Výsledky vyhledávání

  1. Zadání soutěže Najdi poklad

    Nikdy nic,tak treba to ted vyjde.Urcite to bude .....7 Arvahall
  2. Kavárna - Arvahall

    Klub fanousku mam splneny na max.A ukazuje mi to 187/500,takze to jako hraju 187 dni?Nebo jak je to?Protoze je to divne,když v roce 2014 jsem dosahl 2mil bodu.Takze to je vic jak 187,popripade 500 dni.Dle meho odhadu to hraji takových 7 let.Proto by mne zajímalo,kdy opravdu byl ucet zalozen,zda...
  3. Kavárna - Arvahall

    Ahojda vsem.Mam dotaz,kde presne zjistim,kdy byl muj ucet zalozen a tim padem,od kterého dne a roku hraji?Rad bych to zjistil,Dekuji za radu.Miroslav
  4. Diskuze k Jarní události

    Event super,ale nelibi se mi,ze prichod jara musim oslavovat i vojenskymi ukoly.Klidne misto toho mohly byt jine,ktere opravdu jaro oslavi.
  5. cech Vyhnanci Arvahalu

    Ahojky vsem,kteri zavitate do tohoto prostoru. Hledam nove cleny pro tento cech ...Vyhnanci Arvahalu....Nezenem se za uspechy v cechovnich valkach,to je az na poslednim miste.Snahou v tomto cechu je ctit puvodni zamer hry,takze motivace,zuslechteni,pomoc v obchodovani i pri vystavbe velkolepych...
  6. Nemohu pribirat nove cleny do sveho cechu

    jj,uz sem to odhalil.mel sem zato,ze kdyz se na pozvanku neodpovi,tak prestane fungovat a zanikne.Diky za radu,vse vyreseno.Tema mozno uzavrit.
  7. Nemohu pribirat nove cleny do sveho cechu

    Ahojky vsem.Prosim o radu.Nemohu pribirat nove cleny do sveho cechu.Kdyz poslu nekomu prihlasku,tak mi je odpovedi,ze vice hracu nemuzu pozvat,max.pocet je 80.Jenze ja mam jen 3 cleny v cechu.Co stim udelat?
  8. cech Kingdom damn

    Ahojky vsem potencionalnim zajemcum. Tento cech je se 3 hraci na samem zacatku sveho rozkvetu,a o zebricku radeji ani nemluvim.A prave Ty,se muzes podilet natom aby zacal vzkvetat,a aby sme tak mohli premyslet o vyssich pozicich.Nemyslime ted na souboje,protoze na ne silou nemame,ale...
  9. Obchodovani s byvalymi cleny cechu

    No,je to vse na systemu.Skoda.V kazdem pripade diky za odpoved.
  10. Obchodovani s byvalymi cleny cechu

    Takze,je mozne dostat je zpet aspon jako souseda?Jednoho mam jako pritele,ale je to jen jako pritel a tim i bez obchodu.A proc mi jeden po odchodu z cechu zmizel uplne,a nezustal aspon v sousedech,a jine (nebyli u mne v cechu) mam v sousedech od sameho zacatku hry?
  11. Obchodovani s byvalymi cleny cechu

    Tak to je dost spatne.To maji jako trest,nebo jaky je vlastne duvod ze nemuzem obchodovat?To ze nekdo odesel,by nemelo byt prekazkou,a kdyz je,tak proc?
  12. Obchodovani s byvalymi cleny cechu

    Ahojky.Mam dotaz.Z meho cechu odesli kamaradi a vstoupili do jineho.Jsme sice stale v kontaktu,mam je i mezi prateli,ale uz nelze mezi sebou obchodovat.Cim to je?
  13. Halloween

    je nekde prehled vsech ukolu,ktere budou v teto hre?3 dny budu mimo PC,tak at vim,jestli jeste stihnu neco udelat potom a nebo uz nic.
  14. Halloween

    jestli sem to spravne pochopil,tak vyprodukuj zbozi,ale pouze ve 24hodinove moznosti
  15. Halloween

    taky sem mimo z toho co utratit...
  16. Prihlaseni do hry.

    Mam dotaz,kdyz se prihlasuji do hry,tak mne to prepina na nemeckou verzi a nemuzu se prihlasit.nevite co stim?
  17. chtel bych oplatit utok,ale jak?

    tohle je srozumitelna odpoved,klanim se a palec nahoru.DEKUJI!
  18. chtel bych oplatit utok,ale jak?

    tohle neni odpoved.ten co mne napada ma jen 2 budovy a napada.Ja ma 3 a nemuzu,kde je ta chyba?
  19. chtel bych oplatit utok,ale jak?

    nikde sem nenasel,jaka to ta vojenska budova musi byt,abych v ni mohl cvicit sva vojska a nasledne mohl napadat soupere,nebo soutezit ve vezich.
  20. chtel bych oplatit utok,ale jak?

    takze,kdyz tam mam 4 stavby,tak musim mit vsechny 4 postaveny?protoze jina tam neni.Mam postavene 3 ze 4.chybi mi postavit jezdce,protoze sem je zboural.
Nahoru