Diskuze k Fotbalovému poháru FoE 2016

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
icon_quest_ball.png
Góóóóóóóóóóól
icon_quest_ball.png

Fotbalová sezóna je v plném proudu! Obujte si kopačky a vyběhněte na hřiště. Vaši sousedé bojovníci a skvělí brankáři už na vás čekají. Fotbalový pohár FoE bude už 9. června ve vašich městech.

Střílejte góly a vyhrávejte odměny. Co na vás všechno čeká si můžete přečíst tady.

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, připomínku či budete chtít jen tak o této akci diskutovat s ostatními, napište!
 

Kayro

Znalec
Ja se tesim na ten stadionek, ne na nejake jeho bonusy ale na to jak bude animovaný,logicky by meli byt animovani vsichni hraci.Pokud bych chtel byt za kazdou cenu negativni tak bych napsal ze mam uplne strach kolik si to zas ukroji pameti a vykonu a proc se INNO uz nepouci a neudela nejaky zastreseny mestsky stadion kde nebude potreba animovat nic.
 

DeletedUser13683

Host
první co jsme uděl je že vypnul všechyn lepší efekty. Tak je taky vypni.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13709

Host
To nic, to mě hra taky občas zahřeje grafickou kartu, ale pohoda :eek:))) teď mám spíš problém s tím,, že příjdu domů ve 14:45, chci se přihlásit a nic... až třeba v sedm večer, jinak se mi hra vůbec nenačte... a to mám připojení 40/40 MB/s... :eek:))) a taky nevím co s tím... dojede to do 69 procent a dost... takže buď hraju teď v pět ráno a nebo až večer protože se prostě nepodívám do hry... Takže asi na fotbálek kašlu... :eek:)
 

DeletedUser12225

Host
Na tento event se těším, je to jeden z mála těch, co se plní trochu jinak, a na rozdíl od velikonoc ho příliš nepozměnili, takže by měl být stejně dobrý jako kdysi už jednou byl :))
 

DeletedUser

Host
Na ty ohníčky se těším taky, mám s nimi velké plány :D


Mimochodem, nevíte někdo, kdy ten event začne?
 

DeletedUser8622

Host
hezky "vymakané"..
5%šance-až po 95 střelách do"stejného" místa konečně úspěch..můžete si ten míč strčit..však víte kam..
 

DeletedUser12214

Host
Chtel bych se zeptat kdyz je tento Fotbalovy event, jestly bude i klasicka letni ruleta? V tomto eventu je totiz to jedine co mne na tom eventu pritahuje hodne drahe:)))
Svatyne znalosti jen s 5% sance:))))) v rulete jsou ty procenta aspon stejna:)
 

DeletedUser11613

Host
nevíte co ten stadion nebo tribuna umí? jestli má vůbec cenu se tuto cenu snažit ...
 

DeletedUser2059

Host
Judasi, tvoje definice je opravdu nejlepší. Právě jsem si za takové poháry vytvořil zásoby medailí v doživotní míře. Takže ať je to co je, už je to nejlepší event ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru