Výsledky vyhledávání

  1. Různé nápady, návrhy a chyby

    Pár poznatků a postřehů ke hře co jsem si za posledních pár měsíců zapsal. Tak bych rád i názory a poznámky ostatních hráčů. NÁPADY/NÁVRHY NA ZLEPŠENÍ 1. Možnost dávat více balíčků FB naráz do VB + možnost dávat konkrétní počet FB z lišty (tj. né jen 1fb a nebo vše). Klikat někomu 2k FB do...
  2. Prometheium a Orichalkum

    Prometheium a Orichalkum. Zajímavý nápad, ale má značné (negativní?) dopady. Jako hlavní je plošný nedostatek surovin z ledovky a budoucnosti. Prakticky nikdo nemá nazbyt, protože všichni jí sami potřebují ve stovkách pro přístavy. Což přímo znamená raketový vzestup cen (za FB) který už...
  3. Posunutí přátel na začátek po odebrání z přátel

    Popis chyby: Při odebrání někoho z přátel, nebo zrušení nabídky k přátelství se po následné libovolné akci (motivace, nebo posunutí kolonky) kolonka přátel posune na prvních 5 přátel, a je nutno proklikávat k místu kde jsem zrovna byl. Vůbec nechápu, proč je to takto nastavené. Jedná se o...
  4. Rušení předzadaných dat při zadání na nabídky na trh a nedostatku dalšího zboží

    Zdravím, předem se omlouvám jestli se zde již toto téma řešilo. Hledal jsem ale nenašel. Pokud ano, tak prosím link na danou diskuzi. Problém: Při vytváření nabídky se normálně vybere nabízené a poptávané zboží a od obou hodnoty co se chtějí dát na trh. problém nastává když počet zboží které...
Nahoru