Výsledky vyhledávání

  1. BUDOVA - Nová VB - Staroměstský orloj

    no popravdě nevím o žádných budovách na Venuši, ale nebyl jsem tam, no ale snad tam nějaký velkolepky budou.
  2. BUDOVA - Nová VB - Staroměstský orloj

    Tak mě nejde o orloj, jen doufám o smysluplnou budovu.
  3. BUDOVA - Nová VB - Staroměstský orloj

    O čase jsem přemýšlel, ale % jsou lepší, platí i například při 5ti minutové výrobě. Platí prostě pro VŠECHNY budovy. Jinak 1-10 lvl x 0,2 % = 2% a 11 - 80 lvl x 0,1 = 7%. Lvl 80 je 9 % urychlení = 129,6 minut = 2 hodiny, 9 minut, 36 sekund. % do obrany pro útočnou armádu bude časem to co budou...
  4. BUDOVA - Nová VB - Staroměstský orloj

    Současný stav: Žádná budova ani zrychlovač mi nezrychlí výrobu ve VB, Speciálních budovách, radnici... Nápad: Nová VB Staroměstský Orloj. - zajišťuje že čas v tvém městě běží rychleji o X %. Jedná se o zrychlovač u všech budov ve městě. V lvl 1 - 10 by se celkově čas krátil o 0,2%, od lvl 11 by...
  5. Velkolepá budova - Stroj času

    Nová VB Staroměstský Orloj. - zajišťuje že čas v tvém městě běží rychleji o X %. V lvl 1 - 10 by se celkově čas krátil o 0,2%, od lvl 11 by se čas snižoval o 0,1 %. Toto snížení by platilo pro úplně všechny budovy ve městě. (0,2% času jsou cca 2 minuty a 53 sekund). Cílem je například...
  6. Velkolepá budova - Stroj času

    Už dlouho přemýšlím že by se mi líbila VB nazvaná například stroj času. Každý den ztratím výběrem cca 20 minut. Bylo by supr kdyby nová VB například v 1-10 lvl zkrátila čas u všech budov v mém městě o 3 minuty / lvl a později 1 minuta / lvl. Na lvl 80 by to vycházelo na 100 minut a nebo by se to...
Nahoru