Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze plná historie k Historické události 2024

    Souhlasím tady s tebou Dane vždycky ve všem.. v tomhle teda zrovna ale ne, přijde mi to jako totální nepořádek a nevyznám es v tom vůbec, zlaté karty na podzim :D a to nejen hry, ale hromada všech odměn pokaždé někde zobrazované jinak. A než člověk pročká ty animace kdy se mlátí karty? No...
  2. Diskuze k úpravám spotřebních limitů

    takže nespravedlnost je nové slovo pro neschopnost?
  3. Diskuze plná historie k Historické události 2024

    Tohle si myslím že je teda celkem podlé.. protože i na to jak mě bavil podzimní event s kartami (jsem hearthstone a magic hráč).. tak jsem si i skrze odměny říkal že tentokrát to v klidu vynechám, možná zkusím rivaly.. ale teda abych se teď snažil sebrat všechno protože "možná" přijde u těchto...
  4. Diskuze ke Kvantovým invazím

    To jsou poevně dané ceny z nějakých zdrojů?
  5. Slavnostní diskuze k Výroční události 2024

    Nic takového jsem nezaznamenal, hra se chovala uplně stejně. Jediný kdy mi hra nestíhá jsou CB a boje tam. Fakt ne u rivala.
  6. Slavnostní diskuze k Výroční události 2024

    Planetostroje i se zlatým vylepšením mohl mít člověk celkem bez problémů hned 4 :)
  7. Slavnostní diskuze k Výroční události 2024

    No pár měsíců zpátky mi putovala do inventáře.. teď s tím dalším vylepšením, ještě když je schopen generovat ty scény.. je to pro mě aktuálně must have budova a oproti metru, který je zajímavý snad jen kvůli vzducholodím.. hlásím vzhůru na PLANETOSTROJE!
  8. Zpětná vazba k verzi 1.280

    Ne, Chrome.
  9. plánovaná budoucnost Foe

    Ještě když vezmu v úvahu kolik FP mě stál zrovna ten StarGazer třeba.. a já ho vymažu tím, že v tomhle eventu už mám několik upgradovaných scén věků že ani stargazer na levelu 600 by to nedohnal :D
  10. Diskuze ke Kvantovým invazím

    Prosím přidejte tu aktivitu hráčů po konci QI iterace.. máme tuhle iteraci hodně nul a nemůžeme se na to ani podívat a vyhodnotit další kroky jako třeba v CB.
  11. Propojení světů

    Myslím si že naopak jednou budou chtít dojít do fáze, když se rozdělí ty diamanty, než že by spojili vícero komodit.
  12. Zpětná vazba k verzi 1.280

    Super, ještě dodat notifikace na QI, vyhledávání v inventáři i v rámci sad a bude to libovka
  13. Slavnostní diskuze k Výroční události 2024

    to je celý INNO poslední dobou :D
  14. UŽIVATELSKÉ FUNKCE Kvantová invaze - push notifikace

    Ano!! dávám si budíky na konec stavby nebo sběr.. děs běs velebnosti!
  15. Zlepšení přehlednosti inventáře

    Nevěřím, to už je tady tak po padesáté a vždycky s tím všichni souhlasí a chce se to.
  16. Slavnostní diskuze k Výroční události 2024

    Bude nějaká kompenzace za tu neustálou nefunkčnost?
  17. Slavnostní diskuze k Výroční události 2024

    Mně teda celou dobu funguje všechno a všude.. víte třeba to že se na telefonu drahokamy nepřesouvají? Ale že se musí nejdřív kliknout na jeden a pak na druhý a spojí se? .. Já jen aby se tady nereportovalo jen to, že to někdo neumí a snaží se o něco co prostě tak nefunguje.. ale nevím, já jen že...
  18. Diskuze ke Kvantovým invazím

    To hodnocení členů cechu by to fakt chtělo no, stejně jako u CB se chci po konci QI iterace podívat jak kdo si vedl z cechu aby se s tím dalo “něco” udělat za ty dva dny než začnou další a něco se vymyslelo nebo z toho vyvodilo. Tohle je nešťastné.
  19. Slavnostní diskuze k Výroční události 2024

    to se už nějak nahlašovalo tuším a má se to opravit.. bůh ví kdy teda samozřejmě
  20. Diskuze ke Kvantovým invazím

    poskytovanou nebo navíc?
Nahoru