Charaktery - Herní postavy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3302

Host
Ahoj. Mám 2 nové nápady.
1. Hrdina: V inventári by sa objavila budova z názvom tábor hrdinu. Dali by sa vytvoriť dvaja hrdinovia jeden do obrany a do útoku. Hrdina by do bojov priamo nezasahoval ale fungoval by ako "motivovač". Dal by sa vyzbrojiť. Tábor by bol ako klasická kasáreň ale iba dva miesta a v ostatných dvoch kováč a zbrojnica. V ďalšom okne by bol kováč ktorý by ukul veci. Dalo by sa tak vybrať čo chcete ukuť helmu,zbraň,brnenie. Dalo by sa vybrať z akého materiálu sa dá ukuť napr pri zbrani drevo-železo kopia ktorá by podporovala jednotku vojak,kopínik, žoldák. Alebo helma mosadz a železo podpora pre jednotky s krátkym dosahom .Ale ukutie by stálo mince. Čím viac mincí tím väčšia podpora. posledno okne by bola zbrojovna a tam by sa obrnil. Mohlo by to vyzerať nejak takto
2d0b60x.png
. Na zbrojnicu a kováča by sa dalo kliknú a otvorilo by sa nové okno. Ďalej som to nestihol.
2. Špeh: Každý hráč by mal na začiatku budovu skrýša špeha a v nej by bolo 5 špehov. Tak ako tábor hrdinu by hráč mohol mať jen jeden. Na preskúmanie novej provincie by bolo treba 5 špehov. Zo špehmi by ste mohli zistiť jednotky, suroviny, mince, zásoby, diamanty. Na špehovanie hráča treba 1 špeha.
 

DeletedUser5384

Host
1. To je tvůj nápad,nebo sis ho někde "vypůjčil " ?
2. To je dost zbytečný,v provinciích armádu vidíš,a vzhledem k naivitě AI obrany by odhalení vojáků vedlo jen k dalšímu zjednodušení útoku.
 

DeletedUser

Host
Hrdina by mě dost bavil. Myslím, že už se tady o něčem podobném debatovalo a určitě už to napadlo více lidí z více zemí. Ale pořád (možná i trochu nesmyslně) hrdina ve hře není. :(
 

DeletedUser3370

Host
Přejmenoval jsem nadpis Tvého nápadu. Podle názvu "2 nápady" si těžko představím, čeho se týká. Pokud současný název neodpovídá, napiš mi zprávu s lepším pojmenováním a přejmenuji.
 

DeletedUser2059

Host
Pěkný obrázek, určitě sis dál záležet ...
Zavedení hrdiny do forge of empires by bylo kopírování principů od jiných her, určitě je ve všech podobných hrách takovýto hrdina zaveden, pokud se nemýlím... velmi se mi líbí jiné využití surovin, nechápu proč třeba výroba jednotek nestojí dřevo, železo, měď, střelný prach ... využití pouze pro odemykání technologii je plýtváním.
 

DeletedUser

Host
Je sice pravdou, že hrdina je skoro v každé hře, ale často má jen pár funkcí. Ve FOE jsou možnosti využití obrovské.
 

DeletedUser

Host
Pěkný obrázek, určitě sis dál záležet ...
Zavedení hrdiny do forge of empires by bylo kopírování principů od jiných her, určitě je ve všech podobných hrách takovýto hrdina zaveden, pokud se nemýlím... velmi se mi líbí jiné využití surovin, nechápu proč třeba výroba jednotek nestojí dřevo, železo, měď, střelný prach ... využití pouze pro odemykání technologii je plýtváním.
Ten je z jiny hry kterou taky hraju :D
A řeknu 3 vzacny a 1 epic dobry :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

no name

Nováček
podle me hrdinove jen kazi hru kvuli tomu uz sem par her skoncil a nechci aby hrdina kazil foe jen by to hru zkazilo
 

DeletedUser2059

Host
zavedením hrdiny by foe určitě ztratuilo číst suverenity.
 

DeletedUser

Host
Děláš z toho jinou hru. FoE neni přehnané a tim je právě dobré..

Hrdinu zde máme, je to tulák a případně by se dal vylepšit on. To by bylo dobré..
 

DeletedUser5362

Host
já bych dal hrdinu do hry vím že je to kopírování ale až budou výmečné úkoly
tak na konec nějaký úkol a
odměnu dát
kasárna na velitele
velikost 2X2
aby v ní šel trénovat Hrdina(neurčitý věk)
+hrdina by musel být v útoku na větší věk
dal bych ho do hry z důvodu:Chce to Hrdinu(Velitele)!!!
 

DeletedUser5384

Host
Oki.Nápad vysloven,diskuze proběhla,uvidíme,co na to vývojáři:) Zamykám.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru