Výsledky vyhledávání

  1. Charaktery - Herní postavy

    podle me hrdinove jen kazi hru kvuli tomu uz sem par her skoncil a nechci aby hrdina kazil foe jen by to hru zkazilo
  2. centrum zprav - bliká ikonka

    od ty doby co se dala aktualizace s chatem tam mi furt blikaj ze mi jako prisla zprava i kdyz mi zadna neprisla a mrte me to depta...jenom jeden z 50 kliknuti mi pribude zprava...skousel sem znovu nacist browser a i vyrestartoval sem pocitac a nic nepomaha
  3. body v sousedech cechu a pratelich...

    nevim jestli to je chyba nebo jestli to je normalni dnes sem se podival na foe a v cechu mam nad obrazkem 29814...a v sousedech mam 30016...a v pratelich mam 24312 a hrac macek172 mam v pratelich bodu 0 a v zebricku mam 44887... jo a po znovunačřtení stránky to je vsude tech 30016
  4. Velký vědomostní kvíz - diskuze k soutěži

    Awaker!!!aby te neurazili tim zpusobem ze bis dostal na foru BAN:D
  5. Velký vědomostní kvíz - diskuze k soutěži

    no nechci urazet cesky adminy:p ale nevim jak to s nima je kdy budou ty vysledky...protoze lidi co znam a reknou během několika dnů tam vetsinou mysli mesicu:)
  6. expedice

    dobry napad!!!co vy nato admini???
  7. airsoft

    Ahoj. hraje nekdo airsoft???je to posledni dobou celkem popularni hra je mi 15 a z nasi tridy 9.A z 10kluku hraje 8airsoft ja taky :D.ale premyslim ze prestanu hrat s ak47 ale kupim si naku novu snipu s akackem furt chodim me nebavi bolej me nohy:P
Nahoru