Rušení předzadaných dat při zadání na nabídky na trh a nedostatku dalšího zboží

Trolan

Nováček
Zdravím,
předem se omlouvám jestli se zde již toto téma řešilo. Hledal jsem ale nenašel. Pokud ano, tak prosím link na danou diskuzi.

Problém:
Při vytváření nabídky se normálně vybere nabízené a poptávané zboží a od obou hodnoty co se chtějí dát na trh.
problém nastává když počet zboží které nabízíte je pod určitou mez, a zde se problém liší dvěma způsoby.

1, v případě že vaše zásoba zboží po přidání nabídky na trh bude menší jak dvojnásobek toho co jste nabízeli (a zároveň větší jak hodnota co jste právě nabízeli), změní se vám číselná hodnota do další nabídky na ,,aktuální počet zboží mínus kolik jste právě dali na trh´´
konkrétně: mám 140 barvy, dám na trh nabídku 60 barvy -) hodnota další nabídky se mi automaticky nastaví na ,,20´´
2, v druhém a horším případě, kdy zboží které vám po nabídce zůstane k dispozici je menší než kolik jste právě dali na trh.
V takovém případě se vám zcela resetují obě hodnoty nabídky i poptávky na nulu, a stejně tak se vymažou zvolené nabízené i poptávané suroviny.

Je to opravdu velmi iritující po skoro každé nabídce na trh ručně přepisovat vstupní číslo nabídky, nebo hůře zcela od začátku vybírat nabízené i poptávané suroviny a vypisování hodnot co chci nabídnout.

Nechápu vůbec jak se programátorsky došlo k tak nelogickému chování a pevně doufám, že půjde nedostatek napravit.
Děkuji za váš čas a ochotu se problému věnovat
 

DeletedUser3814

Host
ano řešilo se to tu, sama jsem toto téma zakládala a dávala i docela podrobný popis toho, co se děje. co je horší, je to již několik měsíců a přestože se to snad hlásilo k opravě, evidentně to furt není. ach jo...jako zaseklá mapa cvc ve firefoxu...stav řešení 6 měsíců
 

DeletedUser12887

Host
PRO

ano řešilo se to tu, sama jsem toto téma zakládala a dávala i docela podrobný popis toho, co se děje. co je horší, je to již několik měsíců a přestože se to snad hlásilo k opravě, evidentně to furt není. ach jo...jako zaseklá mapa cvc ve firefoxu...stav řešení 6 měsíců
obrať se na beta vývojáře, pokud jseš tak zkušený/ná, tam je třeba vkládat podněty, já třeba tak dobře programovat nebo hovořit v cizím jazyce nedovedu
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru