Diskuze k Benátskému karnevalu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

zelvanator

Psavec
Odměny mi přijdou taky dobrý, to tu vůbec neřeším... Řeším tu akorát nemožnost mít schovaný pokusy v invu, prý i teď z honby za pokladem půjdou body rovnou do baru, nechápu tyhle změny.
 

DeletedUser14051

Host
Ahojky. Prosim Vás znalci. Nikde jsem se nedočetla, kolik těch růží v tom baru může být maximálně? 10 ks, 15 ks, 20 ks....nebo to prostě každou hodinu přihazuje po jedné třeba do 100 ? Díky za odpověď.
 

DeletedUser12887

Host
Tohle jediný je omezený, jakmile máš 11 růží víc se ti jich tam po te hodině nepripise, to je maximum. Přes těch 11 se dostaneš pouze tim, když je dostaneš z tech úkolů nebo z truhly. Kam az to nevim.
 

DeletedUser5384

Host
Aktuálně má tedy na daná % smysl klikat jen na jistotu 100% a pokud nějaký dobrodruh vytočil třetí masku s 5% šancí na nějaké zajímavé číslo tak pak zkusit taky protočit..
Musím oponovat :) Klikat na 100% mi přijde stejně pitomý jako hrát panna-orel s upravenou mincí, sázet na 15% je sice zdánlivě výhodné,ale bez nápadu,takže pro mne zbývá jen megarisk 5% s možností uhrát jackpot :) Jestli to vyjde,zatím nevím,ale průběžně jsem #1 s 1525 skóre :) Jestli mi někdo přehodí,budu mít po pomníčku do města :D
 

DeletedUser5384

Host
Proč na jistotu? Zahlídl jsi v odměnách něco,co mi uniklo? :D
 

DeletedUser14042

Host
zatím sem klikal jen na 100 a mám velký prd takže nejspíš pojedu lordovu taktiku na jistotu :D.
 

Svatej

Legenda
Jo, je tam truhla ve které jsou pouze užitečné věci :) (uložení budovy, obě renovačky, FPčka, růžičky) :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12887

Host
Tak ja spis jedu bobbyc taktiku a tu jsem vyznával i ve fotbale a občas nějakou růži dávám jinam..:D
 

DeletedUser2298

Host
Díky LordFrunDor za oprášení fotbalu.. možností tam bylo více jak tři.. a tak mi nějaké to % utkvělo v hlavě.. To nic nemění na tom, že mě osobně připadne s omezeným počtem kopů ehm růží rozumnější jet na 100% jistotu - na áčku jsem zkusil "loterijní" přístup s dvojnásobnými bonusy a mám tam nula nula nic srdíček.. zatímco na zbytku světů to pomalu roste... Nikomu tu strategii nevnucuju ať si každý honí % dle své libosti :)
 

DeletedUser7728

Host
Bude event s uváděnou budovou 1x1 dávající 1x denně 10FB, při motivaci 5 zboží od každého z aktuální doby hráče do inventáře, nepotřebující cestu a aby se dalo během jednoho eventu snadno získat aspoň 100ks??? Dopředu podporuji!!!
 

RomanS24

Člen
Občas mi to tu připadá tak, že jediná odměna na kterou by se nenadávalo by byla budova 1x1 dávající 1x denně 10FB, při motivaci 5 zboží od každého z aktuální doby hráče do inventáře, nepotřebující cestu a aby se dalo během jednoho eventu snadno získat aspoň 100ks :D
a nazval bych to jako Fort Knox
 

Kayro

Znalec
Tak proti truhle kde muzes ziskat za 700 srdci 7 ruzi je to jeste luxus :) To je mimochodem uplne na hlavu za tech 7 ruzi muzes vyhrat zpet 700 srdci ale musi ti padnout pokazde za kazdou ruzi sto srdci s 5% sanci.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru