Výsledky vyhledávání

  1. Zlepšení přehlednosti inventáře

    Současný stav: V současnosti je inventář velmi nepřehledný (mám 33 stránek inventáře*8 položek = 264 položek), není v něm nijak zobrazena souvislost mezi položkami (např. základní budova a její vylepšení, nedá se vyhledat celá sada budov - třeba stodola, její vylepšení a všechny přináležející...
  2. Nemožnost zrušit úkol v průběhu automatického pomáhání

    V momentě, kdy dám v dolním okýnku hromadnou pomoc třeba pro všechny přátele (120 hráčů, takže to nějakou dobu trvá), tak nejde zrušit/odmítnout úkoly v úkolovém okně - tlačítko Zrušit přeblikává z červené do šedé barvy přesně v tempu "klikání" automatické pomoci a nejde na nět kliknout ani v tu...
  3. Navýšení obrany - útočící nebo obranné armády?

    Dobrý večer, dnes mi v události svítí odměna "300% posílení obrany pro útočnou armádu", ale v popisku je "posílení obrany obranných jednotek" - co tedy předmět posiluje? Předem děkuji. V příloze zasílám screenshot.
  4. Prodloužení události

    Dobrý den, po "načtení nutných změn" ve hře se prodloužila doba eventu o celý den. Byl to záměr nebo je to chyba? A bude možné ještě někde sehnat další lístky do hry, než jen za čas? Protože teď jsem byla bezpečně v jedné lize a s prodloužením času a ochotou některých hráčů do toho nacpat...
  5. Předhled všech postavených budov v radnici

    Současný stav: Pokud vím,m nikde není dostupný přehled všech postavených budov, které ve městě mám. Nápad: Do budovy radnice přidat další záložku, kde by byly všechny postavené budovy ve městě, včetně cest, aby bylo možné je jednoduše smazat nebo uložit do inventáře (pokud jsou k tomu Uložení...
  6. Tlačítko pro doplnění armády tuláky

    Současný stav: Armáda se kliká po jedné jednotce z různých záložek, tuláci jsou v rámci lehkých jednotek až druzí, musí se tedy člověk posunout až k nim. Nápad: V okně armády by bylo fajn tlačítko ve stylu "doplnit všechny volné pozice zdravými nezávislými tuláky" Zdůvodnění: V situaci, kdy se...
  7. UŽIVATELSKÉ FUNKCE Ikona přítomnosti příhod ve městě

    Současný stav: Nikde není žádná notifikace, že ve městě je nějaká příhoda. Nápad: Aby i v základním městě byla ikonka jako v kulturní osadě nebo expedici, že na ploše je přítomna alespoň jedna příhoda. Zdůvodnění: Příhody se vyskytují i na cestách a ty jsou mnohdy zastíněny budovami a nejsou...
Nahoru