Výsledky vyhledávání

  1. OffTheWall

    Zrušení oznámení o limitu 8 jednotek

    Současný stav: Pokud v cechovních bitvách při boji na mobilu přidávám jednotky do útočné armády, vyskočí pop up okno s hláškou "V armádě nemůžeš mít více než 8 jednotek". Nápad: Zrušit toto oznámení, je zbytečné, odkliknutí okna pouze zdržuje v rychlém boji, 99% hráčů ví, jaký je limit počtu...
  2. OffTheWall

    Omezení počtu cechů v dia lize

    Současný stav: V diamantové lize se nachází příliš mnoho cechů, z toho 80% z nich tam nemá co dělat Nápad: Omezit počet cechů v dia lize! Navrhuji počet 24 cechů a ty seskupit na 3 mapy, kde se utkají mezi sebou. Postup/ sestup do ligy by určovaly body vítězství, které cech získá za kolo. Tak by...
  3. OffTheWall

    Stats budovy po použití renovační sady (PŘEDÁNO+FEEDBACK)

    Současný stav: Pokud na nějakou budovu použiji renovační sadu, zobrazí se pouze okno s otázkou, zda chci opravdu renovovat např. kolos (současnost) do aktuální éry, ale žádné další info, to si musím zjistit na Fandomu. Nápad: Zobrazit stats budovy v konkrétní éře, do které se chystám budovu...
  4. OffTheWall

    Filtrování příspěvků do cechovní pokladny

    Současný stav: V přehledu příspěvků do cechovní pokladny jsou reportovány individuální příspěvky cechovníků, produkce velkolepých i speciálních budov (soch cti) na několika stranách bez možnosti filtru výsledků hledání. Nápad: Pro větší přehlednost přidat možnost filtrovat příspěvky (produkce...
  5. OffTheWall

    Aukce ve starožitnictví

    Současný stav: Aukce ve starožitnictví trvá 2 hodiny, po ukončení aukce následuje 30 minutová prodleva. Nápad: Zkrácení pauzy mezi jednotlivými aukcemi na 5 minut, plus možnost opustit otevřenou aukci a vstoupit do jiné (jednou zdarma, další možnosti za dia). Zkoušela jsem hledat nápad na...
  6. OffTheWall

    Počet bodů výzkumu

    Současný stav: Vím, kolik mám aktuálně bodů výzkumu v inventáři. Nápad: Inspirovala jsem se FoE helperem, navrhuji, abych měla přehled, kolik bodů výzkumu mám v inventáři + investice (cizí velkolepé budovy) + zisk = součet. (dostupné v PC verzi i mobilní aplikaci) Zkoušela jsem hledat nápad na...
  7. OffTheWall

    Trh - body výzkumu

    Na mobilní verzi při nákupu v tržišti, pokud zrovna nemám body v liště, chybí možnost použít body z balíčků z inventáře, nabízí to jen koupit bod za zlaťáky, šla by tahle funkce doplnit? Na PC to tak funguje ..
Nahoru