Diskuze k Benátskému karnevalu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13872

Host
Hodně lidí si ztěžuje že jsou eventy k ničemu a vyhrávají zbytečné předměty, že by raději rozšíření. Tak tady máte možnost toho dosáhnout.
Již několikrát jsem tam zahlédl balík medajlí. Uvažuji že při příští příležitosti do toho půjdu. Za 6000 srdcí jich bude docela dost a minimálně jeden čtverec za to koupím. Raději to než zase rozmýšlet co kam strčím. Už takhle budu řešit kam s Maškarním bálem.
 

DeletedUser12887

Host
Dnes mě láká útočiště šampiona. Má to smysl vůbec?
A když ho získám v jedné době ale postavím v jiné tak stále bude v té době ve které jsem ho získal nebo v době kde ho postavím?
má to smysl pokud budeš bojovat, ale to spousta zde moc nezná, šampion a renovačka je základní předpoklad pro zisk medailí v PvP, pro boj v CvC i pro boj v CE s alcatrazem a skrýší tuláků, tohle pochopitelně neznají hráči, kteří skoro nikdy nebojovali nebo se k tomu 2x nemají, ale boj je součástí hry.
 

Ruda80

Dopisovatel
Pokud budu mluvit za sebe a postmoderní dobu tak nejlepší je kulomet..., v současnosti protiletadlovka a tank je lepší protože nemůže lehnout na 2 rány oproti šampionovi ikdyž má větší obranu proti jednotkám ze stejné doby nebo nižší.
Vyšší doby neznám, ale tak nějak dostřel a dojezt už se moc neřeší ani v mojí době.
 

Ažmilid

Turista
Zdravím, dovolím si nasdílet svoji zkušenost z eventu. Zvolil jsem zcela konzervativní strategii, tj. pouze otrocká klikačka za 10 srdcí. Vybíral jsem poctivě a moc růží mi myslím neuteklo. Na svatyni znalostí to ale nestačilo, včera když byla jako výhra, jsem byl kolem 6000 srdcí, 6250 do konce eventu stihnu, ale kdoví, zda nějaké kloudné odměny ještě budou. Nemyslím to nijak zhrzeně, holt to mají v Inno spočítané tak, že hrou na jistotu se nelze dobrat top odměny.

Mimochodem teď mě svědí ruka s tou renovačkou, konec se blíží a 6000+ srdcí bych nerad odepsal. Jak to vidíte ostatní?
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
já jsem už utratila všechny srdce za medaile :) ale mohla jsem vydržet... myslela jsem si že Síň slávy už nebude ale ona ještě bude ;)
 

Pelonek

Turista
Já si koupil 400 srdcí za 200 dia a koupil si jednu svatyni.. nic jinýho na hlavním světě nechci a i když jsem se koukal několikrát denně, tak vyhrát větší odměnu se nepovedlo.. max. jsem dal pár růží sousedům.. takže za mě taky zklamání, měsíční event a jen 1 svatyně, ale nemůžem chtít hned vše :)
 

DeletedUser6503

Host
Nazdar vývojáři.Moc často se nerozčiluji,ale při dnešní poslední truhle vytáhnout ze 7 pokusů-5x strážní oheň ...to už je i na mě moc.
 

DeletedUser13872

Host
Já jsem spokojen.
Pořídil jsem si útočiště šampiona k tomu 2 renovačky, z truhly vypadnul kanál, nakonec jsem si pořídil 7x věž vítězství na medaile a dneska za zbytek z truhly akorát 20 000 zásob.
Dokonce jsem nečekaně získal Sochu masky
Momentálně bych si přál nějaké historické okénko ze středověku ale spíše bude nějaký jarní event když se blíží Velikonoce, asi budem prozměnu hledat vajíčka :):rolleyes:
 

DeletedUser6503

Host
Při nastavení šance 40% se není moc čemu divit, byla vážně zbytečně vysoká.

Nepoměr byl sakra velký,nehledě na to,že samostatně šel strážní ohěn oheň koupit o 100 srdcí míň.Vážně nechápu co dělal v bedně se svatyněmi..radši 7 růží než tohle.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru