Diskuze k Benátskému karnevalu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Svatej

Legenda
GerionLannister: Když se během fotbalového eventu balíky kopů ukládaly do inventáře, fórum bylo plné stížnost na to, že trvá moc dlouho zavírat okno eventu, otevřít inventář, použít kopy a znovu otevřít okno eventu..;)
No právě. Teď už nemůžeš šetřit pokusy a pak je najednou použít
Já ale narážím na to, že chceš eventy "Jako fotbalový" a když jako fotbalový spustí, tak si stěžuješ že je jenom jako, a ne úplně jako:D
 

zelvanator

Psavec
Ukladání do invu vadí dost, poněvadž se budeš muset průběžně zbavovat mnohem více pokusů, které jsi třeba mohl využít najednou, když už tam někdo naklikal pokusy.

Když vemu poslední aktualizace, tak kromě cechovní expedice a navýšení limitu počtu bodů v baru na 100 se nic nezlepšilo. Byly tu možná jen kosmetické úpravy, ale žádná citelná zlepšení hry. CvC na mapě Všechny éry se stále seká, absolutně zbytečná krčma, výzkum na etapy, rebalanc railgunů a zároveň jednotek z ledovky, rebalanc křišťálových vil a to bych mohl takhle pokračovat.
 

peepee77

Veterán
Občas mi to tu připadá tak, že jediná odměna na kterou by se nenadávalo by byla budova 1x1 dávající 1x denně 10FB, při motivaci 5 zboží od každého z aktuální doby hráče do inventáře, nepotřebující cestu a aby se dalo během jednoho eventu snadno získat aspoň 100ks :D
 

zelvanator

Psavec
Občas mi to tu připadá tak, že jediná odměna na kterou by se nenadávalo by byla budova 1x1 dávající 1x denně 10FB, při motivaci 5 zboží od každého z aktuální doby hráče do inventáře, nepotřebující cestu a aby se dalo během jednoho eventu snadno získat aspoň 100ks :D

Njn, když nejsou argumenty a jako moderátor tu asi nic kritizovat nesmíš, začneš argumentovat ad absurdum
 

peepee77

Veterán
nedám, takovou budovu tady nechci :D

zelvanator: To neměl být argument, ale pokus trochu odlehčit diskusi ;)
 

Svatej

Legenda
A když ti to ukradnu a postnu sám? :D
____________________________________
NO ale já to beru vážně... takovou budovu bych uvítal :D Ideálně, kdyby byla dostupná pouze v přímém nákupu za Kč... aby jí nemohly získat "neplatiči" :D:p
 

peepee77

Veterán
Lorde já to nepodpořím a i když to podpoří hodně lidí tak to stejně neprojde ;)

Zelvo nebuď smutnej. U hry se máš bavit ne brečet ;)
 

zelvanator

Psavec
No zatím nebrečím, ale některé eventy a aktualizace nemají daleko k mému rozplakání.... Holt když už to hraju nějakej rok a srovnám to se začátky, bylo to lepší... Snažím se hru omezit jen na boje a stavbu VB a na ostatní vymoženosti prdím.
 

DeletedUser14077

Host
Ukladání do invu vadí dost, poněvadž se budeš muset průběžně zbavovat mnohem více pokusů, které jsi třeba mohl využít najednou, když už tam někdo naklikal pokusy.

Když vemu poslední aktualizace, tak kromě cechovní expedice a navýšení limitu počtu bodů v baru na 100 se nic nezlepšilo. Byly tu možná jen kosmetické úpravy, ale žádná citelná zlepšení hry. CvC na mapě Všechny éry se stále seká, absolutně zbytečná krčma, výzkum na etapy, rebalanc railgunů a zároveň jednotek z ledovky, rebalanc křišťálových vil a to bych mohl takhle pokračovat.
V zásadě to teda znamená, že jediná výhoda vršení v inventáři byla ta, že jsi pak mohl vyhrát sportku téměř s jistotu, zatímco ostatní utřeli... Možná i to byl důvod k předělání na trochu náhodnější event, aby na tom méně takticky schopní hráči tolik netratili. :)

Díky za osvětlení. :) A kolik se toho od posledního updatu zhoršilo? :)
 

zelvanator

Psavec
Ne nebyla to téměř jistota, často jsem ostrouhal a navýšil odměnu ostatním. Jen jsem si zvedl šanci na získání pořádný odměny... Jestli chtěj teda aby měli všichni (od cvičený opice po Einsteina) stejný odměny , tak to je teda opravdu smutný :(

A teď nevím jakej poslední update myslíš... jestli ten dnešní tak vím o dalších chybách jako třeba zmizení plánků chrámu. Potom kosmetické úpravy menu a krčmy jinak nic víc...
 

DeletedUser14077

Host
Ne nebyla to téměř jistota, často jsem ostrouhal a navýšil odměnu ostatním. Jen jsem si zvedl šanci na získání pořádný odměny... Jestli chtěj teda aby měli všichni (od cvičený opice po Einsteina) stejný odměny , tak to je teda opravdu smutný :(
Jako jo, asi máš pravdu, že tohle by cílem být nemělo. Ale nějaký důvod k té změně být asi musel. Třeba nám to někdo vysvětlí. :)
 

DeletedUser12887

Host
Já teda na tom nic špatného nevidím, pořád tu je možnost něco získat a mně teda naopak celkem brzdilo to vytahování míčů z inventáře protože nez se to stihlo všechno odklikat, byl pomyslný bank uz většinou dávno pryč.
Jinak budovy které jsou nové neznamená že v celém eventu nebude nic jiného začalo to před par hodinami a trvat to bude ještě 20 dní. Taky uz hraju nějakej ten rok ale taky v tuhle dobu za ty leta kromě Valentyna nic nebylo..ve srovnání s tim mi přijde tohle teda zajímavější.
A pro vás kteří nehrajete dlouho nenechte se odradit naopak to je celkem dobrá příležitost něco zajímavého a užitečného vyhrát.
Tak spíš přeji ať se vám dari posbirat co nejvíc srdci.
 

DeletedUser13872

Host
Fotbalovou akci jsem nehrál takže pro mě je toto nové. Uvidím kam až se dostanu
 

DeletedUser2298

Host
Je to fotbal ale míče nejdou do skladu.. obecně mít "věc použitou na klikání" ve skladu bylo lepší.. člověk si ve dvě ráno mohl natočit svoje pokusy bez toho že by mu do toho někdo kafral a kradl..
Bod dvě - procenta.. stárnu a šedivím a skleroza se rozvíjí.. ale nebyla ve fotbale větší procenta u prostředního pokusu?? Dal bych palec zlehka do ohně že to nebylo ubohých 15% ale mám dojem že 20.. s "dablem" tedy 40... Aktuálně má tedy na daná % smysl klikat jen na jistotu 100% a pokud nějaký dobrodruh vytočil třetí masku s 5% šancí na nějaké zajímavé číslo tak pak zkusit taky protočit..
 

DeletedUser11304

Host
Bylo to 100%, 20%, 10% a 50%. Takže udělali z 20 a 10 průměr
 

DeletedUser12887

Host
Tak jistou vyhodu to mělo taky pochopitelně, ale teď se musi hrát s tím co je a výhry spatne nejsou :)
Určitě to jestli jsou růže v počítadle nebo by měly být v inventari neznamená odsoudit celý event, který zatim trvá cca. 8 hodin, jako to uz někteří stihli ;)
 

Svatej

Legenda
Pro ty co nezažili fotbalový (který zřejmě bude zase v roce 2018)
mvn6.png
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru