Výsledky vyhledávání

  1. UŽIVATELSKÉ FUNKCE Sber mesta - rozmery "okna" pro sber je mimo zakladnu.

    Kratce: At zakladna budovy (rozsireni) urcuje sber budovy. Podrobne: Kazdou chvili v MG vyberu uplne jinou budovu nez jsem zamyslel. Duvod: neni zrejme, ktery prostor budovy "patri" k budove. Driv to bylo lepsi, ale pred par mesici to zmenili a od te doby bych strilel... Nevim, jestli byl driv...
  2. Vicenasobne pouziti vyberove sady nefunguje.

    Na prikladu: Mam treba 10x vyberova sada domu hruzy. 1) postavite zaklad (zbyva 9x sada) 2) z vyberove sady domu hruzy vyberete volbu vylepseni, ve meste se ukaze 9x, klidnete na tu zakladni budovu, zvedne se na level 2 a frnk, misto 8x a pokracovani v upgradovani ve meste je konec. 3) Musite...
  3. Diskuze k verzi 1.271

    Záleží nám na konzistenci, proto jsme upravili názvy některých epických výběrových sad, aby byly v souladu s ostatními sadami. Mimochodem, všimli jste si vizuálních změn, které jsme u těchto sad provedli v poslední aktualizaci? Doufáme, že se vám líbí! Velmi bych uvital srovnat take nazvy...
  4. Diskuze o 1.214

    Boze, ten manager FoE je normalni ko.ot, grrr :(! Videli jste tu p.covinu, co vymyslel s tulakama? (hraju jen na PC) To mi ma jako urychlit vymenu army v boji? Grrrrr :(. Misto toho, aby vedle tezke, lehke, arti, strelecke rupnul nove tlacitko na tulaky (prip.ta dalsi trdla bez veku), tak...
  5. Diskuze o 1.209

    Za me zmenu v prehledu zbozi vymyslel nejaky mamlas. Palec dolu a to vyrazne. Stacilo tam strcit mezi ty veky jednu tlustsi caru nebo zmenit barevne pozadi a to by bohate stacilo. Ted pribylo neco, co kazdy po par dnech max tydnech stejne vi a ubylo aktualne zobrazenych informaci. Driv jsem...
  6. 5 dia vyber: At Galaxie nevybira nahodne, ale "inteligetne"

    Velmi bych uvital, kdyby Galaxie nevybirala nahodne, kdyz sbiram mesto tlacitkem za 5 dia. Moznosti vidim dve: A) programatori by sami urcili nejake rozumne poradi budov (mohou obslehnout FoE Helper seznam. Osobne nastavim surky na 0.01, ale i s tim default 0.2 bych byl spokojen) B) hrac by...
  7. Názory na kulturní osadu Mughalské říše

    No ja jsem docela nastvany, ze to uplne nejdulezitejsi a sice, co bude jako odmena, tady neni. Vsechny ty plky kolem mi jsou celkem ukradeny, na hru nemaji vliv. Knizku si mohu precist jindy a jinde. Tedy cely clanek o nicem. Ani nenapsali, kdy. Tedy misto clanku stacilo info: bude nova osada...
  8. Bug po aktualizaci:Po naklikani vyroby se vzdy zvetsi mesto/vesnice

    Mesic ubehl a kde nic tu nic. To jsou fakt tak neschopni smazat na konci kodu par radku? :o Ten zoom me tak neskutecne stve. Kazdy den na kazdem meste v kazde vesnici nekolikrat. Grrrrr :(. Mohl by je tam nekdo z podpory kopnout za me? Predem dekuji.
  9. Bug po aktualizaci:Po naklikani vyroby se vzdy zvetsi mesto/vesnice

    Super, podpora mi napsala, ze o tom vi a na oprave se pracuje: ---- ... Jedná se o už známou chybu, na jejíž odstranění se pracuje. Omlouvám se za nepříjemnosti a prosím do doby, než se oprava podaří, o trpělivost. Děkuji za pochopení. ...
  10. Bug po aktualizaci:Po naklikani vyroby se vzdy zvetsi mesto/vesnice

    1) Kdyz je jen jedna budova, zoom neudela. 2) V jedne serii "vyridi" jen stejny typ budov. Tedy kdyz mas vic vyroben sani, tak udela vyrobny sani zvlast a surkarny taky zvlast. Po kazde serii >1 udela zoom. Ale je to fakt na palici. Mam vic svetu, v kazde delam nejakou vesnici, vsude mam...
  11. Bug po aktualizaci:Po naklikani vyroby se vzdy zvetsi mesto/vesnice

    Doprcic. Aktualizace super, ze sice usetrim hodne kliku, ze mi v rade otevrou vsechny vyroby, ale proc proboha musi vzdy zvetsit mesto/vesnici na konci teto aktivity? At ponechaji zoom, jaky hrac prave pouziva. Proc to musim po kazdem nastaveni vyroby menit zpatky? :o
  12. CB cechovní boje

    PRO Chce se mi nadavat na FoE pokazde, kdyz nekdo zavre sektor at uz umyslne nebo neumyslne a pokud se hrac sam neprizna, mame jen velmi omezene moznosti zjistit, kdo to byl. Takova s prominutim "prkotina" a FoE nejsou schopni to za rok dodelat (kdyz uz je to nenapadlo hned na zacatku). Hraju...
  13. Více informací v Záznamu bitvy v CB

    PRO Chce se mi nadavat na FoE pokazde, kdyz nekdo zavre sektor at uz umyslne nebo neumyslne a pokud se hrac sam neprizna, mame jen velmi omezene moznosti zjistit, kdo to byl. Takova s prominutim "prkotina" a FoE nejsou schopni to za rok dodelat (kdyz uz je to nenapadlo hned na zacatku). Hraju...
Nahoru