Halloween

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Arthoris

Odborník
Jo máš pravdu nejde to já sem měli v 1 budově výrobu na 24 hodin a v ostatních na 8 hodin,takže sorry opravdu musíš mít výrobu aspoň v jedné budově na 24 hodin.
 
Naposledy upraveno:

Gugnir

Nováček
jj, dokončil jsem 24hod výrobu ze včerejšího dne a vzalo to:)
Pak jsem obsadil tři provincie a další úkol splněn:)
Ale ten pátý: postavit dekoraci, vyrobit zboží,vyhrát bitvu, objevit další země, asi další výroba (práce), ale co je přesně život a volný čas, víte někdo?
 

DeletedUser

Host
5 úkol znamená postavit jednu budovu z každé oblasti.Obytné budovy,dílnu,sklady,kultůrní budovu,výzdobu,vojenskou budovu,silnici.Stačí zadat stavbu...Ale Pohřebiště mi nejde do hlavy,poradí někdo.:cool:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
všecho mam, ale to pohřebiště nechápu, zkoušel jsem už i zrušit výbrobu.. ale jako " Zruš nebo hraj! " už opravdu nechápu navíc 0/4?..
 

DeletedUser

Host
nemůžu splnit úkol Mistr penízků chce po mě vybrat peníze ale nejde mi to
 

DeletedUser

Host
3. úkol je jít na obchod a měnit,nesmí to však být sazba 0,1 to je k ničemu..Já vyměňovala věci se sazbou 2 :)
 

DeletedUser

Host
5 úkol je Postav nebo zmiz.
Zní:Život,volný čas a také boje.Pracování a cestování,to je tvoje.Ještě přidej zboží a dekorace,nelíbí se ti snad moje intonace?Vystav je všechny na můj rozkaz,neb nechám tě zmrskat.

6 úkol je Mistr penízků.
Chce po vás nějaké mince ale musejí pocházet pouze z výdělků města.Nesmí pocházet z radnice,z odměny za splněný úkol a ani z kontinentální mapy.

Takže úkolu je celkem 7 a v tom posledním dostanete budovu(nebudu ji psát někdo to chce mít,jako překvapení)a objeví se vám v inventáři poslední úkol je těžký

jestli muzu pls, ta budova co dostanes za splneni vsech ukolu se stavi za diamanty nebo je to volnej prodej za zasoby a mince?
DIKY za info
 

DeletedUser

Host
I GOT IT!!.. mám všechno :)) za 7. úkol je "hřbitov".. neni to tak špatná věcička ;)
 

DeletedUser

Host
jeste nejsem u ukolu 5 ale. pochopil sem prej mam postavit 7 veci. toje 7 veci z jedny doby ? a musim to mit postaveny najednou nebo to postavim zbouram a postavim dalsi ? mam ve meste malo mista abych se mohl na to pripravit
 

DeletedUser2154

Host
A už to taky mám !!!!!!! Konečně víme, k čemu máme inventář :)
 

DeletedUser

Host
je superr se chlubit,ale aby jste někdo pomohl a napsal stručně co se má dělat..to ne :-(
 

DeletedUser

Host
zdárek hele popiš prosím tě od 3.úkolu co se má u každého úkolu udělat...dík ;)
 

DeletedUser

Host
Čau, můžu se zeptat, co je ten první úkol? Nechápu, co mám dekorovat :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru