Výsledky vyhledávání

  1. Ikonka pro Krakena?

    Zdravím. Myslím si, že by si Kraken zasloužil ikonku do pravé lišty, která by ukazovala počet zbývajících pokusů na využití jeho schopnosti. V současnosti má takovou ikonku každá pitomost, včetně stále se rozrůstající řady reklamních nabídek, ale Kraken ne. Nyní je těžké hlídat, kolik bojů už...
  2. Metař Josh

    Zdravím, dokázal by mi někdo smysluplně vysvětlit mechanismus fungování metaře Joshe? Chápu, vozí zpět odměny (směšně nicotné), ale... Na vyšších úrovních (v mém případě na třetí) má u své schopnosti uvedeno číslo. Logická úvaha by byla, že přiveze tolik odměn, případně že je výše odměny tímto...
  3. Chybný úkol

    Svět: Cirgard Prohlížeč a verze: IE 11.0 Popis chyby: Úkol žádající vyzkoumání technologie Imunita vůči mrazu se úspěšně dokončí po vyzkoumání technologie Mohutné válečné stroje. Na screenech je vidět, že imunitu opravdu ještě vyzkoumanou nemám Jak často se chyba vyskytuje: netuším Zkoušel...
  4. Mrtvé nemrtvé obranné jednotky

    Svět: Cirgard Prohlížeč a verze: Chrome (54.0.2840.99 m), IE 11.0 ale je nezávislé na použitém prohlížeči Popis chyby: Pokud v obranné bitvě zemřou jednotky, po jejím přehrání dojde chybě v jejich kasárnách Screenshoty: Jak často se chyba vyskytuje: Po každém přehrání záznamu obranné bitvy...
  5. Bonus v obraně

    Svět: Cirgard Prohlížeč a verze: 1.71.09daa81 (14.03.2016 13:20), IE 11.0 ale je nezávislé na použitém prohlížeči Popis chyby: Při obraně města nedostávají jednotky bonus útoku Screenshoty:obrana1.jpg bitva.jpg Jak často se chyba vyskytuje: každá obranná bitva Detail chyby: Bránící jednotky...
  6. Bazar

    Před letním eventem bylo hlášeno, že bazar nelze namotivovat a tedy ani vyrabovat. S tou motivací se to zdá být pravda (nikdy mi hra neumožnila bazar motivovat), ale právě se mi povedlo ho vyrabovat. Jak to tedy je? Vloudila se chybička, nebo mám jen nepřesné informace a smůlu při motivacích?
  7. Kliknutí skrz tlačítko

    Svět: Cirgard Prohlížeč a verze: Internet explorer, Chrome Popis chyby: Při kliknutí na tlačítko se provede činnost spojená s tlačítkem a navíc i s budovou schovanou za tlačítkem Jak často se chyba vyskytuje: Odhadem 5% kliknutí, záleží, jestli je za tlačítkem vhodná budova Detail chyby...
Nahoru