to tady není zmanipulovaný,ale nevidím důvod,proč by mělo být.
 

DeletedUser3817

Host
Ještě trošku jinak:
U každé střely máš 90% pravděpodobnost, že netrefíš.
Máš ovšem také možnost střílet se 100% šancí...
 

DeletedUser12151

Host
Lorde tady porad pacifisti fnukaji, ze na ne nekdo utoci a to ve hre ktera je tak postavena, tak to podle me zprasili tim, ze dali do obehu strazni ohne,kazdy event ktery to umoznuje je spatny :D takze i tento. Btw, porazit se da i tech 400 % :D staci zavisle jednotky a sice s vetsi ztratou, ale kolik takovych sousedu je? Ja bych osobne bral uzitecnejsi budovy nez obranu, osobne ani nestavim Vasila a Deal, kdo chce at zajde na nakupy kdyz neco najde :)
 

Anti Bílý

Psavec
myslím, že musíte používat nějaký "strop" pro výhry. Když pominu vše ostatní co je mi na té soutěži divné, stejně jsem došel k závěru že nejde o čistou variantu těch uváděných procent a jsou tam další faktory.
% chápu...:)
konkrétně : vystřílím 35 střel s 10% pravděpodobností a nic?... a když celý den nic nevyhraju, tak to tam ráno lítá po 2 střelách...
Já jsem někdy kolem 3 ráno měl snad 4 trefy z 5 u 5% kopů :)
 

DeletedUser11964

Host
jj klasika. My už jsme se v cechu shodli, že tam nějakej ten strop bude a nestřílíme více jak 5x.

pro vysvětlovače % raději zopakuji, že % zvládám...:)
 

DeletedUser5384

Host
no je dobře,že % zvládáš :) Příklad z C : Momentálně je v tabulce střelců hráč se 1420 body. Když odečtu 100 základ,vyjde mi,že na jeho rekord padlo 88 pokusů. Každý pokus měl 5% možnost výhry,ale to unavený štěstí padlo až na něj. Tohle není o matematice a procentech,to je čistej hazard a je na každým,jestli do toho jde nebo ne. Mě to docela vyhovuje,hazard bez finanční újmy a po těch 5% kopech jsem se aktuálně dostal někam na 7000 na C a 6200 na D. Do toho nepočítám +20 za zdvojnásobený kopy a body,který jsem utratil. Jestli tam je strop, ještě jsem nenarazil :D
 

DeletedUser3817

Host
Přijde mi to jako HODNĚ slabá konspirační teorie. Ale jestli tomu chceš věřit...
Samozřejmě by nebyl problém tuto hru jakkoli zmanipulovat. Ale nějak v tom postrádám smysl. Cui bono?
 

traktorista

Odborník
Zítra jedu daleko od internetu a vracím se v neděli pozdě večer. Vybírání pohárů běží do půlnoci 10.7.?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru