Diskuze k Benátskému karnevalu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser10983

Host
řekl bych že je to tahák diamantů ani jedna hlavní budova nelze získat normálním způsobem a ceny z truhly jsou směšné ,jinak zpestření že mohu plnit další úkoly
 

Lemmy Kilmister

Komentátor
jeden z nejhorších eventů kde jde opravdu jen o to jak zdržet lidi u hry. bude to asi poprvé co přestanu plnit úkoly a budu se těšit až to přestane brzdit hru.
 

DeletedUser12887

Host
tvoje věc lejbis

nedovedu ani představit kdo teda byl silnější
 

DeletedUser13872

Host
Mám 2000 srdíček, nejvíce se i podařilo vyhrát asi 450 ale ta 5% šance je věčně na základu takže kolikrát je lepší dát 100%
Včera jsem uvažoval o truchle ale nakonec jsem ji neotevřel. Jistě bych dostal zpátky růže nebo Strážní oheň. A i kdyby Maškarní bál je finální odměna a Skrýš tuláků mám už 3x.
Dneska tam jsou svatyně . Zkusím spíše naspořit 5500 srdcí a koupit si studánku která tam jistě bude.
Doufám že nebude žádný podraz jakou zimního eventu.
 

Kayro

Znalec
jeden z nejhorších eventů kde jde opravdu jen o to jak zdržet lidi u hry. bude to asi poprvé co přestanu plnit úkoly a budu se těšit až to přestane brzdit hru.
Problem je ze ty odmeny v questech maji nevyvazene.V jednom rozhazuji dobre odmeny po hrstech a v druhem prijde studanka na 5.5k srdci.Na druhou stranu ten quest nekonci zrovna zitra tak ze tech studanek kuprikladu pujde ziskat nekolik.Tak ze ja budu hodnotit az na konci unora.
 

DeletedUser13872

Host
Tak jsem vyhrál jackpot. 1990 srdcí tak jsem zvědav zda to vydrží.
 

Ruda80

Dopisovatel
Problem je ze ty odmeny v questech maji nevyvazene.V jednom rozhazuji dobre odmeny po hrstech a v druhem prijde studanka na 5.5k srdci.Na druhou stranu ten quest nekonci zrovna zitra tak ze tech studanek kuprikladu pujde ziskat nekolik.Tak ze ja budu hodnotit az na konci unora.

Já svatyní znalostí s šanci 5% neberu jako "dobrá" odměna a ten ostatní zbytek je jenom pozlátko.... Vlastně v každé truhle je jenom jedna použitelná odměna s pěti 5% šanci. Jednej event kterej mě na odměny zajímá je letní kasíno. Ostatní nemá cenu na získávání čehokoliv.
 

DeletedUser12887

Host
Já tam viděl uz pekny ceny treba premiove domy za dia za hubičku a dneska i renovacni sadu která je taky celkem za rozumný počet srdci.
Truhla to je prostě sázka do loterie muze se zadarit ale taky nemusí.
Nakonec svatyne půjde koupit za srdce též akorat proste prostě je potřeba mít trpělivost a vydržet
 

Ruda80

Dopisovatel
Premiové dílny se dají získat z expedice a nemají cenu, od pokroku potřebujou dvouproudovou silnici. Větší cenu mají eventový... 2500 srdcí jedna renovačka, to není moc jedna. 5% je opravdu sázka do loterie, otázka je kdo tu loterii vyhraje... Půjde na 100% za nejmín 5500 srdcí.
 

DeletedUser12887

Host
Tak to zalezi v expedici jde získat skoro vše ale taky se to získat nemusí...nejde se na to spoléhat stejně jako tady v eventu ale pokud budeš mít dostatek srdci máš 100% jistotu ze si to pak můžeš pořídit..co si z toho pak kdo vybere uz je každého volba.
 

Svatej

Legenda
Jak píše petrpivoj, když je za co, je ta šance 100%
aneb truhla, kde jediná špatná věc jsou růže +20 pokusů
7ZQf.png
 

DeletedUser12887

Host
Mě mrzí jediná věc ze nejde získat věcný strom lásky to je skoda.
Jedna z častých otázek i v soutěžích na globálním chatu.
 

DeletedUser13041

Host
Na to, že odměny budou mizivé jsem se dozvěděl od hráčů z bety, na to jsem připraven... I když hrát x dní event jen proto, abych možná našetřil a možná taky ne na jednu jedninou budovu, co bude k něčemu, to je i trochu horší, než jsem čekal, ale budiž. To, že je to přepracovanej FOE event, jsem taky věděl, jen jsem nečekal, že ještě sníží procenta na zisk srdcí, to je trochu trapas.
... Souhlas s BorekL ...
 

DeletedUser12887

Host
Na tohle je jedna odpověď, ignoruj, že takový event vlastně je, teď už se nezmění, tak ho nehraj a budeš mít svatý pokoj, nic ve zlém.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru