Halloween

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3248

Host
myslím, že 3. úkol - 24 hod produkce bude uznán za splněný až tu 24 hodinovou produkci sklidíš, ne?
 

DeletedUser1625

Host
Když úkol běží od 10-11hod, tak máš na něj hodinu, hmm? Možná jsem přehlídl datum :eek:)
 

DeletedUser1843

Host
to dragik: nebeží v rozmedzí tej hodiny, ale od nej. Trvá až do 4. 11.
 

MIROSLAVW

Turista
je nekde prehled vsech ukolu,ktere budou v teto hre?3 dny budu mimo PC,tak at vim,jestli jeste stihnu neco udelat potom a nebo uz nic.
 

DeletedUser1843

Host
Zatiaľ sa vedia len prvé tri úlohy, štvrtá zrejme až zajtra (keď sa dokončí výroba produktu na 24 hodín).
 

DeletedUser1307

Host
jinak teď když budeš mimo tak to pak nejspíš ztihneš ještě něco udělat pač to běží až do 4,11,
 

DeletedUser

Host
Přehled všech úloh (Ragu, Rinbin, ...) zatím není k dispozici v české verzi :) Nějaké úlohy jsou zaznamenány zde

Co se týká Halloweenu, tak to byste museli hodně hledat a není jistota, že najdete
 

DeletedUser4433

Host
Ahoj, začal jsem hrát před pár dny, tak se ještě úplně neorientuju. Kde najdu halloweenské úkoly? Zatím na mě jenom bafnul Jack :), ale úkoly nebo otázky nikde... Poradí někdo?
 

DeletedUser1843

Host
Ak na teba bafol Jack, tak to znamená, že už máš zadanú prvú úlohu: mal by ťa v rámci toho uvítania požiadať o 5 výzdob (dekorácií). Postav ich a prvá úloha bude splnená.
 

Arthoris

Odborník
Ahoj 4 úkol je zaber nebo znič
Zní takhle Né jednou,né dvakrát,rovnou třikrát:Zaber nějakou zemi,tak neptej se dvakrát.
 
Naposledy upraveno:

Arthoris

Odborník
5 úkol je Postav nebo zmiz.
Zní:Život,volný čas a také boje.Pracování a cestování,to je tvoje.Ještě přidej zboží a dekorace,nelíbí se ti snad moje intonace?Vystav je všechny na můj rozkaz,neb nechám tě zmrskat.

6 úkol je Mistr penízků.
Chce po vás nějaké mince ale musejí pocházet pouze z výdělků města.Nesmí pocházet z radnice,z odměny za splněný úkol a ani z kontinentální mapy.

Takže úkolu je celkem 7 a v tom posledním dostanete budovu(nebudu ji psát někdo to chce mít,jako překvapení)a objeví se vám v inventáři poslední úkol je těžký
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Host
V tom třetím úkolu je tedy třeba vybrat radnici nebo zadat jednu produkci surek na 24 hodin? Nebo více produkcí?
 

Arthoris

Odborník
V tom třetím úkolu stačí když máš v součtu všech budov na suroviny 24 hodin tzn. když máš třeba 3 koželužny a v každé z nich máš výrobu po 8 hodinách a poté ty suroviny vybereš,tak máš splněno.
 

DeletedUser2298

Host
Arthoris: tak to se mi moc nezdá to tvé vysvětlení.. Podle této výkladové logiky by mi mělo mých 12 výroben nastavených na 4 hodinovou produkci ten úkol splnit - což mi připadá jako konina... ( ale zjistím to za 2 hodiny ... zda to je pravda či fikce)
 

Arthoris

Odborník
Prý konina sem už dávno prošel ty úkoly,tak to asi je pravda.V tom úkolu jsou nějaké čisla 1,5,15 nebo tak nějak a to asi znamená,že v každé budově můžeš mít nastavený jiný čas ale dohromady ti to musí dělat 24 hodin,šak uvidíš ale ten poslední je celkem težký ale třeba na to hnedka přijdeš
 

DeletedUser2298

Host
Arthoris: sklidil jsem na 2 servrech výrobu za 4 hodiny a to z 9 .. a na druhém světě z 11 výroben - oboje je v součtu víc jak 24 hodin... Úkol se nezapočítal - takže to je konina... :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru