Diskuze k aktualizaci 1.141

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

na aktualizaci s pořadovým číslem 1.141 se můžete těšit už tuto středu, 12. 12. Dočkáte se několika vylepšení a oprav chyb. Na všechny novinky se můžete podívat v oznámení. Těšíme se na vaše názory.
 

Mrtvejmagor

Veterán
A kdy bude v normálním světě přidána ta funkce se zbožím? A Forge Bowl událost poběží někdy mezi Lednem a Únorem?
 

DeletedUser12887

Host
tohle je celkem good teda dobré, všiml jsem si, prakticky se rovnou dá podívat i do inventáře :)
 

DeletedUser14761

Host
Napad s panelem na zbozi je dobrej, libi se mi, ale pojmenovat to "Era zbozi" je proste strasny... Lepsi preklad vas nenapadl? o_O
 

DeletedUser12887

Host
to je fakt, nevím teda jak to mají na betě, ale asi era

třeba bude soutěž na nejlepší název češtině

aktuální zboží nebo zboží podle inventáře, já teda bych to nazval inv., jako inventář, protože se dá rovnou dostat i do inventáře a v případě, že by se to řídilo radnicí byla by to radniční éra a v případě nejvyššího dostupného zboží, neurčitá éra nebo období

nebo sklad či skladiště

dobrou noc
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
mezitím jsem zjistil, že se to odvíjí od doby radnice, takže by stačilo tam napsat místo éra zboží, jednoduše sklad a každý už ví, z jaký doby ty suroviny jsou, protože takhle je to stejně neurčité, přesnou dobu to nepíše, to jenom takový detail, jinak je to dobrá věc

prakticky sklad by přesně vystihl celou funkci, narozdíl od nicneříkajího názvu Éra zboží

co se týče těch speciálních surovin, to by pak teda tam mohlo být taky i pro další doby, protože jsou potřeba pro výzkum a jsou to dva řádky navíc, určitě by to mohlo ukazovat aspoň orichalkum, které je potřeba na vyjednávání v CE a vědět včas, kdy bude potřeba poslat ponorku pro další várku, ve virtuální je potřeba i orichalkum

hlavně ať to nezní jako negativní, je to spíš nápad, jak to ještě vylepšit
 
Naposledy upraveno moderátorem:

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Texty jsou upravovány vždy v pondělí po aktualizaci, nyní už můžete vidět jiný text v tomto okně. Ohledně hlášení špatných překladů směřujte však prosím diskuzi do patřičného vlákna. Momentálně zeje prázdnotou :)
 

DeletedUser16469

Host
Už prosím odstrante to rozostrený pozadi na mobilních zarizenich. je to zahul na oci. Nekde už je to odstraneno a nekde ne, napriklad u nacitani a vyhodnocovani bojů to stále je :( docela guláš.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru