BUDOVA - Nová VB - Staroměstský orloj

Chtěli byste novou velkolepou budovu? Staroměstský orloj v Praze.


  • Celkový počet hlasujících
    24
Současný stav: Žádná budova ani zrychlovač mi nezrychlí výrobu ve VB, Speciálních budovách, radnici...

Nápad:
Nová VB Staroměstský Orloj. - zajišťuje že čas v tvém městě běží rychleji o X %. Jedná se o zrychlovač u všech budov ve městě.
V lvl 1 - 10 by se celkově čas krátil o 0,2%, od lvl 11 by se čas snižoval o 0,1 %. Toto snížení by platilo pro úplně všechny budovy ve městě. (0,2% času jsou cca 2 minuty a 53 sekund).
Cílem je například pravidelně točit 3x za den 8 hodinovou výrobu, stihnout sběr každý den ve stejný čas a neposouvat to o minutky které můžou během dne chybět.
Druhý bonus mě napadá % do obrany pro útočnou armádu. Zde bych použil stejná % jako u Diovy sochy.
Velikost této VB 4x4

Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ano
 
Naposledy upraveno:

d arvit

Odborník
nemáš tam anketu

1, platí to i pro velkolepky??
2, změnil bych % na konkrétní čas - takhle to je šíleně silná budova (na lvl 10 už to stahuje čas o 28 min, na lvl 80 pomalu o 4h..
 
O čase jsem přemýšlel, ale % jsou lepší, platí i například při 5ti minutové výrobě. Platí prostě pro VŠECHNY budovy.
Jinak 1-10 lvl x 0,2 % = 2% a 11 - 80 lvl x 0,1 = 7%. Lvl 80 je 9 % urychlení = 129,6 minut = 2 hodiny, 9 minut, 36 sekund.
% do obrany pro útočnou armádu bude časem to co budou bojovníci v CB preferovat, protože jim to umožní dobíjet třeba až po 5 a více bojích. Vidím to z vlastní zkušenosti, mám % útoku 1187 a 490 dobíjím po 4-5 bojích při nízkém oslabení. Chtěl bych dobíjet třeba až po 7-8 bojích.
 

d arvit

Odborník
s lvl 80 máš pravdu, je to opravdu jen 130 min, ale i tak se mi to zdá obrovská a nereálná hodnota..
vzhledem k tomu že to funguje na Vb (což je asi hlavní smysl budovy protože na výroby už urychlení existuje) bych jako maximum viděl 5-10 minut na 80 lvl a i to se mi zdá jako obrovský čas na to aby to inno schválilo

k obraně v útoku mám rozporuplné pocity - na jednu stranu se tím ještě žádná vb nezabývá (ano krom terakoty) na druhou stranu je ve hře spousta budov na tuto hodnotu a jde nahnat snadno + výhledově do budoucna to půjde získat ještě snadněji v dalšim eventu bude zase budova na % (ted byla už podruhé k dostání pokladnice, v každém eventu jde získat strážní věž, v egyptě jdou získat ,,bez omezení" obelisky, u azteků hlavní budova dává randál %, cesty k soše z bitevek taky poskytují %..
 
Naposledy upraveno:

Dan 77

Veterán
Pro
hodně promyšlené, jen možná aby ten bonus byl menší nebo rostl pomaleji
k obraně v útoku mám rozporuplné pocity - na jednu stranu se tím ještě žádná vb nezabývá (ano krom terakoty)
Jseš si jistej?? ;) Terakota kombinuje obranu města a útočný bonus - oboje jak v útočném, tak v obranném čísle. Ale i Diovka, Cáchy a Castel poskytují obranu v útoku. :)
 

chlastakov

Komentátor
Byla by to rozhodně budova se zajímavým efektem a faktem je, že to neustálé posouvání produkce mě dost štve, tohle by bylo řešení.
 
Nahoru