Výsledky vyhledávání

  1. Slavnostní diskuze k Výroční události 2024

    Vetsinu dne mi to nefunguje. Aktualizace nepomohla. Prihlaseni, odhlaseni, procisteni...nic. nejenom ze nemuzu hrat, jeden vecer to fungovalo, jeste sem si prikoupila novou herni plochu a uz sem nehla ani kaminkem. Super fakt
  2. Výroční diskuze k 11 let Forge

    Jak marne a nepravdive. Ja vez mam taky hotovou i se zlatym navysenim. O fous, ale mam. Bez jedineho diamantu a v bronzove lize.
  3. Diskuze k 5. úrovni Cechovní expedice

    Tak nejak se ta hra blizi k tomu ze nebavi, ale obtezuje. Ty odmeny z CE sou ted naprosto k nicemu. Jen to plni inventar a hodnota mnohem mensi nez driv.
  4. Duhová diskuze o sv. Patriku 2023

    Jo tentokrat mam taky dokonceno uz pred koncem a budu mit navyseni navic
  5. Sportovní diskuze o Forge Bowl 2023

    Starozitnik je mi u toho k nicemu. Tam budovy co potrebuju nikdy nemam
  6. Sportovní diskuze o Forge Bowl 2023

    Po konci udalosti mam 2x pergolu prvni uroven, ovsem chybi mi jedno vylepseni abych mela budovu do plna. To me fakt netesi kdyz to napisu slusne
  7. Sněhová diskuze o Zimě 2022

    Bohuzel dalsi udalost kde i pres to ze se snazim nedosahnu na hlavni cenu. Kalendar naprosto bez sance a darky uplne o nicem
  8. Diskuze k Letní události 2022

    Uz sem si vytocila 2x.
  9. Divoká diskuze o Divočině 2022

    Tahle udalost me nebavi. Za ukoly minimum minci na strasne drahe nastroje. A bez nich to drhne. Kdyby to nebylo tak nevyvazeny bylo by to ok.
  10. Diskuze k 10. výročí FoE

    Z meho pohledu nicmoc. Hlavni budova sice lehce na 10 uroven, ale nedava nic extra. Casti predmetu nemam rada a v prubehu hry hodne budov o nicem a ani se casto nedaji prodat ze by z toho aspon neco bylo ...
Nahoru